Podwińcie rękawy, “nasi” reprezentanci

Podwińcie rękawy, “nasi” reprezentanci,  autor Piotr Bein  23.VIII.2009
Otrzymałem osobiste zapytania, podobne do zadawanych w dyskusjach na naszym blogu: co robić, jak chronić siebie, dzieci przed nadchodąacym zagrożeniem?
Wspólnie z tego wyjdziemy, jest z nami Bog. Ludzie wierzący niech się szczerze modlą prostymi słowy, od ford2Bserca, wprost do Boga, Chrystusa, Bogurodzicy, Świętych. Niech zmianą w swym życiu dadzą dowód wiary. Bóg działa przez ludzi dobrej woli, także tych uważających się za ateistów (jakim byłem jeszcze kilka lat temu). Działajmy więc wszelkimi legalnymi sposobami, jak Bóg przykazał.
Chwytanie za broń, sugerowane jako temat do moich pogaduszek na YT oraz przez niektórych dyskutantów na blogu grypa666, doprowadziłoby do tragedii i umocnienia się draństwa u władzy. Rozsądni patrioci w USA ostrzegają przed tym swych obficie uzbrojonych rodaków. Szykują się marsze, demonstracje milionów Amerykanów przeciw nie tylko szczepieniom, lecz całemu systemowi. Brunatne koszule Obamy, nowa bezpieka DHS, funkcjonariusze FEMA, policja podatkowa i narkotykowa, prywatne firmy najemników,  międzynarodowe “ZOMO” (które dało się poznać prowokacjami przeciw demonstrujacym tłumom  podczas szczytów, konferencji WTO itp.),  wyćwiczone do tego wojsko USA oraz ONZ stacjonujące w Ameryce, może nawet tajne armie NATO (np. zdemaskowane we Włoszech oddziały Gladio, czy podobne formacje raportowane w Turcji “tenże ZOMO Int’l”) — one tylko czekają na sygnał. Prowokatorzy zrobią swoje i nastąpi usprawiedliwona “wyższa koniecznosć” = krwawa ingerencja policyjno-wojskowa.
To nie przelewki ani “strachy na Lachy”, jak sugerują niektórzy. Nie ma w tej chwili spraw ważniejszych, jak próbowala nas zbyć Pani Poseł na Sejm, Marianowska z Krakowa. Są też agenci, dezinformatorzy, prowokatorzy na naszym i innych forach. Intensywność ich wystąpień oraz nachalność  sugerują, że mamy do czynienia z bardzo poważnym tematem. Ale dyskutanci momentalnie ich rozpoznają. Nie trzeba do tego doktoratu. Tak jak ta zgraja agenciaków jest zdrajcą racji Narodu i ludzkości w obecnej sytuacji oczywistego spisku władz spod ciemnej gwiazdy, tak też potraktujemy członków rządu, posłów i senatorów, kierownictwo obrony Kraju i ochrony praw i zdrowia Narodu — ktorzy teraz właśnie ucichli, albo pokazują palcem na lekarzy i pielegniarki w Grudziądzu. Niech oni podwiną rękawy do mengelowskich doświadczeń z novartisowskimi szczepionkami. Niech także ich dzieci i żony w ciąży, dziś, pod naszą kontrolą, staną do szczepień przeciw “świńskiej grypie”.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/