Zarysowuje się planowany obraz, Piotr Bein

Zarysowuje sie planowany obraz *, autor: Piotr Bein,  21 Sierpnia,2009

odliczania ciąg dalszy...

W  Europie, “szczepionki” moim zdaniem, będą zawierać wirusa PTASIEJ grypy, która w połączeniu z rozpuszczonym wcześniej łagodnym wirusem ŚWIŃSKIEJ grypy stanie się naprawdę zabójczy.
Moim zdaniem, głównym celem oficjalnego przeciwdziałania “pandemii” nie tyle jest niezwłoczne zabicie miliardów ludzi (biologicznie niemożliwe), co  totalitarne przykręcenie śruby w USA i rebelianckich, nieujarzmionych jeszcze narodach jak Grecy.
Polacy nawet już nie wchodzą w rachubę. Doszło do tego, że nawet się ich nie informuje, co się naprawdę dzieje na świecie.
W USA było to przygotowywane od dawna. Obozy koncentracyjne — od czasów prezydenta Cartera. Totalitarne ustawy Patriot Act, nowa bezpieka Department of Homeland Security, specjalne uprawnienia prezydenckie, specjalne wojska po kampanii irackiej do walki z cywilami w USA oraz wiele innych po “atakach” 11.09. 2001 r. Chodzi o to, że Amerykanie wciąż cieszą się najszerszymi w świecie swobodami obywatelskimi (posiadanie broni, nietykalność osobista i własności bez nakazu sadowego, nieograniczona wolność słowa…) — zmora dla globalistów, którzy nie uznają innych wolności niż danych przez siebie. Sam terror przez  zapowiadanie pandemii i przygotowywanie represji może pchnąć Amerykanów do walki z silami rządowymi i ONZ.
Pretekst pandemii prawdopodobnie wyzwoli przygotowane przeciw Amerykanom siły, włącznie z pokojowymi ONZ, które wielokrotnie obserwowano na “szkoleniach” w bazach USA. A jaki to problem opłacić morderców na kontrakcie, jak to było po stronie USA w Iraku?
Jak w rewolucjach francuskiej, bolszewickiej czy naszej solidarnościowej, poprzez umiejętnie ulokowanych agentów, patriotyczne narodowe siły “globaliści” wykorzystali do przejęcia władzy lub skierowania biegu historii na swa korzyść. Amerykanów już próbowano podburzyć do zamieszek, jeśli nie rewolucji z okazji “kryzysu finansowego”.
W krajach takich jak Polska jest to niepotrzebne, bo naród jest już ujarzmiony. Natomiast Grecy czy Francuzi wciąż są zdolni stanąć okoniem. Stąd dramatyczne zapowiedzi stanu wyjątkowego we Francji (właśnie odwołane – jednak dlaczego?), gdzie naród milionami wyszedł na ulice protestować nie tyle przeciwko “kryzysowi finansowemu” co instalacji agenta Mosadu, Sarkozego, na prezydenta. Natomiast Grecję wyznaczono na pierwszy kraj w UE na przymusowe szczepienia (i to z podpisaniem przez każdego delikwenta, że się dobrowolnie na to zgadza!!!), chyba żeby mieć pretekst do aresztowań przywódców, rekwizycji broni (cywilni Grecy podobno ją mają),  zmian w bezpiece.
Przypomnę, że w całej Europie tylko Grecy jak jeden mąż wyszli protestować przeciwko napadowi NATO na Jugosławię. Ba! Postawili barykady na drogach konwojów wojskowych jadących do Jugosławii z portu w Salonikach i atakowali je.
Niektóre plany państwowe szczepień zawierają dziwne specyfikacje grup pod igłę. Np. W Kanadzie wyodrębniono aborygenów – Indian. Nieustannie walczą oni o suwerenność i wyzwolenie spod systemu, który im narzucono, poważnie nadwyrężając tym ich liczebność i zdrowie, niszcząc ich środowisko naturalne i kulturę.
“Globaliści” (tak będę ich nazywać do czasu uchylenia rąbka i tej “tajemnicy”) zasieją nienawiść odpowiednio do swych  potrzeb w każdej sytuacji. Następne tygodnie, najdalej miesiące pokażą, czy uda się stłamsić resztki wolnościowe zachodniego świata. Polacy, niestety wbrew samo-poklepywaniu się i pretensjom do ratowania tzw. cywilizacji łacińskiej, odpadli w przedbiegach. Nawet nie znajdzie się prawnik, ktory by za darmo podjąłby się oficjalnie opracować pozwy. Byli przywódcy patriotyczni z podziemia milczą, a polonijni nawet nie potrafią wykrzesać pozwów na wzór podstawiony im pod nos!
I tak dochodzimy do często padającego pytania o przywództwo, kierunek, metody. Żadna formalna struktura nie zda egzaminu, jak widzimy z ostatnich lat. Naród musi, jesli chce przetrwac biologicznie i kulturowo, po pierwsze dźwignąć się duchowo, odwrócić demoralizację i przekształcenia społeczne globalistów, uwolnić z brzemienia sprzedawczyków za srebrniki w Sejmie, Senacie, Rządzie, instytucjach państwowych, mediach…. Jakiekolwiek będą struktury – muszą byc rozproszone, niemal konspiracyjne (tymczasem młodzież wytresowano jak psy Pawłowa do samoszpiegującej się komórki przy uchu). Działania muszą wypływać bez przywództwa z nakazów moralnych i racji narodowych – jak u Greków.

Polacy! Macie teraz życiową szansę obrócić w czyn wasze, poprawne instynktownie, umiłowanie Ameryki. Macie szansę różnymi sposobami, z których niektóre opisaliśmy i pokazaliśmy na blogu, wesprzeć jednych z ostatnich obrońców wolności człowieka, w myśl której powstała Konstytucja Stanów Zjednoczonych. Koniec tej Konstytucji i narodu amerykańskiego oznacza dla zachodniego świata ostateczne wpędzenie w diabelskie ramiona “globalistów”.  Podobnie z Grekami, którzy dali podstawy tzw. cywilizacji zachodniej, mimo że wyznają prawosławie, religię uważaną przez zbyt wielu w Polsce za religię Wschodu, jakby katolicyzm nie wywodził się z prawosławia (schizma w XI wieku)…
Polacy Katolicy! Z Nowego Testamentu wiemy, że Bóg działa przez ludzi dobrej woli, męczenników, ludzi bezinteresownych, z zasadami.
Globalisci, Iluminaci, Bilderbergi… zastępcze słowa, organizacje do wykorzystania i wyrzucenia na śmietnik historii przez prawdziwych uzurpatorów światowej władzy. Skazani na śmierć po spełnieniu zadania …tak jak np.  paszkwilant chrypa666, czy służący mamonie agenci na naszych forach dyskusyjnych.
*opinia autora, zgodna z definicją tzw. “wolności słowa”

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/