Świńska grypa i szczepionki – często zadawane pytania

Świńska grypa i szczepionki – często zadawane pytania,  autor: Piotr Bein  22.08.2009

W ostatnich tygodniach rozmawialem nt. “pandemii” i przymusowych szczepień z wieloma osobami różnego pokroju w Polsce. Oto ich argumenty i moje odpowiedzi, oparte na dostępnych informacjach, z których wiele jest już po polsku na naszym blogu.
“Pandemia, przymusowe szczepionki? To nie u nas!” Z chwilą ogłoszenia przez ONZ (WHO) stanu pandemii (globalnej epidemii), suwerenność państw jest anulowana, wchodzi prawo międzynarodowe i dowództwo ONZ nad wyjątkowymi (tymczasowymi) komitetami wykonawczymi w poszczególnych państwach-członkach ONZ. Tyle będzie z polskiego prawa przeciw przymusowym szczepieniom.
“Przymusowe szczepienia? To nie ja. Nie jestem zarejestrowana”. Jesli zechcą, wyciągną z ukrycia wszystkich, bo ci potencjalnie stwarzać będa ogniska zarazy. W USA uzbrojone siły bezpieczeństwa  chodzic będą “od domu do domu” (co jest oczywistym pogwałceniem Konstytucji USA).
“A jak się nie zgodzę dać  zaszczepić?” To pójdziesz na “kwarantannę”. A nieciekawie wyglądają miejsca “kwarantanny” w USA.  Jak ma być w Polsce, nie wiemy.
“Za mało jest szczepionek, wszystkich nie zaszczepią.” No właśnie, kogo wybiorą? Wiadomo, że priorytet będą miały dzieci, kobiety w ciąży i osoby aktywne do wieku ok. 45 lat.
“Już Hitler i Stalin próbowali i nie zniszczyli nas.” Rzeczywiście? A gdzie jest polska inteligencja? Czemu naród tak jest zdegenerowany psychicznie i fizycznie w porównaniu nawet z Czechami czy Słowakami?
“Ale przecież szczepionki są skuteczne, np. przeciw tężcowi.” Wg specjalistów, na grypę nie ma szczepionki, bo wirus się szybko zmienia. Wielu z nich uważa, że szczepionki są z wielu względów bardziej szkodliwe niż sam wirus.
“Rząd, instytucje zdrowia nas chronią.” Sądzę, że w tym przypadku świadomie lub przez zmuszenie sytuacyjne będą współpracować z grupą, ktora nie życzy ludzkości wiele dobrego.
“Jesli Iluminaci czy kto tam zniszczą nas, kto będzie na nich pracować?” Nasze pieniądze, bogactwa narodowe już ukradli, w niedawnych “ratunkach” bankierów, globalnie  na łączną sumę dziesiątków bilonów euro (jeden bilion = tysiąc miliardów lub milion milionów). Do swojego funkcjonowania potrzebują nie więcej niż kilkaset milionów niewolników.
“Jak zaszczepią wojsko, policję, to kto będzie nas zmuszał do tych podobno przymusowych szczepień?” A kto powiedział, że wszystkie “szczepionki”  będą identyczne?
“Gdy rozpetaja zaraze, to ich samych dopadnie.” A może jest antidotum nam nieznane, przygotowane dla nich? A może te różne domieszki sprawią, że zaraza czy jakaś chorba (np. od skwalenu) uderzy tylko w zaszczepionych?
“Zdobędziemy broń i będziemy się bronić przed zastrzykiem…” Wybij sobie z glowy! Jeszcze prędzej możesz zginąć. Bóg przykazał: Nie Zabijaj.
“To co robic w takim razie?” Uświadamiać siebie i znajomych, rozpoznawać fałsz i dezinformację.  Z tego wyniknie działanie.
Tak nam dopomóż Bóg.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/