Czy szczepionki przeciw “pandemii” spowodują bezpłodność?

Ludobójstwo: Czy szczepionki przeciw “pandemii” spowodują bezpłodność?bociany
Piotr Bein, niezależny badacz ludobójstwa XX i XXIwieku, 26.08.2009

Konwencja dot. Zapobiegania i Karania Zbrodni Ludobójstwa, [www.hrweb.org/legal/genocide.html ] w Artykule 2 określa co to jest ludobójstwo:
“jakikolwiek z poniższych aktów z intencja zniszczenia, w całości lub częściowo, grupy jako takiej: narodowej, etnicznej, rasowej lub religijnej:
(a) Zabicie członków grupy;
(b) Spowodowanie poważnej szkody cielesnej lub umysłowej u członków grupy;
(c) Rozmyślne narzucenie grupie warunków życia obliczonych na wywołanie fizycznego zniszczenia całej grupy lub jej części;
(d) Narzucenie środków z zamiarem zapobieżenia urodzeniom wewnątrz grupy
(e) Przymusowe przemieszczenie dzieci z jednej grupy do innej.”
Zaś Artykuł 3 określa zbrodnie karalne przez Konwencję:
“(a) Ludobójstwo;
(b) Spisek celem popełnienia ludobójstwa;
(c) Kierowanie i publiczne zachęcanie do popełnienia ludobójstwa;
(d) Próba popełnienia ludobójstwa;
(e) Współudział w ludobójstwie.”

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) i koncerny farmaceutyczne wdały się w ludobójstwo. we wczesnych latach 1990-tych, kiedy WHO nadzorowało masowe szczepienia przeciw tężcowi w szeregu państw. [http://thinktwice.com/birthcon.htm ]  W Meksyku znaleziono wtedy w szczepionkach hormon hCG niezbędny w przebiegu ciąży. Wprowadzony do organizmu wraz ze szczepionką,  hCG pobudza wydzielanie ciałek obrony przeciw tężcowi jak i hormonowi hCG.  Organizm  “nie orientuje się”, że wstrzyknięta substancja jest przyjazna, więc atakuje ją. Gdy zaszczepiona kobieta zachodzi w ciąże, przeciwciala zabijają jej własny hormon, często prowadząc do bezpłodności. hCG w szczepionkach znaleziono na Filipinach, gdzie zaszczepiono ponad  3.4 mln kobiet, oraz w Nikaragui. W Meksyku i Nikaragui szczepiono na tężca wyłącznie kobiety w płodnym wieku, jakby inne osoby nie nie były zagrożone. Szczepiono 3 – 5 razy, a jedno szczepienie wystarczyłoby na 10 lat ochrony! Przez ponad 20 lat WHO brało udział w rozwoju szczepionek z hCG.

Wspólnikami w ludobójczym spisku byli: WHO, UNFPA, UNDP, Population CouncilAll India Institute of Medical Sciences i szereg uniwersytetów. Państwowy Instytut Zdrowia Dziecka i Rozwoju Człowieka  w USA dostarczył hormonu hCG do niektórych doświadczeń z ludzką reprodukcją. Do 1993 r. WHO wydało 356 mln dolarów na rozwój aborcyjnej szczepionki, finansowany przez Szwecję, Wielką Brytanię, Norwegię, Danię, Niemcy, USA, UNFPA, Bank Światowy, fundację Rockefellera i Forda oraz kanadyjską agencję IRDC.

Gdy przedstawiono dowody laboratoryjne (3 z 4 zbadanych fiolek zawierały hormon), WHO i ministerstwo zdrowia Filipin wybrzydzały wyniki jako pochodzące ze “źródeł katolicko-antyaborcyjnych”. Szczepionkę przetestowano więc na uniwersytecie luterańskim w Manili, który znalazł hCG we wszystkich czterech próbkach. Argumenty zmieniły się z wybrzydzania w rzekomo “nieznaczne” ilości hCG, niewystarczające do wytwarzania przeciwciał. Filipińskie grupy katolickie i ochrony życia zorganizowały dalsze testy kobiet zaszczepionych ludobójczą szczepionką.  Z 30 przetestowanych kobiet, 26 wykazało wysoki poziom antyciał przeciw hCG.

Jeśli nie byłoby hCG w szczepionce, lub hormon dodano by do niej w “nieznacznych” ilościach, to skąd wziełyby się antyciała u  zaszczepionych kobiet?
WHO i filipińskie władze  nie miały na to odpowiedzi. Za to wymyśliły nowe argumenty: rzekoma obecność hCG w szczepionce spowodowana miała być “fałszywymi potwierdzeniami”, wynikającymi ze składu szczepionki lub procedury laboratoryjnej. Nawet jeśli hCG był by w szczepionce, argumentowali zbrodniarze, wynikałoby to z procesu produkcji szcepionki. Tymczasem nie ma innego sposobu na wytworzenie antyciał przeciw hCG niż sztuczne wprowadzenie hCG do organizmu kobiety.

Żadnej z kontrowersyjnych przeciwtężcowych szczepionek (produkcji kanadyjskich firm  Connaught Laboratories Ltd. i Intervex oraz australijskiej CSL Laboratories) nie licencjonowano  ani nie zarejestrowano w filipińskim urzędzie BFAD, łamiąc tym prawo. Szef BFAD tłumaczył się, że firmy “nie złożyły wniosków o rejestrację”, a minister zdrowia  oświadczył, że certyfikacja przez WHO jest wystarczającą gwarancją, bo “szczepionki pochodzą od producentów cieszących się dobrą sławą”. W latach 1980-tych, Connaught Laboratories przyłapano na świadomym rozprowadzaniu produktów z krwi, zanieczyszczonych AIDS.

Instynkt samozachowawczy a bio-terror

Zasadę wytwarzania przeciwciał, wrogich substancjom potrzebnym człowiekowi, zastosowano w szczepionkach przeciw “świnskiej grypie” dla USA. Skwalen, dodatek do szczepionek, to zawiesina tłuszczu w wodzie, występująca np. w mózgu. Po wstrzyknięciu skwalenu organizm wytwarza przeciwciała atakujące również skwalen w narządach zaszczepionego. Czy dlatego ogłoszono w USA testowanie szczepionki bez skwalenu?

Europejska agencja EMEA przyznała, że zatwierdzonych dla UE szczepionek na pandemię “nie da się wypróbować klinicznie”. W USA i w Europie wzmaga się więc protest.  Stanowczo zaprotestowali lekarze i farmaceuci w USA, Kanadzie, Szwecji, Niemczech, Nowej Zelandii, Francji, Australii, Zjednoczonym Królestwie… W tym ostatnim, 1/2 lekarzy i 1/3 pielegniarek nie da się zaszczepić (http://grypa666.wordpress.com/2009/08/19/474/ ). Rząd  Nowej Zelandii samowolnie obniżył  poziom  “pandemii” do 5-go, pokazując tym odpowiedni palec WHO i bilderbergowskim planom Jednego Globalnego Departamentu Zdrowia. Rząd Indii pandemię zignorował. [www.theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=374%3Aindians-reject-qswine-fluq-pandemic-hype&catid=1%3Alatest-news&Itemid=64%E2%8C%A9=en ]

A w Polsce polityczna cisza… Tylko agenciaki chrypią na onecie i “komentują” na naszym blogu. Nie zdołali zrobić ze mnie “ruskiego agenta”, “antysemity”, “terrorysty”, “wichrzyciela”, “katola”  (w takiej kolejności od kwietnia br, kiedy pojawiłem sie w kraju). Obecnie jestem  “guru lewaków”. W sprawie firmy, której szczepionki testowano w Polsce z fatalnymi skutkami, też jest “postep”. “Nie ma” dokumentów z prób na ofiarach, a motywem zbrodni była “chciwość polskich lekarzy i pielęgniarek”.  [www.pulsmedycyny.com.pl/index/archiwum/9779,bezprawne,testy,bezdomnych.html ].
Żyje tradycja służenia globo-interesom, wyrażona w 2008 r. przez Marka Czarkowskiego, który zdegradował uczciwe raporty o ofiarach ludobójczych szczepień w Grudziądzu.    [http://wiadomosci.onet.pl/1497166,2677,bangladesz_nad_wisla,kioskart.html ]

Błaganie o szczepionkę

Niedawno w stanie Maine w USA odbyły się ćwiczenia Gwardii Narodowej i policji w symulowanych zamieszkach: w ośrodku szczepień obywatele spanikowani, że dla nich zabraknie szczepionek, chcą się wedrzeć pod igłę bez kolejki. Stróże ładu (Nowego Świata) odpędzają atakujących pałkami, gazem łzawiącym, pieprzem i paralizatorami. Pod artykułem na ten temat, wśród obraźliwych  wyrażeń jak “Barakula” i “Obama-lama-ding-dong”, kandydaci na  lokatorów schronisk FEMA nawołują do zamieszek:

“Amerykanie posiadają 200 milionów sztuk broni!! Nie myśl, że ich nie użyjemy…! Zaopatrz się w broń, amunicję i żywność,  póki dolar ma jeszcze jakąś wartość.”  “To tylko gra, żeby postawic wojsko na ulicach i zaprogramować sheeple [ang. połączenie “owce + ludzie”].  Tak, na pewno będa “błagania” o szczepionkę.” [www.theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=417%3Agreece-force-vaccinates-whole-population-with-qbird-fluq-vaccine&catid=41%3Ahighlighted-news&Itemid=105&lang=en ]
To tak, jak w Grecji rząd jest przekonany, że naród przyjmie szczepionkę dając do podpisania formularz z dodatkiem: “bez podpisania na dole możesz nie otrzymać szczepionki na nowy wirus ptasiej grypy A (H1N1)”. Najwyraźniej chodzi o sprowokowanie bojowych narodów do rzezi i aresztowania przeciwnikow NWO. Grecy, także ich Cerkiew, od samego początku przeciwstawiali się kodowi kreskowemu, bio-czipom i innym wynalazkom globalistów.

Panie, zmiluj sie! Lord, have mercy! Kyrie, eleison! Gospodi, pomiluj!

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/