Wciąż cicho o makabrycznej konferencji…

Wciąż cicho o makabrycznej konferencji… Piotr Bein 25.08.2009

21-go sierpnia w Waszyngtonie skończyła sie kilkudniowa Międzynarodowa Konferencja n.t. “Świńskiej Grypy”. Wzięło w niej udział 700 osób z 40 krajów: przywódcy i czołowi decydenci z wielkich firm, znamienici naukowcy, przedstawiciele instytucji zdrowia publicznego, egzekwowania prawa i służb pierwszego reagowania oraz inni eksperci – w tym decydenci “przemysłu wieprzowego” – biedne prosiaczki, maciorki, warchlaczki i tuczniki do naszych schabowych, bekonów i kabanosów – “to ich wina, ta grypa latająca jak ptaki?”.
W programie konferencji przewidziano makabrę, zamieszki i chaos, które nasza “generał we Wiedniu” Jane Burgermeister podsumowała jako “koniec USA”:
“Konferencja przygotowuje na katastrofę w USA, na masowe ewakuacje, zapaść gospodarki oraz chorobę lub śmierć 40 procent siły roboczej.  Dlaczego, jeśli przecież ludzie mają dostać ponoć bardzo skuteczny zastrzyk na “świńską grypę”?. Konferencja omawiała zarządzanie masową śmiertelnością, ochronę (chyba przez policję i armię) “centrum zarządzania akcją ratunkową”,  które ma podlegać Światowej Organizacji Zdrowia i ONZ, i z którego wyjdą rozkazy do zespołów działania przeciw pandemii. Konferencja poruszała ewakuację i masowy transport (dokąd, do obozów FEMA??)
Załóżmy jednak , że Burgermeister się przepracowała, o czym świadczyłaby parodniowa przerwa. Ale zobaczcie sami program konferencji [www.cesa.net/DOCS/08192009.PDF], przyp. grypa666 14.09.2009 ]. ConferenceCo prawda, nie wymienia się FEMA, lecz są tam tematy cytowane przez dziennikarkę. Omówmy niektóre z nich:
Zacznijmy od “Usług zarządzania ratunkowego” – “Priorytet środków antywirusowych i ubrań ochronnych dla niezbędnej siły roboczej; Celem utrzymania nieprzerwanej służby, przezwycięzyć zmniejszoną zdolność ratunkową w warunkach awarii mechanicznych i możliwej utraty 30 do 40 procent siły roboczej“.
Te wsciekłe, świńskie wirusy będą atakować oczyszczalnie ścieków, wodociągi, elektrownie?! To chyba wirus dzikiej świni.  Czytajmy dalej:
“Zarzadząnie przerwami w dostawach żywności, paliw i niezbędnych produktów oraz zakładanie rezerw; Zarządzanie paniką spowodowaną nagłą przeszkodą w świadczeniu usług oraz przerwami w dostawach niezbędnych towarów..”
Ostrzegają nas przed pandemią, a ani słowa o zaopatrzeniu się w żywność i zapasy. Nic dziwnego, że wstęp na konferencję był kosztowny.
“Kierowanie taktyką zarządzania śmiertelnością;  Przeprowadzanie działań w kostnicach;  Zarządzanie danymi przedśmiertnymi;  Przeprowadzanie ostatecznego usunięcia.”
Z doświadczenia pracy w rządzie i dla rządu, rozumiem trudności biurokratycznego języka, ale w jaki sposób nie próbowałbym przetłumaczyć z orginalu, wychodzi makabra.  Może rzeczywiście coś ze mną nie tak? – niech ktos inny spróbuje przekładu.
No a to:  Nauczyciele mają “wypatrywać” chorych uczniów i “odwozić  ich”. Dokąd? Bez zgody rodziców?
Agencje bezpieczeństwa i porządku oraz służby pierwszego reagowania (straż pożarna, służby obiektów publicznych) maja byc “chronione od zachorowań i poranienia w zamieszkach”.
Zamieszkach? Z powodu grypy, czy rządowego terroru? Widocznie tak: “Panowanie nad zamieszkami  i zaburzeniami porządku oraz doprowadzenie do ich zakończenia. Zabezpieczenie więzień i innych obiektów”.
Czyzby chodziło o te obozy przejściowe w USA? Hitlerowcy też nazywali transporty Żydów do obozów zagłady “przesiedleniami”.
Dla służby zdrowia i pogotowia ratunkowego: “Priorytet stosowania środków antywirusowych dla niezbędnej sily roboczej”, hmmm…. Czy to znaczy brak środków antywirusowych dla osób “zbędnych”, np. bezdomnych? Tzn.  srebro koloidalne zniknie z półek do dyspozycji służb? Których służb? Moze rzeczywiście należałoby założyć bimbrownię srebra? Można by zostać szybko milionerem… Coś jak w czasach prohibicji.

Media milczą
Dużo krzyku było od sponsorów medialnych: Wall Street Journal, Fox, Google, Yahoo, Euronews… Ale nie wszystkie relacjonowały o skutkach pandemii na gospodarkę. Nawet o tym, że przybyli:  sekretarz handlu Gary Locke, sekretarz zdrowia i opieki społecznej Kathleen Sebelius oraz sekretarz bezpieki DHS, Janet Napolitano. Z relacji z konferencji prasowej wynika, że nie mówiono o niczym szczególnym,  albo te ważne wypowiedzi usunięto.
Środki dezinformacji masowej pokazały natomiast zdjęcia stołów z estetycznie ułożonymi rzędami maseczek,  zdjęcie ubioru przeciwpromiennego czy coś w tym rodzaju. Ale nie było zdjęć przenośnych, plastikowych trumien-krematoriów, które są rozlokowane na polach w Ameryce. Które hermetycznie chronią otoczenie przed zarazą wewnątrz, a spalają się ekologicznie, dostarczając ciepła do kremacji ich zawartosci — do kilku ciał.
Jesse Woodrow wrzał z oburzenia i zdziwienia: “NIE BYŁO WZMIANKI W ŻADNEJ SIECI PRASOWEJ !” [www.youtube.com/watch?v=MEzj2CATQ1o ],  Kurt Nimmo zgadł juz 8 sierpnia na podstawie broszury: “Konferencja jest następnym dowodem, że rząd zaplanował atak pod ‘fałszywą flagą’ pandemią od zesyntezyzowanego wirusa grypy H1N1, żeby wprowadzić stan wyjątkowy”. ( www.globalresearch.ca)

Profesor Michael Chossudovsky, założyciel Global Research w Montrealu, ocenił już w 2005 roku: “skryty plan polega na wykorzystaniu pandemii i/lub stanu naturalnej katastrofy jako pretekstu do wprowadzenia władzy wojskowej” oraz “zawieszenia rządu konstytucyjnego i zezwolenia wojsku, by interweniowało w cywilnych sprawach z pogwałceniem prawa Posse Comitatus”.
Pod koniec 2007 roku administracja Busha wydała dyrektywę, która ustanowiła “Narodową Strategię Zdrowia Publicznego i Gotowości Medycznej”, na podstawie dokumentu “Bio-obrona w XXI wieku”. Nimmo pisze, że wg Yahoo, już w maju 2007 roku kręgi wojskowe USA “przygotowywały plany na wypadek możliwej pandemii ptasiej grypy, która mogłaby zabić do 3 mln osób w USA w czasie tak krótkim jak 6 tygodni”.  Wytyczne i “założenia planistyczne  dla amerykańskich służb wojskowych i dowództw polowych” opublikowano w dokumencie “Plan wdrożeniowy dla grypy pandemicznej:
(…) Możliwe scenariusze przewidują skierowanie wojsk USA do uspokojenia zamieszek, pilnowania wytwórni i transportu farmaceutyków,  oraz pomocy w ograniczeniu ruchu osób wewnątrz kraju i przez granice.  Plan przewiduje szybkie, katastroficzne fale choroby, zdolne obezwładnić placówki zdrowia oraz zdolność rządow stanowych i lokalnych do zapewnienia nawet podstawowych produktów i usług.
Zawartość konferencji ma wiec dłuższą, ukrytą historie. Dlaczego?

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/