Kanadyjczycy szykują się przeciw igle, Polacy ruszają do akcji

Kanadyjczycy szykują się przeciw igle, Polacy ruszają do akcji, opracował Piotr Bein 25.VIII.2009

Kanadyjcy organizują się. Grupa False Flag Flu — “wyznawcy spiskowej teorii dziejów”, “agitatorzy”, nawet “brunatne koszule” – zachrypiałaby glob-propaganda —  rozpoznają “pandemię” i  szczepienia jako kampanię tzw. fałszywej flagi, tj. działania pod pozorem czego innego niż skryty cel. Po 11.IX.2001 roku wciśnięto nam Al Kaidę, Osamę i islamofaszystów jako sprawców. Hitlerowcy  upozorowali zbrojny “polski” napad na niemieckie Radio Gliwice, żeby mieć pretekst do inwazji na Polskę. “Anglosasi” i ich merdia nawijali o rzekomych zbrodniach li tylko Serbów, żeby uzasadnić “humanitarne interwencje” NATO, zbałkanizować Bałkany, utworzyć w Europie wrogie chrzescijańskiej cywilizacji państwa radykalnego islamu: Bośnię i Kosowo.  Rząd Busha wyssał z palca dowody broni masowego rażenia w Iraku, przed inwazją w 2003 roku. Wiadome lobby histeryzuje o broni atomowej Iranu, żeby sprowokować konflikt. Terror w Mumbaju w listopadzie ub.r. przypisano pakistańskiej Al Kaidzie – w podobnych celach.
Dzisiaj mamy fałsz tzw. pandemii, żeby wpędzić nas pod igłę. W reakcji na to, kanadyjska grupa opublikowała taki oto apel:
NIE DAMY SIE ZASZCZEPIĆ!
Kanadyjski RUCH OPORU PRZECIW SCZEPIONCE  z przyjemnością ogłasza OGOLNOKRAJOWE DEMONSTRACJE INFORMACYJNE I POLITYCZNY PROTEST
od piątku 28-go sierpnia  do niedzieli 30-go sierpnia 2009 roku.
Potrzebujemy KAŻDEGO, kto dzieli nasze obawy, żeby włączył się, informował innych o wirusie H1N1 i szczepionkach, występował publicznie i protestował przeciw planom szczepień.  Niech dołączą się dobrzy ludzie w każdym mieście i miejscowości. Zacznijmy ogłaszać głośno i jasno naszym rządom [lokalnym, terytorialnym, prowincjonalnym i federalnemu], rozmaitym agencjom zdrowia publicznego, Światowej Organizacji Zdrowia i przemysłowi farmaceutycznemu:
W tym celu tworzymy zestaw pomocy dla aktywistów i właśnie dodaliśmy duży wybór plakatów do wydruku, które można sciągnąć do pomocy w informowaniu i protestach.  Proszę kliknąć tutaj i wejść do działu ?Activist Tools?.
więcej na http://www.falseflagflu.com/NGTI.html
Apel końcowy grupy:
OD CIEBIE ZALEŻY ZATRZYMANIE ZAGROŻENIA PRZYMUSOWYMI SZCZEPIENIAMI
NASZYM ZDANIEM TWOJE ŻYCIE I ZDROWIE ORAZ NAJBARDZIEJ PODSTAWOWE PRAWA I SWOBODY MOGĄ BYĆ ZAGROŻONE, NIEKONIECZNIE WIRUSEM H1N1, TYLKO  PRZYMUSOWYM ZASTRZYKIEM NIEWYPRÓBOWANEJ, BARDZO TRUJĄCEJ  SZCZEPIONKI, ZATWIERDZONEJ PRZEZ ŚWIATOWĄ ORGANIZACJĘ ZDROWIA (A OBOWIAZUJACYMI WSZYSTKIE PAŃSTWA-SYGNATARIUSZE MIĘDZYNARODOWYCH UMÓW). SZCZEPIONKI OD PRODUCENTÓW BEZ SKRUPUŁÓW, MOTYWOWANYCH ZYSKIEM, KTÓRYM NIE GROZIŁYBY KONSEKWENCJE PRAWNE  ZA EWENTUALNIE WYRZĄDZONE SZKODY.
UWAŻAMY TO ZA MEDYCZNO-NAUKOWĄ TYRANIĘ I MY JAKO NARÓD, NIE MOŻEMY TEGO TOLEROWAĆ I MUSIMY SIE SPRZECIWIĆ.
TAK SAMO NIKOGO NIE WOLNO POCIĄGAC DO ODPOWIEDZIALNOŚCI CZY KARAĆ ZA ODMOWĘ.
PROSIMY ZROBIĆ WSZYSTKO CO MOŻLIWE DLA OCHRONY SIEBIE I NAJBLIŻSZYCH w następujący sposob:

1. Informować siebie nawzajem oraz inne osoby o WSZYSTKICH kwestiach, obejmujących wszystkie aspekty sprawy, z każdego możliwego źródła.
2. Chronić zdrowie dobrym odżywianiem, trybem życia, poprzez higienę i zdrowy rozsądek.
3. Zaopatrzyć się w podstawową żywność i produkty na możliwe okresy samo-kwarantanny (przymusowej bądź ochotniczej),
4. Rzopowszechniać protest: podpisywać petycje, pisać listy, dzwonić do członków rządu, składać wnioski sądowe o zakaz szczepień itd. oraz stawiać opór wszystkim próbom lub sugestiom przymusowych szczepień.
5. Podejmowac sie organizacji spotkań w swojej miejscowości, dzielnicy – celem dyskusji i edukacji ludzi na temat waszych obaw odnosnie H1N1 i szczepionek.

JESLI WIERZYSZ W WOLNOŚĆ WYBORU I PRAWA JEDNOSTKI DO SPRZECIWU W STOSUNKU DO ZAMACHU NA SPOŁECZEŃSTWO NIECHCIANYMI SZCZEPIONKAMI, PROSIMY ZRÓB COŚ OD SIEBIE!
NIE ZAKŁADAJ, ŻE KTO INNY TO ZA CIEBIE ZROBI. NIE MYŚL, ŻE NIC NIE MOŻESZ ZROBIĆ.
CZASU JEST MAŁO I JUŻ TERAZ POWINIENIEŚ DZIAŁAĆ.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS, ZACZNIJ JUŻ DZIŚ POKOJOWE, ODPOWIEDZIALNE DZIAŁANIA!

——————–
Oddźwięk był niemal natychmiastowy, np. w Cranbrook:
UWAGA MIESZKAŃCY REGIONU KOOTENAY (Brytyjska Kolumbia)
Data: 2.IX.2009 od 19-tej do 22-iej
Miejsce: Szkoła Zawodowa, Adres: 1212 2nd Street North, Miasto: Cranbrook, BC
Rodzaj akcji: pokaz filmów
Organizator: Brad B http://wearechangecranbrook.ning.com/events/vaccine-safety
Na ww. stronie znajdujemy program spotkania: Czy szczepionki naprawdę są bezpieczne? Czy dają pożądany skutek? Co zawierają? Czy mam dać zaszczepić tym moje dzieci?
Brad B. zorganizowal niedawno podobne spotkanie oświatowe nt. “kryzysu” finasowego.

Polityczny nacisk przyjdzie z wielkich miast. W Polsce chyba zaczęło się od Szczecina (jeśli się mylę to proszę o krótkie sprawozdania). Zostałem tam zaproszony na spotkanie z grupą zainteresowaną leczeniem alternatywnym do szczepionek. Poinformowałem obecnych, o tym co wiem. Większość znała to z nagrań na YouTube i bloga grypa666. Szybko przeszliśmy więc do pytań i dyskusji.
Zaczyna się coś dziać… Jeśli powstanie stowarzyszenie to proponuję jako pierwszą akcję demonstrację na terenie lub przy byłych obozach zagłady, z hasłami “wiadoma firma = dr Mengele”, “Bezdomni to nie więźniowie Auschwitz”, itp. Należałoby się upewnić, że nie ma w tym czasie jakiegoś Marszu Żywych, bo mogłoby być nieprzyjemnie dla innych narodowości.
W Kanadzie jak zwykle rej wodzi moje miasto Vancouver. Informacyjna demonstracja odbędzie się już jutro 28-go sierpnia. Będą przemawiać poinformowane osoby: Dr. G. Goddard, Dr. H. Dunn, Kevin Annett, Candice Hill, Croft Woodruff,  Sean Buckley. Po tym zebrani przemaszerują przez środmieście do stacji telewizji CBC, by domagać się obiektywnego raportowania o H1N1 i szczepionkach. Wieczorem będzie impreza edukacyjna w Bibliotece Publicznej Vacouveru. Podobne imprezy planują Calgary, Toronto, Ottawa i Montreal.
Wspólnie, globalnie ubiegniemy globalnych komunistów, którzy cichcem spotykają się na drugiej już w br. naradzie Bilderbergów, tym razem w Jackson Hole, USA. Patrioci amerykańscy wysłali do miejscowych prośbę o  “szpiegowanie”. Czyli tym razem nawet regularni tropiciele naszych “władców” nie wiedzieli o tym spotkaniu.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/

0 comments

 1. Mieszkam w Vancouver i szczepionkami interesuje sie od wielu lat.Mam dwoje dzieci ktore nigdy nie byly szczepione.Pilnie sledze ta cala sytuacie i jestem coraz bardziej przerazona!!!!!!!!Staram sie informowac moich znajomych i czuje sie coraz bardziej bezradna.Ludzie mi nie wierza!!!!! Modle sie codziennie!!!!!!

 2. od p.b.: witam sasiadke
  wiecej optymizmu — Bog z nami
  trzeba poznac nieprzyjemne rzaczy zeby lepiej moc sie bronic – taki nasz obowiazek wobec Boga
  prosze dolaczyc do ludzi dobrej woli w vancouverze, np. ws. ‘pandemii’ falseflagflu.com czy ws. Dziekanskiego – Zygmunt Riddle Przetakiewicz
  w Pismie napisano, ze nie wszyscy przejrza, wiec prosze sie nie zamartwiac; to miedzy tymi ludzmi a Bogiem; pani robi co moze i za to oceni Bog
  z usa wiadomo, ze pierwsze szczepienia w szkolach wymagaja obecnosci i zgody rodzicow; jak bedzie pozniej, kto wie — pilnujmy dzieci, modlmy sie…

Leave a comment

Your email address will not be published.