Wielkie kłamstwo — celem odludnienia Planety?

Wielkie kłamstwo — celem odludnienia Planety? Piotr Bein, niezależny badacz ludobójstwa, 28.08.2009

“Pandemia świńskiej grypy H1N1: Manipulacja danymi celem uzasadnienia ogólnoświatowego stanu wyjątkowego”
Tak zatytułował swój artykuł z 28-go sierpnia [www.globalresearch.ca/PrintArticle.php?articleId=14901 ] profesor Michel Chossudovsky, dyrektor Instytutu Badań nad Globalizacją w Montrealu. Został on jakiś czas temu “wezwany na dywanik”, gdyż na forum dyskusyjnym jego witryny medialny magnat kanadyjski doszukał się antysemityzmu. “Pokazałem im kopie papierów internowania moich rodziców do Auschwitz i się zamknęli” — powiedział mi profesor, gdy pod koniec marca br. reprezentowaliśmy niezależne badania kanadyjskie na konferencji w Belgradzie z okazji 10-tej rocznicy bombardowań Jugoslawii przez NATO. Prof. Chossudovsky pracował jako doradca w kwestiach zdrowia publicznego i ekonomii zdrowia  dla Canadian International Development Agency, United Nations Population Fund (UNFPA), World Health Organization (WHO) i Economic Commission for Latin America and the Caribbean (ECLAC).

Oto tłumaczenie uwag końcowych z ww. artykułu, gdzie anglojęzyczni czytelnicy znajdą skrupulatne uzasadnienie wniosków.

“Raporty wybitnych lekarzy brytyjskich (wysyłane do Chossudovsky’ego, P.B.) sugerują, że lekarze i epidemiolodzy w Zjednoczonym Królestwie  dostają pogróżki. Grozi im wyrzucenie z pracy przez państwowe władze służby zdrowia, w przypadku gdyby mówili prawdę i ujawniali fałsze stojące za danymi i oświadczeniami rządu. Lekarze, epidemiolodzy i pracownicy służby zdrowia muszą wypowiadać się przez swoje  stowarzyszenia, muszą odeprzeć oświadczenia rządowych przedstawicieli ds.zdrowia, którzy po cichu działają w interesie przemysłu farmaceutycznego. Muszą zdemaskować manipulacje danymi. Niemniej ważne jest ostrzec opinię publiczną przed zagrożeniem od niewypróbowanych szczepionek  przeciw grypie H1N1.
Mamy do czynienia z wielkim kłamstwem, procesem wytwarzania fałszywych danych, aby je następnie użyć do uzasadnienia ogólnokrajowego programu szczepień. Interesy polityczne i korporacyjne stojące za obecną ogólnoświatową wyjątkową sytuacją [pandemia] muszą znaleźć się na celowniku działań obywatelskich. Kampania pandemii nie ma bowiem w żaden sposób chronić narodów świata.

Świat stoi przed poważnym kryzysem gospodarczym i społecznym. Obraz globalnej pandemii służy do odwrócenia uwagi opinii publicznej od prawdziwego kryzysu już istniejącego i niszczącego ludzkość. Jest to rosnąca bieda, bezrobocie i zapaść usług społecznych, nie mówiąc o “wojnie bez granic” kosztującej setki bilionów dolarów, gdzie stroną atakującą jest US-NATO wykorzystujące środki zaawansowanej techniki,  w tym broń atomową jako środek prewencyjny w wyprzedzajacym ataku.
Nie wolno ujawniać dramatycznych przyczyn i następstw “prawdziwego kryzysu”, który w rzeczywistym sensie zagraża przyszłości ludzkości. Tak kryzys gospodarczy jak i wojny na Bliskim Wschodzie i w Azjii Środkowej są przedmiotem rutynowego, nieustającego zniekształcania oraz kamuflażu. Natomiast grypę H1N1, pomimo jej względnie łagodnej, nieszkodliwej postaci, opisuje się w kontekście akcji Ratowania Świata.”

Krok w kierunku depopulacji

Taki tytuł nosi artykuł Stephanie R. Pasco z 27-go sierpnia [www.infowars.com/the-move-to-depopulate-the-planet/ ].  Pasco zestawia wypowiedzi i dokumenty mocno sugerujące jeśli nie istnienie spisku depopulacyjnego, to ideologię potrzeby redukcji liczby ludzi. Dowodów jest tyle, że nie tłumaczę ich.  Ze swych badań dodam, że w planie Rotszylda z 1773 r. przechwyconym przez austriacką policję, napisano:
“Celem jest ostateczny rząd światowy. Trzeba będzie założyć ogromne monopole, żeby nawet największe majątki gojów*  zależały od nas do tego stopnia, że pójdą na dno wraz z kredytem swoich rządow w następstwie wielkiego uderzenia politycznego. Stosuj wojnę gospodarczą. Obrabuj gojów z nieruchomości i przemysłu przez wysokie podatki i nieucziwą konkurencję. Spraw, żeby goje niszczyli się nawzajem, żeby został tylko proletariat i trochę milionerów oddanych naszej sprawie  oraz dość policji i wojska dla ochrony naszych interesów. Nazwij to Nowy Porządek Swiata (NWO). Powołaj Dyktatora.” [http://gunnyg.wordpress.com/2008/03/28/before-rockefeller-there-was-rothschild-by-deanna-spingola/ ]

“Jak śmiesz twierdzić, że powszechne szczepienia mają na cele zredukować globalne zaludnienie? Przecież celem postepu, Unii Eurpejskiej jest dobrobyt, zdrowie,  ochrona życia i jego przedłużanie!”.
Tak rozumują głusi na dowody, że od dawna istnieją zamysły spełnienia przeciwnego celu. Elity dążące do tego wierzą, że ratują Planetę przed kryzysami wynikającymi z niszczenia środowiska, kończących się zasobów energetycznych, braku żywności,  wody oraz miejsca do mieszkania. Sceptycy szydzą: “Jaka depopulacja?!  Niedługo będzie nas 7 miliardów”.  Zamysły depopulacyjne stają się coraz realniejsze wobec eksplozji liczby ludności i przerażającego tempa rozwoju środkow masowej zagłady, w tym szczepionek promowanych niby dla naszego zdrowia.

Przypuśćmy, że te dążenia są uzasadnione. Dlaczego nie ma więc publicznej, globalnej debaty na ten temat, a ludobójcze czynniki takie jak stale wzrastające napromieniowanie i chemizacja środowiska, są utajniane bądź fałszywie przedstawiane w oficjalnych mediach i wypowiedziach polityków?

* pogardliwa nazwa na przeciętnych ludzi używana przez rasistowskie “elity”

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/