Poparcie douczonej inteligencji dla Pani Minister Ewy Kopacz

Na pohybel dranstwu oficjalnych mediow, slugusow Nowego Porzadku Swiata, ktore celowo znieksztalcily potepienie szczepionek na “swinska grype” przez Pania Minister Kopacz. Oto probki, co mysli douczona polska inteligencja.

Z blogu http://grypa666.wordpress.com/2009/11/04/poczta-3-11-2009-listy-mini-artykuly-i-skany/

…………………………………………………………

Date:      Wed, 04 Nov 2009 01:49:00 -0800
From:     Piotr Bein
To:      ewa.kopacz@sejm.pl
Subject:      z grypa666
Szanowna Pani Minister
Z wielka nadzieja sluchalismy Pani wystapienia publicznego na przekor mantrze o bezpieczenstwie, skutecznosci i niezbednosci szczepionek na “swinska grype”. Tragedia rogrywajaca sie u naszych wschodnich sasiadow sugeruje, ze nie chodzi o H1N1, wiec szczepienia bylyby w kazdym przypadku bezcelowe. Obecne wirusy mutuja szybciej niz opracowywanie i produkcja szczepionek.
Wg mej oceny jest poza gestiami Pani ministerstwa zaradzic problemowi, bo ma on systemowy a nie biologiczny charakter.
Wspieramy Pania w kontynuacji slusznego protestu.
Z szacunkiem,
dr inz. Piotr Bein (Kanada i Polska)
wspolzalozyciel grypa666.wordpress.com

………………………………………………………………………

Od czytelniczki “Lekarka”

Brawo dla Pani Minister Kopacz. Przed chwilą oglądałam “kropkę nad i” w TVN program prowadzony przez Monikę O. Nie zawsze zgadzałam się z posunięciami p. Minister w Sł. Zdr. ale tym razem jestem za nią. Tak trzymać. Najważniejsza zasada w zawodzie lekarza wręcz przykazanie to primum non nocere, czyli przede wszystkim nie szkodzić. Argumenty przeciw szczepionce A/H1N1 są bardzo ważkie. Jest tu wiele pytań: dlaczego firmy farmaceutyczne nie chcą szczepionki w wolnej sprzedaży? Bo musiałyby odpowiadać prawnie w razie powikłań. Czyli wiedzą, że tych powikłań może być bardzo dużo, a co gorsze z różnym skutkiem dla zdrowia. Dlaczego szczepionki mają tzw. dopełniacze w celu wzmocnienia ich skuteczności ( np. skwalen). Dlaczego są wielodawkowe (wtedy trzeba więcej adiuwantów, a szczepionka tańsza, więc większy zysk dla firmy). Adiuwanty są bardzo szkodliwe a tu jeszcze rekomendują szczepienie kobiet w ciąży. Jaki wpływ na płód? Dla kogo pracuje właściwie pani M. O. bo mam wrażenie, że ktoś ją odpowiednio przygotował do lobbowania za szczepionkami. Był kiedyś lek Talidomid. Stosowały go kobiety w ciąży masowo szczególnie w RFN jako rzekomo dobry i bezpieczny środek uspokajający. Rodziły się potem dzieci bez rąk i nóg. Był też podobno rewelecyjny środek odchudzający Isolipan. Po nim z kolei było bardzo dużo powikłań sercowych – wycofany. Był Vioxx – też powikłania sercowe – wycofany. Lista takich leków ogromna. Pani M. O. miała tylko jeden argument, że zachód się szczepi. Czy my mamy naśladować zachód i kierować się owczym pędem? Miała rację Pani Minister, że czas by Polak był mądry przed szkodą.

=====================================================

Z sajtu http://www.theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1569%3Apolish-health-minister-rejects-untested-swine-flu-jabs&catid=41%3Ahighlighted-news&Itemid=105&lang=en

………………………………………………………

EWA KOPACZ
26-600 Radom, ul. Zbrowskiego 14, Tel.: (48) 384-60-80, Fax.: (48) 384-60-80, e-mail: ewa.kopacz@sejm.pl
Droga Pani Minister, Chciałbym bardzo podziękować za Pani wystąpienie w sprawie szczepionek 02 listopada 2009.
Wszyscy jesteśmy bardzo przejęci sytuacją i nie możemy zrozumieć dlaczego niektóre rządy europejskie nie podzielają Pani zdania.
Myślę, że demokracja i bezpieczeństwo narodu to sprawy najważniejsze, nawet gdy w grę wchodzą poważne decyzje ekonomiczne i naciski ze strony przemysłu medycznego.
Kilka tygodni wcześniej napisałem do Prezydenta RP w tej sprawie list otwarty i otrzymałem już odpowiedź. To napawa otuchą.
Przykro tylko, że na stronie TVN24 zauważyłem ślady cenzury, ale myślę, że ci którzy nie liczą się z głosem społeczeństwa w końcu poniosą tego konsekwencje.
Jestem lekarzem i bioterapeutą i z wielką uwagą obserwuję rozwój wydarzeń w kraju i za granicą. Osoby takie jak Pani i profesor Danuta Majewska sprawiają, że wciąż wierzę w ludzką uczciwość i godność osobistą.
Raz jeszcze dziękuję za wielką odwagę,
Z wyrazami szacunku, lek. med. Artur Bartosik

…………………………………………………………

KaeMBe 2009-11-04 03:48:47

Droga Pani Minister,

Chciałbym bardzo podziękować za Pani wystąpienie w sprawie szczepionek 02 listopada 2009.
Wszyscy jesteśmy bardzo przejęci sytuacją i nie możemy zrozumieć dlaczego niektóre rządy europejskie nie podzielają Pani zdania.
Myślę, że demokracja i bezpieczeństwo narodu to sprawy najważniejsze, nawet gdy w grę wchodzą poważne decyzje ekonomiczne i naciski ze strony przemysłu medycznego.
Raz jeszcze dziękuję za wielką odwagę,

Z wyrazami szacunku,

Dzieki takim jak pani dumny ze Polak.

Kamil Bielinski

 

 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/