Kontr-natarcie

Szewczyk Dratewka, oczywisty agenciura z ich gniazda na prawda2 nie ustaje w opluwaniu Beina, ” jego łysego przyjaciela” (Marek Podlecki, bez ktorego guzik by byl a nie kampania przeciw scypionkom w Polsce) i bloga grypa666. Paru uczciwych wstawilo sie za dobra sprawa: Garicon,  softsoul1802 i Erwin — dziekuje Wam! Oto probka, a jesli ktos ma czas i ochote, wiecej na http://prawda2.info/viewtopic.php?t=9626

——————————————-

Erwin

Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 274

PostWysłany: 12:21, 07 Lis ’09    Pojedynczy postTemat postu: Odpowiedz z cytatem

Miernoty – bo już tak się wyrażę, bo mna aż ponosi – takiej jak w składzie poniżej nigdy nie brakuje, którzy będą albo agentami miedzynarodowego syjonizmu, albo zwykłymi zazdrośnikami sławy czy sukcesu w czymkolwiek u innych ludzi.
Oto ta lista z tego wątku, która pragnie ośmieszać człowieka, ostrzegającego polaków od nieszczęścia kalectwa, czy śmierci.
Ordel
SzewczykDratewka
boooor
capricornus
wintermute
Norbi
Tak się akurat składa, że od Beinowych pierwszych filmików wszystko się zaczęło parę miesięcy temu, gdy nikt z przeciętnych polaków nie miał pojęcia o iluminackim tajnym planie trucia rtęcią i to już od zaraz w tej jesieni.
Akurat śledzę tę sprawę od dawna i cały jej rozwój. Można już nawet powiedzieć, że gdyby nie Bein nie powstałby blog grypa666. A blog ten jakby nie było przyhamował imped tego iluminackiego planu. Choćby decyzja minister Kopacz mogła być powodowana tą edukacją do jakiej przyczynił sie ten blog. To łancuch poszczególnych decyzji wybitnych ludzi zmienia rzeczywistość. Mieć odwagę wystąpić jawnie to też wybitność. To się przecież wiąże z ryzykiem osobistym. Traci się pracę, sprowadza na siebie zagrożenie życia itp.
Więc to zwykła dziecinna zazdrość każe doszukiwać się miernotom innych działań u takich wybitnych ludzi jak np P.Bein.
Co do mnie Bein jedynie ugruntował już dawno posiadaną swoją wiedzę. Dzięki niemu jedynie nabrałem odwagi, że zanim by mnie ekipa poszukiwawcza z szczepionką miała zgwałcić, to musieli by mnie długo szukać po kraju zanim by mnie dopadli. A i wdedy nawet nie wbiliby mi tego szpiczastego metalowego h..a, bo albo bym sam skoczył z piętra na bruk, albo bym wczesniej wbił kosę zza pazuchy w basior któregokolwiek tych gwałcicieli, gdyby wchodzili mi do domu przez wyłamywanie drzwi, albo dopadli mnie na ulicy podczas czajenia się na mnie.

Ja rozumię, że ta szczepionka grypa666, aplikowana w stanie wyjątkowym i pod przymusem, jest to po prostu przesyłka od Lucyfera. A ja jego samego mam w d…e, bo mam go w swojej intelektualnej opozycji. I tak ma właśnie wyglądać walka z zastępami niegodziwych duchów w miejscach niebiańskich. Ef 6:11-13.
Najprawdopodobniej mogłoby być i tak, że przy takim długim poszukiwaniu w celu zaszczepienia czy schwytania np mnie, odwołana byłaby już pandemia.

Ogólnie wyrażę jaszcze słowa uznania dla Garicona, który z ta miernotą podjął logiczną argumentację, że liczą się fakty, a nie doszukiwanie się ułomności ludzkich.

 

 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/