List otwarty do dr Aliny Całej, Żydowski Instytut Historyczny

Polacy nie zdali egzaminu — pisała w Rzepie (25.05.2009) dr Alina Cała z Żydowskiego Instytutu Historycznego. Ta, jak reszta kompleksu jot, wrednie kłamliwa hist(e)ryczka odpowiedziała na pytanie, kto jest bardziej winny Holocaustu, Polacy czy Niemcy: Niemcy stworzyli warunki, w których to wszystko mogło się dziać. Ich inicjująca rola była więc decydująca. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości.
Odpisałem dr Całej w liście otwartym.
…………………………………………………….

List otwarty do dr Aliny Całej, Żydowski Instytut Historyczny, Warszawa

Pani doktor,

Bez wątpliwości to wasi syjoniści i bankierzy pod wodzą talmudycznego rabinatu stworzyli te warunki.* Nie zdali egzaminu z humanizmu wieki przed, podczas i po II wojnie światowej, aż do dzisiejszego “kryzysu gospodarczego”, który za naciśnięciem guzika możecie obrócić w Wielką Depresję, okradłszy ludzkość na dalsze dziesiątki bilionów. Nazwałem tę waszą globalną klikę kompleksem władzy judeocentrycznej — kompleksem jot.

Kompleks jot wyniósł hitlerowców do władzy, wedle maksymy antysemityzmu w służbie syjonizmu. Dwa lata po ataku waszej marionetki, Hitlera, na znienawidzoną przez was Polskę zdecydowaliście, że ostatecznym rozwiązaniem dla krnąbrnych Żydów skupionych do tego celu w gettach przez was samych, zamiast emigracji do Palestyny ma być zagłada. Następnie sterroryzowaliście Palestyńczyków pod państwo Izrael, na bazie światowego poczucia winy za Holocaust, który sami uknuliście. Nadal to robicie, a wyprana przez was publika światowa dziwi się waszemu ludobójstwu Palestyńczyków w Gazie: “Jak to, czynią to Żydzi, którzy sami przeszli Holocaust?” Koryguję pytających: “Skrajni Żydzi, którzy zaplanowali i przeprowadzili Holocaust rękoma innych”.

Terror wobec swoich i gojów zawsze był waszym modus operandi. Rotszyldowski plan z 1773 r. wyznaczył terrorowi specjalną rolę w osiąganiu Nowego Ładu poprzez samoniszczące wojny gojów. Wkrótce przyszły: terror gilotyn w rewolucji “francuskiej”, rzeź chrześcijan w Turcji (Ormianie, Asyryjczycy, Grecy), rewolucja “rosyjska”, Hołodomor, depresja gospodarcza lat 1930-tych, obie wojny światowe… To nie ci Żydzi, których zamordowaliście masowo w Szoa dla syjonizmu, tylko tego samego rodzaju żydostwo, które popełniło tamte zbrodnie, jest odpowiedzialne za obecne nieszczęścia.

Przyczepiliście się do Niemców jak pijawki: nawet tragedia wojny nie zwolniła waszych diabelskich pociągnięć, bo z Adenauerem wasz Ben Gurion pospiesznie ułożył się co do kontynuacji niemiecko-syjonistycznej współpracy. Jej owoce dopiero docierają do Polaków: roszczenia niemieckie i żydowskie zamiast reparacji wojennych, “polskie obozy koncentracyjne”, grossowskie Jedwabne i Kielce, perspektywa euroregionu Judeopolonia, rabunek majątku narodowego pod szyldem prywatyzacji, judaizacja polskiego życia i religii, korupcja rządu przez coraz liczniejszych nazywanym polskim w cudzysłowie. A ostatnio judeocentryczny artykuł w Spieglu, oczywiście czystym przypadkiem skoordynowany z pani wystąpieniami. Gdzie były “głowy żydowskie” przedtem, żeby o tym mówić, jeśli to jest prawda? Nie ma nowych dowodów, a stare przeczą waszej wrednej kampanii… Wymyślacie “winę europejską” jak przedtem “polską” — żeby dostać Judeopolonię i specjalne przywileje w judeomasońskiej UE, wejść do niej wraz z Turcją waszych krypto-żydowskich masonów wyznania muzułmańskiego – Doenmeh, odpowiedzialnych za rewolucję bolszewicką, ludobójstwo na Ormianach… Chcecie po prostu osaczyć i zniszczyć gojów, a niedobitki zniewolić, żeby wam służyły — wedle Talmudu. Po to forsujecie świecką ideologię Nowego Ładu, eksploatując skazaną przez was na straty wolną masonerię.

Nie pchajcie się miedzy Polaków a Niemców, Rosjan, Ukraińców… My się dogadamy jak człowiek z człowiekiem, jak sąsiad musi w końcu dogadać się z najgorszym nawet sąsiadem, dla obopólnego przeżycia. Waszym celem natomiast jest podjudzać jednych gojów przeciw drugim, żeby się wzajemnie nienawidzili i powyrzynali.

Wasza ofiara, Niemcy są, z “waszą” Ameryką i Brytanią, najgorliwszym koalicjantem w Iraku, Afganistanie i Pakistanie, gdzie, z kolei, na fali anty-islamizmu rozpętanego przez was po waszych “atakach terrorystycznych” 11 IX, popełniacie zbrodnie masowe i ludobójstwo, jak zwykle rękoma innych. W spokojnej Danii wznieciliście hucpę z karykaturami Mahometa, napuszczając muzułmanów na chrześcijan i Zachód, tak jak w terrorze mosadowskiej “al kaidy” w Mumbaju w październiku ubr. gdzie na dodatek skłóciliście Hindusów z Pakistańczykami — dla waszej wojny. Eksploatując, niby zwalczany przez was islamizm oraz katolicki szowinizm chorwacki, rozbiliście Jugosławię i Serbów wierzących w największe wasze przekleństwo — Jezusa Chrystusa, podobnie jak zdziesiątkowaliście prawosławnych Rosjan po rewolucji październikowej.

Kiedy trzeba było wam umknąć spod szkła powiększającego po II wojnie światowej, wasza żydokomuna pielęgnowała w Polakach nienawiść do Niemców a miłość do Sowietów – gniazdo Chazarów i judeocentryzmu. Gdy centrum władzy kompleksu jot przesunęło się na Zachód, w którego objęcia wpędziliście Polskę, pielęgnujecie u Polaków rusofobię, jak na Zachodzie, a Niemcy są u was cacy cacy; nawet trzeba mówić o “nazistach” a nie Niemcach II wojny światowej. Niańczycie terrorystów czeczeńskich, nawet w Polsce, bo to wasz sprzymierzeniec przeciw niby totalitarnej Rosji. Kłamiecie Polakom o “ataku Rosji” na Gruzję, po tym jak izraelscy specjaliści od terroru i wojny podjazdowej opracowali ludobójczy atak Gruzji na Osetię Płd. Żonglujecie “teczkami” subtelnie sugerując komunę, UB, SB, KGB, czyli coś nie od was, a rodem z Rosjan, według koszernej historiografii.

Wasza mafia jest najokrutniejszą i najwładniejszą z mafii. Ma ochronę zachodnich służb, nie tylko Mosadu, a członkowie mają izraelskie paszporty żeby w Izraelu chować się przed prawem. Wasza mafia kontroluje wszystkie najważniejsze mafie uwypuklane w waszych merdiach, gdzie nie znajdziemy nawet wzmianki o Koszer Nostra. Więc jak muszą ukrywać prawdę o całym kompleksie jot!

Specjalizuje się pani w badaniach antysemityzmu, a jeszcze nie wie, że jesteście największymi antysemitami? Prześladujecie Żydów przeciwnych syjonizmowi i umiarkowanych, zasymilowanych. Nakręcacie trwogę u mas żydowskich przeciw waszych chorym, fanatycznym urojeniom. Czy to nie najgorszy z możliwych antysemityzmów, zaraz z kolei po waszym udziale w zagładzie milionów Żydów w Szoa? Większość z was nie jest nawet semicka, tylko chazarska, a z Palestyńczyków, tj. rdzennych semitów, robicie papkę od ponad 60 lat! Wasza anty-arabska “islamofobia” to nie antysemityzm? Narażacie miliony Izraelczyków na potencjalny atak atomowy, samozadany lub sprowokowany z państw, które nienawidzicie i które najchętniej obrócilibyście w radioaktywny popiół swoim obfitym arsenałem atomowym, najchętniej rękoma gojowskiego NATO, bo ciało i dusza żyda są za cenne do narażania w walkach wręcz z gojami, według was, zwierzętami na dwu nogach.

Wasza odwieczna ideologia rasizmu i globalnej władzy nad światem, zrobiła was narodem wybranym …do wiecznej nienawiści przez wszystkie narody, z którymi się zetknęliście w swej historii.

Historykowi z ‘dr’ przy nazwisku, wypadałoby znać podstawową historię, skrajny judaizm i wydarzenia dnia dzisiejszego …i uderzyć się w pierś. Ale tego jeszcze żaden judeocentryk nie zrobił, bo judeocentryzm i samokrytyka to sprzeczność. To jest pani szansa. Taką Żydówkę z przyjemnością widziałbym w moim kraju i popierałbym jako podatnik czy dobroczyńca. Według wynaturzonej przez was definicji, “antysemita” to ktoś niepodobający sie judeocentrykom, a pani szafuje tym słowem w stosunku do Polaków. Dlaczego narażać się w Polsce na “nienawiść wyssaną z mlekiem matki”, pogromy, zagładę i inne urojone nieszczęścia, rzekomo od Polaków? Macie przecież “swój” Izrael.

Miarka się przebrała. Czasy tolerancyjnych Polaków skończyły się. Wypowiedzieliście nam wojnę — będziecie ją mieli.

Dr Piotr Bein
Kanada i Polska
niezależny badacz ludobójstwa i zbrodni masowych dla Uniwersytetu Miasta Hiroszima
—————–
* materiał dowodowy — patrz moje referaty dla ww. uniwersytetu; wysyłam na żądanie

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/