RABIN

Wojciech Właźliński
3. I. 2010

Drodzy Przyjaciele.  (undisclosed recipients)

Wysyłam video w 2 częściach w którym część jest w j.angielskim. Ta część w angielskim to wyjątek wypowiedzi rabina Foxmana.
Dla nie znających j. angielskiego wyjaśniam, że w tej wypowiedzi Foxman nazwał wielokrotnie Jana Pawła II  ” demn Pollack” z dodatkowymi głęboko obraźliwymi epitetami ze szczególnym podkreśleniem tych epitetów. (“ten cholerny Polak”) Samo słowo “Pollack” w takiej pisowni i wymowie w j. angielskim jest bardzo obraźliwe i odnosi się tylko do Polaków.
Nie pierwszy raz zostało to użyte w publicznych wypowiedziach znanych i poważanych przez Żydów osobistościach. Miedzy innymi znana spikerka jednego z głównych kanałów telewizyjnych Leslie Stahl użyła takiego określenia na Jana Pawła II w telewizyjnym, emitowanym na całe Stany wystąpieniu. Kiedy wywołało to oburzenie społeczeństwa z kpiną stwierdziła: ” dałabym się ubiczować gdybym wiedziała że może to obrazić chrześcijan”.  Nie Papieża, nie Polaków, lecz chrześcijan. Także w swojej książce która została wydana wielonakładowo  stwierdziła, że “w Polsce jest źle ponieważ Polacy wymordowali wszystkich swoich specjalistów -Żydów”. Leslie Stahl jest w dalszym ciągu poważaną spikerką.
Ekstremiści żydowscy (modne jest słowo “skrajni”) zdają się, w swoim tupecie, nie zdawać sobie sprawy z tego, że jak dotychczas “mianowanie” kogoś antysemitą powoduje, w najlepszym przypadku, co najmniej cywilną śmierć, lecz prędzej czy później stanie się awansem społecznym, politycznym, etycznym i moralnym. W międzyczasie jednak zginie jeszcze wielu z najlepszych z Gojów, jak ich obraźliwie nazywają z powodu naszej obojętności, nie rozpoznawania i tolerowania miejscowych “przebierańców”.
https://youtube.com/watch?v=VKtwdmIHOLs
https://youtube.com/watch?v=fPBVevNnq5Y%26feature%3Drelated

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/