Czy polskiego prezydenta zamordowano w zainscenizowanym wypadku samolotowym?

Czy polskiego prezydenta zamordowano w zainscenizowanym wypadku samolotowym?

http://www.rebelnews.org/opinion/europe/209068-was-polish-president-murdered-in-staged-plane-crash

James Buchanan 11.4.2010, tłumaczyła Ola Gordon

Żydzi byłi niezadowoleni gdyż prez. Kaczyński miał  “antysemitów” w koalicji rządzącej.

Arcy-zbrodniarz Franklin Delano Roosevelt powiedział kiedyś: “W polityce nic nie dzieje się przez przypadek. Jeśli coś się dzieje, można się założyć, że w taki sposób było to zaplanowane”. Więc co ty na to, kiedy spora część europejskiego rządu jest zgładzona w jednej katastrofie lotniczej?

Samoloty komercyjne cały czas lądują przy złej pogodzie. Tysiące samolotów bezpiecznie lądują na całym świecie przy słabej widoczności, a ten jeden samolot z polskim prezydentem i wielu wysokimi rangą polskimi urzędnikami roztrzaskuje się na ziemi. Trzeba być bardzo podejrzliwym wobec mediów próbujących obwiniać pogodę lub pilota.

Przypomnijmy sprawę sekretarza handlu Rona Browna w rządzie Billa Clintona. Był podejrzewany o oszustwo w  finansowaniu kampanii wyborczej. Zginął w bardzo wygodnej katastrofie lotniczej w pobliżu lotniska w  Dubrowniku wkrótce po tym, kiedy zagroził Clintonom, że nie poniesie kary sam. Podejrzewa się, że zainstalowano fałszywą sygnalizację (radiolatarni) lądowania na pobliskich wzgórzach, powodując upadek Air Force 2 przy słabej widoczności właśnie na te wzgórza.

Zawsze kiedy politycy umierają “przypadkiem”, to warto sprawdzić, czy zmarli politycy robili wszystko, co może powodować niezadowolenie Żydów lub New World Order, co w Europie przybrało formę Unii Europejskiej (UE), której główne cele obejmują zmuszenie jej wszystkich europejskich państw-członków do wspólnej waluty i umożliwienie nieograniczonego zalewu imigrantów z Trzeciego Świata.

Kwestionowano bezpieczeństwo Tupolewa-154, ale praktycznie wszystkie jego wypadki miały miejsce w liniach lotniczych Trzeciego Świata, lub na odległych terenach Syberii. Największa katastrofa  Tu-154 użytkowanego przez Polskę jest taka, że na jego pokładzie byli polski prezydent i znaczna część polskiego rządu. Ten sam Tu-154 właśnie w grudniu 2009 przeszedł szczegółową kontrolę i remont.

Jeden z artykułów stwierdza: “W jednej z tych rzadkich chwil jedności, Narodowy Bank Polski i polski rząd porozumiały się w sprawie konieczności osłabienia polskiego złotego, który w ostatnich tygodniach odbił się do poziomu prawie sprzed kryzysu. Siła waluty jest obecnie postrzegana jako zagrożenie dla ożywienia gospodarczego. Po kilku słownych interwencjach w ciągu ostatnich kilku dni, w piątek bank centralny zainterweniował, po raz pierwszy od ponad dekady. W czwartek bank zdecydował się wydać ostrzeżenie, że “technicznie i psychologicznie” jest przygotowany do wejścia na rynek waluty, aby zapobiec “nadmiernemu umocnieniu złotego”. Wcześniej w tym tygodniu urzędnicy rządowi powiedzieli także, że “silny złoty” szkodzi gospodarce, a po piątkowej interwencji stwierdzili, że w pełni popierają decyzję banku centralnego. Decydując się na osłabienie złotego, przywódcy Polski przedłożyli interesy polskiego narodu nad interesy europejskiego kolektywu znanego jako Unia Europejska. Następnego dnia, prezydent Polski ginie w katastrofie lotniczej wraz z wieloma innymi przywódcami kraju, łącznie z szefem Narodowego Banku”.

Podróż do Smoleńska była w celu uczczenia pamięci polskich jeńców wojennych zamordowanych przez komunistów w czasie II wojny światowej. Żydzi nie lubią “konkurencji” wobec ich holokaustu. Żydzi chcą udawać, że są na najważniejszymi ofiarami świata i zasługują na wieczne jego współczucie, co zawsze łączy się z zakazem wszelkiej krytyki Żydów czy Izraela. Kaczyński rzucił światło nie tylko na masowy mord dokonany przez komunistów, ale na masowy mord dokonany przez komunistycznych Żydów. Żydzi odegrali kluczową rolę w komunizmie,  Żydzi często byli komisarzami, którzy rozstrzeliwali bezbronnych jeńców i dysydentów. Prezydent Kaczyński przyrzekł zdemaskować komunistycznych morderców, którzy zabijali Polaków w czasie długotrwałej okupacji komunistycznej. Wielu z tych zbrodniarzy wojennych było Żydami, z których część nadal mieszka w Izraelu i Stanach Zjednoczonych.

Co ciekawe, w 1943 roku w katastrofie lotniczej zginął premier polskiego rządu (na wygnaniu), kiedy dowiedział się o masowym mordzie dokonanym przez komunistów w Katyniu i zaczął budzić obawy, że to zagraża sojuszowi między komunistami i kapitalistami. Tymczasem polscy żołnierze walczyli na froncie zachodnim w szeregach aliantów. Naród polski został całkowicie sprzedany w Jałcie przez Roosevelta i Churchilla pod wieczną okupację przez tych samych komunistów, którzy dokonali masowej zbrodni na polskich jeńcach wojennych.

Artykuł w “Jewish Telegrach” mówił: “Żydzi mają mieszane uczucia wobec nowego przywódcy Polski – nowy prezydent został wybrany dzięki poparciu zwolenników antysemityzmu. Ale nie wszyscy polscy urzędnicy żydowscy uważają, że Lech Kaczyński, który obejmie urząd w grudniu, powinien być krytykowany za swoich ekstremistycznych sprzymierzeńców, zwłaszcza biorąc pod uwagę jego podejście do kwestii żydowskiej. Kaczyński, były prezydent Warszawy, został wybrany w zeszłym miesiącu by zastąpić prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. Kwaśniewski, popularny wśród Żydów w Polsce i poza jej granicami, nie może być ponownie wybranym ze względu na polskie prawo wyborcze. Partia nowego prezydenta, o katolickiej orientacji, Prawo i Sprawiedliwość, rządzi Polską w koalicji z dwoma ekstremistycznymi partiami, Samoobroną i Ligą Polskich Rodzin, ‘której członkowie często wyrażali nastroje antysemickie’, jak mówi Instytut Stephena Rotha przy Uniwersytecie Tel Awiw, który monitoruje stosunek do Żydów na całym świecie”.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/