Czy globaliści zabili prezydenta Polski Kaczyńskiego?

Czy globaliści zabili prezydenta Polski Kaczyńskiego?

http://www.rebelnews.org/opinion/europe/209720-did-global-elite-kill-polish-president-kaczynski

Kurt Nimmo 12.4.2010, tłumaczyła Ola Gordon

Damian Thompson w Daily Telegraph mówi, że w internecie pokażą się liczne teorie spiskowe w odpowiedzi na zgon polskiego prezydenta Lecha Kaczyńskiego wraz z wieloma VIP-ami w katastrofie samolotowej w ubiegłym tygodniu.

“Jednym z bardziej przykrych skutków międzynarodowych katastrof jest to, że  teoretycy spisków spieszą się w osądach – tu mam na myśli “pęd”, pisze Thompson. “Fakt, że prezydent wraz z tak liczną polską elitą byli z wizytą w Rosji, będzie szeroko omawiany w przygotowywanych teraz w cyberprzestrzeni fantastycznych historiach. I mogę powiedzieć z przekonaniem, że są one przygotowywane, ponieważ Polska, podobnie jak większość krajów Europy wschodniej, ma obsesję na punkcie spisków. Rosjanie, Żydzi, Amerykanie, masoni – wszyscy będą winni. Niektóre z nich będą bardziej wiarygodne od innych”.

Ale umknęło mu jedno: kartel międzynarodowych banksterów.

Polska nie tylko nie chciała być ofiarą banksterskiej pożyczki, ale NBP miał czelność zaoferować pożyczkę MFW by “pomóc innym krajom w przezwyciężeniu skutków światowego kryzysu,” poinformowała AFP 29.03.2010 roku .
Polska była jedynym z 27 członków UE, która w 2009 r. osiągnęła wzrost i MFW prognozuje, że gospodarka wzrośnie o 2,75% w tym roku i 3,25% w 2011 roku.

Polski złoty wzrósł o 1,7% w 2009 roku, co jest osiągnięciem, zważywszy, że gospodarka krajów UE  spadła średnio o 4,1%, a żadnego innego kraju nie wzrosła w ogóle. “Tylko Polska w Europie wschodniej uniknęła pożyczek. Kaczyński frustrował niektórych swoich przeciwników mówiąc by nie spieszyli się z przystąpieniem do partii euro”, napisał dziś Daily Telegraph.

Na początku tego miesiąca, wiceprezes czeskiego Banku Centralnego Mojmira Hampl powiedział, że MFW napędzał kryzys w Europie wschodniej, aby stworzyć sytuację, która zmusi państwa regionu do zaciągania pożyczek od globalistycznych rekinów finansowych.
Powiedział, że “instytucja, która zaoferowała nadzwyczajne środki Węgrom, Litwie, Ukrainie i Rumunii, błędnie zinterpretowała niektóre dane, ponieważ po zmianie przywódców w tych krajach szukali nowych klientów,” napisał HotNews.

Rzeczywiście teraz zmienia się przywódca Polski i wygląda na to, że pro-euro przywódca może zastąpić Kaczyńskiego. Bloomberg dziś donosi: “Platforma Obywatelska polskiego premiera Donalda Tuska może scementować swoją władzę w wyborach prezydenckich, które muszą się odbyć do czerwca, po tym kiedy prezydent Lech Kaczyński zginął w katastrofie samolotowej”.

Kaczyński odpierał wysiłek Tuska w przyjęciu euro. “Kaczyński, który w ciągu ostatnich trzech lat próbował blokować działania rządu w sprawie zadłużonej polskiej opieki zdrowotnej i systemu emerytalnego, był również ostatnim przywódcą unijnym, oprócz Vaclava Klausa z Czech, podpisującym Traktat Lizboński, oraz był przeciwny przyjęciu euro przez Tuska”.

Ponadto Kaczyński na prezesa banku centralnego mianował eurosceptycznego sojusznika, Sławomira Skrzypka, który również zginął w katastrofie.

Wygląda na to, że wkrótce Polska będzie mogła z otwartymi ramionami dołączyć do unijnego ula Borga.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/