Polska katastrofa samolotowa: wypadek czy druga zbrodnia katyńska?

Polska katastrofa samolotowa: wypadek czy druga zbrodnia katyńska?

http://www.rebelnews.org/opinion/europe/209287-polish-plane-crash-accident-or-katyn-massacre-ii-by-tom-mysiewicz

Tom Mysiewicz 11.4.2010, tłumaczyła i podkreśliła Ola Gordon

“Rabini nieobecni na pokładzie w ostatniej chwili, bo mówią, że nie mogli lecieć z powodu szabatu”

Od dawna wspierałem normalizację stosunków między Polską i Rosją. Głównie dlatego, że widzę Polskę ustawianą do powtórki z 1939 roku, z podobnymi dla niej złymi konsekwencjami. Rozmieszczenie tzw rakiet obronnych w Polsce to rozdział pierwszy. Śmierć w katastrofie samolotu dużej części polskiego rządu i inteligencji, tak jak tworzyli historię zajmując się Putinem i Rosją, to cios dla tych (jak ja), którzy chcieliby, aby Polska przetrwała następną wojnę światową.

W połowie l. 1930-ych Polska była zachęcana fałszywymi i/lub nie do spełnienia obietnicami obrony by sprowokować Niemcy do rozpoczęcia II wojny światowej. Roosevelt, Churchill i Samuel Untermeyer dostali swoją wojnę i Polskę szybko zdobyły i podzieliły Niemcy i ZSRR. Na rozkaz Stalina i niektórych żydowskich urzędników komunistycznych, 20 tys. Polaków, oficerów i szlachty, śmietankę polskiej elity podstępnie zamordowano w Katyniu. I winę za zbrodnię rzucono na Niemców, kiedy alianci wiedzieli, że zrobił to ich “sojusznik”. Nie mam wątpliwości, że zbrodnię zatwierdzono na najwyższym szczeblu w Londynie i Waszyngtonie (i Nowy Jork) i to w czasie, gdy polscy żołnierze dzielnie oddawali swoje życie walcząc o sprawę “sojuszu”.

Właściwie, gdyby nie odwaga zamordowanych Polaków w powstrzymaniu Armii Czerwonej, kiedy próbowała skosić Europę w następstwie I wojny światowej, cała Europa byłaby przymusowo przekształcona w żydowsko-komunistyczną rzeźnię.

Polsce nie można było oszczędzić dalszej zdrady. Kiedy Roosevelt zahandlował w Jałcie, Polskę “w nagrodę” wydano komunizmowi i lata trwającemu zabijaniu polskich jeńców wojennych, biedzie i sowieckiej okupacji.

A teraz co mamy myśleć? Oficjalna historia jest taka, że samolot był starym gratem, pilot zignorował cztery zakazy lądowania oraz polecenie lotu na Białoruś, samolot ściął drzewa we mgle, były dwa wybuchy, oraz wszyscy na pokładzie zginęli. Więc wysadzeni w powietrze, w rzeczywistości wszyscy zmarli zmieściliby się w dwa rosyjskie helikoptery.

Ale czego nie usłyszy się w mediach jest to, że delegacja rabiniczna wycofała się z samolotu w ostatniej chwili, kiedy dowiedziała się, że lot miał się odbyć w sobotę (!- patrz pełna historia na końcu tego artykułu).

Z najnowszego  Arutz Sheva: Szabat ocalił życie naczelnemu rabinowi Polski – Cwi Ben Gedalyahu

“Polska delegacja Żydów, w tym urodzonego w Ameryce Naczelnego Rabina Michaela Szudricha, zostało ocalona od pewnej śmierci, odmawiając naruszenia szabatu poprzez lot z prezydentem Lechem Kaczyńskim.
Prezydent, jego żona, szef sztabu i znaczący przywódcy polityczni zginęli w sobotę, kiedy samolot rozbił się w drodze do rosyjskiego miasta.
Delegacja żydowska miała lecieć z prezydentem, jak mówi rabin Warszawy Meir Stembler. Powiedział, że “Delegacja zrezygnowała z uczestnictwa, kiedy dowiedziała się, że samolot ma lecieć w szabat”.

To przywodzi na myśl nieobecność wielu Żydów w wieżach WTC w dniu 11 września, gdyż poszli wysłuchać przemówienia Ariela Szarona, które dziwnie anulowano przed atakami.

Czy rabini mogą podróżować w szabat, by pobłogosławić lub powiedzieć “kadisz” nad ciałami zmarłych i czy lecący rabini mieli to zrobić? Zgaduję, że odpowiedź brzmi “tak”. Pytam za uprzejmym zapytaniem przez religijną prasę żydowską:  Dlaczego było tak wielu polskich urzędników (niebezpiecznie) razem w jednym samolocie?

Komentator James Buchanan zwraca uwagę (patrz artykuł Czy polskiego prezydenta zamordowano w zainscenizowanym wypadku samolotowym?) na przypadkowe wypadki lotnicze, wliczając ten, który zabił polskiego premiera (na wygnaniu) po tym, kiedy ten dowiedział się o prawdziwej historii Katynia w 1943 r. Nie jest trudno zorganizować katastrofę samolotu, co mogliby potwierdzić co najmniej trzej byli członkowie rodziny Kennedych, w tym Joe Kennedy Jr i John Kennedy Jr!

Buchanan przypomina, że polski samolot prezydencki przeszedł kapitalny remont w 2009 roku i model tupolewa, który miał wypadek, był bezpieczny, a inne wypadki były na odległych obszarach, których utrzymanie było kiepskie. Wskazuje również na to, że nieżyjący polski przywódca przyciągnął krytykę od prasy żydowskiej za włączenie rzekomo “antysemickich” elementów do jego najnowszego koalicyjnego rządu.

Teraz musimy zaczekać na analizy czarnych skrzynek i rzekomego wypadku, pod bezpośrednim nadzorem Putina. Rosjanie również zaoferowali wizy dla wszystkich polskich ekspertów, którzy chcą przyjechać i zbadać dowody. To może być życiowe wyzwanie. Każda wzmianka o zabójstwie ze strony Rosjan obróci podejrzliwych Polaków przeciwko nim na zawsze. Jeśli samolot zestrzelono, może okazać się, że dokonały tego elementy “rosyjskiej” mafii i / lub jakiś obcy kraj zaangażowany w ukrytą wojnę z Rosjanami. Myślę, że nie ma sensu by zrobili to Putin i Miedwiediew, ponieważ najwyraźniej poświęcili wiele wysiłku, aby umizgiwać się do Polski i okazało się, że odnieśli pewien sukces.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/