HAARP: wysokiej częstotliwości wandalizm na niebie

HAARP: wysokiej częstotliwości wandalizm na niebie

http://crownempire.org/index.php/new-world-order/1115-haarp-high-frequency-vandalism-in-the-sky-

28.2.2010 (fragmenty), tłumaczyła Ola Gordon

Według wojskowych HAARP system może:

– dać narzędzie zamiany efektu pulsu elektromagnetycznego atmosferycznych urządzeń termonuklearnych

– zamienić ogromny system wyjątkowo niskiej częstotliwości (ELF) działający w Michigan i Wisconsin na nową i bardziej zwartą technologie

– być użyty do zamiany ponad-horyzontalnego systemu radarowego kiedyś planowanego dla obecnej lokalizacji Harapa na system łatwiejszy do przystosowania i dokładniejszy

– umożliwić sposób na zniszczenie komunikacji na wyjątkowo dużym obszarze, utrzymując funkcjonowanie własnej komunikacji

– umożliwić tomografię penetrującą ziemię na dużym obszarze, która jeśli połączona z możliwościami komputerowymi EMASS i Cray, umożliwiłaby sprawdzenie wielu elementów porozumień pokojowych oraz dot. nierozprzestrzeniania broni jądrowej

– być narzędziem w badaniach geofizycznych do szukania ropy, gazu i złóż mineralnych na dużych obszarach

– być wykorzystany do wykrywania nisko-latających samolotów i rakiet, czyniąc niepotrzebnymi inne technologie.

Wymienione powyżej możliwości wydają się być dobrym pomysłem dla wszystkich, którzy wierzą w solidną obronę narodową i tych, którzy są zainteresowani redukcją kosztów. Jednakże, możliwe zastosowania, których HAARP nie wyjaśnia, a które można znaleźć tylko w materiałach amerykańskich sił powietrznych, lądowych, marynarki i innych agencji federalnych, są alarmujące. Co więcej, skutki lekkomyślnego wykorzystania tych poziomów mocy w naszej naturalnej tarczy – jonosferze – według niektórych naukowców byłyby katastrofalne.

Jeden Alaskańczyk mówi wprost. Założyciel ruchu NO HAARP, Clare Zickuhr, mówi: “Wojsko zamierza dać jonosferze dużego kopa i zobaczyć co się stanie”.

Wojsko nie powiedziało publicznie, że nie wie co dokładnie się stanie, ale artykuł naukowy w Penn State przechwala się o niepewności. Macho nauka? Projekt HAARP wykorzystuje największy poziom energii jakim się zajmowano, co Begich i Manning nazywają “dużymi chłopcami ze swoimi nowymi zabawkami”. To jest eksperyment na niebie, a doświadczenia są wykonywane, aby poznać coś co nie jest jeszcze znane. Niezależni naukowcy powiedzieli Begich i Manning, że typ HAARPa “skybuster” o nieprzewidzianych skutkach może być aktem światowego wandalizmu.

Manipulacja psychiczna

Badania Begicha i Manninga odkryły najdziwniejsze projekty. Na przykład, dokumenty sił powietrznych USA wykazały, że system opracowano do manipulacji i zaburzenia procesów psychicznych człowieka za pomocą impulsów promieniowania o częstotliwości radiowej (HAARP) na dużych obszarach geograficznych.

Najbardziej wymowny materiał na temat tej technologii pochodzi z prac Zbigniewa Brzezińskiego (b. doradcy ds. bezpieczeństwa narodowego prezydenta Cartera) i J F MacDonalda (doradcy naukowego prezydenta Johnsona i profesor geofizyki na UCLA), co napisali o wykorzystaniu promieniujących moc nadajników w działaniach wojennych geofizycznych i środowiskowych. Dokumenty te pokazały w jaki sposób te działania mogą być wywołane, oraz ich negatywne skutki na zdrowie i myślenie człowieka.

Najbardziej niepokojące są możliwości HAARP w wywoływaniu zaburzeń psychicznych. Więcej niż 40 stron książki, z dziesiątkami przypisów, pokazują prace profesorów Harvardu, planistów wojskowych i naukowców, kiedy planują i wykorzystują technologie elektromagnetyczne. Na przykład jedną z prac opisując to zastosowanie była z Międzynarodowego Czerwonego Krzyża w Genewie. Nawet podała zakresy częstotliwości, gdzie te efekty mogą wystąpić o takim samym zasięgu w jakim jest w stanie nadawać HAARP.

W książce, którą Brzeziński napisał ponad 25 lat temu, kiedy był profesorem na Uniwersytecie Columbia, jest następujące oświadczenie:

“Stratedzy polityczni odczuwają pokusę wykorzystania badań nad mózgiem i ludzkim zachowaniem. Geofizyk Gordon J F MacDonald specjalista w problemach działań wojennych mówi, że w precyzyjnie określonym czasie, sztuczne pobudzenie uderzeniami elektronicznymi ‘mogłoby doprowadzić do modelu drgań, które wytwarzają stosunkowo wysoki poziom mocy nad pewnymi regionami Ziemi…. W ten sposób można zbudować system, który może poważnie zakłócić działanie mózgu bardzo dużej liczby ludności w wybranych regionach przez dłuższy czas…. ” Nieważne jak głęboko niepokojąca jest myśl o wykorzystaniu środowiska do manipulowania zachowaniem dla państwowych korzyści, dla niektórych technologia umożliwiająca takie wykorzystanie będzie najprawdopodobniej rozwijana w ciągu najbliższych kilkudziesięciu lat”.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/