Ponad 2 miliony zgonów w USA, wzrasta ilość tajemniczych zgonów

Ponad 2 miliony zgonów w USA, wzrasta ilość tajemniczych zgonów http://www.eutimes.net/2010/04/russia-reports-over-2-million-dead-in-us-as-mysterious-die-off-accelerates/

17.4.2010, tłumaczyła Ola Gordon

Ameryka – państwo policyjne

Rosyjska Akademia Nauk Medycznych i Technicznych przygotowała dla premiera Putina raport mówiący o “tajemniczych zgonach” w Stanach Zjednoczonych. Od 2008 roku wystąpiły one w liczbie ponad 2 mln i jest to “bardziej niż prawdopodobnie” związane z “krzyżówkowymi” chorobami genetycznie modyfikowanych zbóż i żywności.

Zgodnie z zawartymi w nim informacjami te tajemnicze i jeszcze niezidentyfikowane choroby płuc odpowiedzialne za masowe zgony rozpoczęły się wiosną 2008 roku w rolniczym stanie USA Iowa, gdzie (na ironię) zachorowało co najmniej 36 osób uczestniczących w sympozjum nt. chorób płuc.

Należy pamiętać o tym, że Iowa jest jednym z największych regionów produkcji kukurydzy na świecie ze zbiorami ponad 2 mld buszli (1 US bushel = 35.24 litrów) tego cennego ziarna hodowlanego i obejmuje prawie 32 mln ha użytków rolnych, z których ponad 99% to genetycznie zmodyfikowane odmiany stworzone przez amerykańskiego giganta rolniczego Monsanto pod nazwą handlową MON 863.

Amerykańskiej opinii publicznej nie przedstawiono wyników badań opracowanych przez Międzynarodowy Przegląd Nauk Biologicznych (IJBS) nt. genetycznie zmodyfikowanych odmian kukurydzy (Monsanto) zawierających ostrzeżenie, że wywoływały uszkodzenie narządów. Monsanto szybko zareagowało na te badania twierdząc, że badania przeprowadzono “błędnymi metodami analitycznymi i argumentami, które nie podważają ustaleń dot. bezpieczeństwa tych produktów.”

Rosyjscy naukowcy jednak twierdzenie Monsanto że kukurydza MON683 jest bezpieczna dla ludzi i zwierząt uważają za “całkowicie niezweryfikowane”. Wspiera ich francuska Komisja Inżynierii Biomolekularnej (CGB), jak również Międzynarodowy Greenpeace, który opublikował raport zatytułowany “MON863: zapis systematycznego oszustwa”.

Najważniejsze jest to, że rząd USA zignorował wszystkie ostrzeżenia i pozwolił na masowe zasiewanie genetycznie modyfikowanych zbóż sięgające 80% kukurydzy i 93% soi.

Jeden z rosyjskich naukowców ostrzegł, że świat stoi na krawędzi katastrofy ekologicznej o “biblijnych wymiarach”. Ta katastrofa już się rozpoczęła, gdyż na całkowitą liczbę zgonów 2.5 mln Amerykanów, ponad 2 mln z nich to choroby płuc, co stanowi wzrost o 40% w okresie od początku 2008 do marca 2010.

Prawie każdy z tych “nagłych i niewyjaśnionych zgonów” powiązany jest z chorobami płuc, zdiagnozowanymi jako typ grypy lub zapalenia płuc po to, by nie wywołać paniki. Trwają badania prowadzone przez Didier Raoult na Uniw. Śródziemnomorskim w Marsylii (Francja), które po raz pierwszy w historii ludzkości zidentyfikowały roślinny wirus wywołujący choroby wśród ludzi.

Rosyjscy naukowcy twierdzą również, że masowe szczepionki w USA w ubiegłym roku przeciwko rzekomej epidemii świńskiej grypy H1N1 były “bardzo nieudolną próbą” powstrzymania tej tajemniczej choroby płuc poprzez zaaplikowanie ludziom “poprawki” DNA do zmodyfikowanej kukurydzy, co nie udało się.

Ci którzy zastanawiają się, jak rząd USA mógł kiedykolwiek pozwolić na popełnienie tak potwornej okropności na swoich obywatelach muszą tylko wiedzieć, że w ciągu ostatnich 10 lat firma Monsanto zapłaciła ponad 500 mln USD na przekupienie amerykańskich urzędników odpowiedzialnych za bezpieczeństwo żywności, podczas gdy w tym samym czasie dołączyła ją do amerykańskich gigantów takich jak General Electric i Exxon Mobil nie płacących żadnych podatków, pomimo ich miliardowych zysków.

Amerykanie którzy wierzą, że prezydent Obama ochroni ich przed tymi okropnościami są w błędzie gdyż,  jak możemy przeczytać w Huffington Post News Service w artykule zatytułowanym “Kogo Pan mianuje? Proszę, Panie Obama, niech Pan powie, że to nieprawda!” mówi:

“Osoba, która może być odpowiedzialna za więcej chorób związanych z żywnością i zgonów, niż ktokolwiek w historii została właśnie mianowana amerykańskim carem ds. bezpieczeństwa żywności. To nie jest żart.

Kiedy amerykańską FDA poproszono o zdefiniowanie najbardziej radykalnej i potencjalnie niebezpiecznej zmiany w naszych produktach spożywczych – wprowadzenie genetycznie modyfikowanej żywności – ujawnione teraz tajne dokumenty mówią, że eksperci byli bardzo zaniepokojeni. Strona po stronie opisywały toksyny, nowe choroby, niedobory żywieniowe i trudne do wykrycia alergeny. Zdecydowanie stwierdzili, że technologia ta wnosiła “poważne zagrożenie dla zdrowia” i wymaga starannych, długoterminowych badań naukowych, w tym badań z udziałem ludzi, zanim organizmy zmodyfikowane genetycznie (GMO) mogą być bezpiecznie wprowadzone do naszej diety.

Ale przemysł biotechnologiczny zmanipulował tę grę tak, że ani nauka, ani naukowcy nie mogli stanąć im na drodze. Na czele FDA postawili własnego człowieka, który nie będzie ulegał słabym argumentom związanym z bezpieczeństwem żywności. Nie, on będzie robił to, co robił przez dziesięciolecia aby pominąć brzydkie rzeczy tego typu. Będzie kłamał”.

Jest jeszcze gorzej, gdyż Amerykanie którzy wierzą, że w nadchodzących listopadowych wyborach będą w stanie zmienić rząd, ale nowe raporty pokazują, że Obama przygotowuje się do nich przy pomocy wojskowych jednostek specjalnych o nazwie “sił natychmiastowego reagowania”, gotowe do wykorzystania podczas tych wyborów na jego polecenie z twierdzy w Białym Domu, a Washington Post pisze, że Biały Dom obecnie jest bardziej” jak “Moskwa z czasów sowieckich”, niż dom narodu jakim kiedyś  był, na wypadek gdyby Amerykanie zaczynali się buntować przeciwko państwu policyjnemu kierowanemu przez korporacje.

Nowe raporty z Ameryki również ostrzegają, że rząd państwa policyjnego Obamy podejmuje dalsze ruchy przeciwko swoim obywatelom, nakazując internetowym gigantom przekazywać  wszystkie e-maile pisane przez każdego obywatela w kraju, podstępny ruch z którym Yahoo obiecał walczyć.

Nie znamy ostatecznego wyniku wszystkich tych starań, poza wiadomościami

  1. że w tym samym tygodniu, kiedy jeden z federalnych sądów Obamy zabronił Amerykanom celebrowania Dnia Modlitwy Narodowej,
  2. że Obama obiecał pozbyć się całkowicie broni jądrowej,
  3. a prezydent Putin, z drugiej strony, powiedział, że wewnętrzne i zewnętrzne bezpieczeństwo Rosji zależy od dwóch rzeczy – “jej tradycyjnej religii i broni jądrowej” … i nie pozostawił żadnych wątpliwości, że nasz świat rzeczywiście przewrócił się do góry nogami, jeśli USA zmierza do tyranii a Rosja do wolności.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/