Dr Ratajczak

MAM PROBLEMY TECHNICZNE (?) na moim drugim blogu grypa666.wordpress.com

  • Parę dni temu zabrakło kilku artykułów opublikowanych od 11.6.2010 – przywrócone

  • “ZNIKLA” OD WCZORAJ POD-STRONA “DZIEKI  ZA  WSPARCIE!”

  • Odkrywam brak artykułów sprzed 11.6.2010, np. Religionizm a sprawa polska

Odciąga mnie to od roboty dla was. Czy ktoś mógłby pomoć mi:

  • porównać obecny stan bloga z zapisami zrzutów lub backupów

  • podać mi listę braków

  • posiadacze zrzutów z bloga przysłaliby wtedy brakujące pozycje

††††††††††††††††††††††††††††††

Protest głodowy pod Ministerstwem Sprawiedliwości

11minutpl 16.6.2010  — Właściciel apteki Superapteka w Warszawie Karol Al Khashif (syn Egipcjanina) postanowił zareagować ostro na bezprawie poprzez strajk głodowy przy Ministerstwie Sprawiedliwości. Apteka została przejęta zdaniem Al Khashifa, nielegalnie przez Andrzeja Zgirskiego odnajmującego mu lokal. Rozgrywka ma niejako tło polityczno – mafijne, dlatego protestujący postanowił iść na całość. 4 czerwca jego pokojowa demonstracja została spacyfikowana, jednak Al Khasif zademonstrował ponownie 14 czerwca – tym razem w obecności mediów.

więcej info: http://www.superapteka.pl

http://www.krytykapolityczna.pl/Opinie/SmolenskiKapitalizmkolesiow/menuid-197.html

†††††††††††††††††††††††††††

Wpisał Jerzy Jaśkowski

W świetle dostępnej dokumentacji nie ma żadnych wątpliwości, że Dariusza Ratajczaka zamordowano.

1. Zwłoki znaleziono w stanie rozkładu. nawet przy obecnej temperaturze nie są to 2-3 dni ale znacznie więcej , jeżeli , jak podają identyfikacja będzie musiała być przeprowadzona za pomocą badań DNA, ponieważ OBOK !!!!!! znaleziono dokument wystawiony na nazwisko Ratajczak.

2.Zwłoki były wciśnięte pomiędzy przednie a tylne siedzenie. Absolutnie niemożliwe w przypadku sugerowanego samobójstwa. Np zatrucie spowodowałoby zaśniecie w pozycji siedzącej na przednim lub tylnym siedzeniu. Wciśnięcie pomiędzy siedzenia wskazuje na próbę skrytego wjechania na parking i pozostawienia na dłuższą chwile niewidocznych.

3. Jak podaje [9 ] samochodu w dniu poprzednim nie było w tym miejscu, a więc postawiono go w nocy lub nad ranem.http://marucha.wordpress.com/2010/06/16/pamieci-dr-a-dariusza-ratajczaka/

Sugeruje to fakt wjazdu „nieboszczyka” od kilku dni, w charakterze zombi, na parking. Jest to już jawne kretyństwo. Lub wyjątkowa bezczelność i bezkarność piszących.

4. Dolepianie ideologii w rodzaju „załamania” psychicznego, przeczy podana w tym samym art. informacja o zakupie samochodu w celach zarobkowych.

5. Będzie to kolejne niewyjaśnione morderstwo w ostatnich 20 latach. Tak się składa,że prawie wszystkie podawane informacje dotyczące niewyjaśnionych morderstw mają „oparcie” w służbach specjalnych vide Jaroszewicz- generał Informacji wojskowej, Sekula – Minister informacja wojskowa -GRU i paru innych.
ciekawe kto i dlaczego likwiduje tych ludzi, Ewidentnie chodzi o zastraszenie reszty.

dr Jerzy Jaśkowski
Były biegły Sadu Okręgowego w Gdańsku

…………………..

Andrzej Szubert: Zwracam uwagę na profesjonalnie, przez zawodowców, dobrany moment zabójstwa i podrzucenia zwłok. Polski barak Unii zajęty jest walką dwóch największych kibuców politycznych – PiS i PO o funkcję nadzorcy naszego baraku. Zabójcy liczyli, że ludek zajęty walką żydowskich agentów o Belweder nie zauważy śmierci niepokornego historyka.

Jasiek z Toronto: Na D. Ratajczaka dawno zapadl wyrok (1999r) przez tych, ktorzy „aresztowali” polska flage w Oswiecimiu podczas zydowskiej „pielgrzymki pokoju” (z pelna „obsluga” uzbrojonych agentow MOSSAD’u) i dokladnie „ci” sami, ktorzy zamordowali rzecznika „Solidarnosci” z URSUSA Krzepkowskiego… To dokladnie ta sama zydowsko-bolszewicka mafia poslugujaca sie j.polskim umocowana praktycznie na wszystkich szczeblach wladzy ustawodawczej i wykonawczej. Morderstwa polityczne nigdy nie byly wyjasnione i doprowadzane jedynie do „nieznanych sprawcow”… Tak, mamy nie od dzisiaj powodz i bardziej niebezpieczna od obecnej powodzi…. zydowska powodz rozlewana jak zolc na naszej polskiej ziemi…i „mass mediach”… Ilu jeszcze Polakow musi byc zamordowanych, by otumaniona polska gawiedz otworzyla wreszcie swe zaspane oczeta skoro dwie wielkie powodzie nie zdolaly tego dokonac??? Czyzby nalezaloby oczekiwac „ognia”, by wypalil „chwasty” i wykul wlasciwy czysty „orez” do samostanowienia???

Andrzej Szubert: Haniebna bibuła napisała, że zamordowano doktora Ratajczaka w państwie Tuska i Komorowskiego! A ponieważ Komorowski to wg bibuły człowiek WSI, a WSI to wg bibuły wiadomo – Putin i KGB, to wygląda na to, że morderstwo doktora Ratajczaka wg bibuły to też robota Putina! A nie żydostwa.

Aga: Należałoby zapytać bibuły co zrobił Kaczyński i PiS w sprawie dr. Ratajczaka .a były apele i prosby,które wrzucano do kosza.Bo nikt nie podjął obrony tego człowieka,chociazby w ramach rzekomej walki Jarkacza z pomiotem KPP w gazwybiorczej.

Andrzej Szubert: Aga – jak to co zrobił kaczyński – znaleziono Ratajczaka zamordowanego! Może ma to związek z tym mordercą z moSSadu, co go na lotnisku capnęli…

166 Bojkot TVN: O ile 166 zna realia wszystkich centrów handlowych, to człowiek w stanie rozkładu wjeżdżający w nocy na parking na pewno został nagrany przez kilka kamer, i powinien być dobrze widoczny. Ochrona w takim wypadku powinna się natychmiast zainteresować obiektem. Nie wiem jak w Opolu, ale większość parkingów przy takich obiektach jest zamykana na noc, chyba, że to centrum „całodobowe”.

Jeśli ochrona obiektu się nie interesowała samochodem, albo nie ma nagrań, znaczy to tylko tyle, że centrum handlowe Karolinka w Opolu jest ekspozyturą Izraela w Polsce. Jako terytorium opanowane przez obce państwo, centrum powinno znaleźć się pod szczególną uwagą polskich sił specjalnych. Polacy powinni natychmiast przestać robić tam zakupy. Domysły A101, że ta Dariusz Ratajczak mógł być zamordowany przez zatrzymanego na Okęciu agenta Izraela, który dopiero co mordował w Dubaju, są zbieżne z moimi.O Urim Brodskim wiadomo niewiele. Prawdopodobnie nie jest to nawet jego prawdziwe nazwisko. Jak bowiem dowiedziała się „Rz”, 43-letni mężczyzna ma co najmniej trzy paszporty. Na lotnisku Okęcie zatrzymano go na mocy wystawionego przez Niemcy europejskiego nakazu aresztowania. Z „Rzeczpospolitej” :

– Uri B. jest poszukiwany w związku z zabójstwem działacza Hamasu w Dubaju – powiedziała „Rz” Monika Lewandowska, rzeczniczka warszawskiej prokuratury. – Dwa dni po zatrzymaniu, 6 czerwca, Sąd Okręgowy w Warszawie podjął decyzję o jego aresztowaniu na 40 dni. Postawiono mu zarzuty wyłudzenia, poświadczenia nieprawdy i pomocy w sfałszowaniu dokumentów – dodała.

Do tej pory agenci Mossadu tylko okładali niektórych po głowach, teraz jak widać wracają do sprawdzonych metod – eliminacja fizyczna przeciwnika, łatwa szczególnie u nas, bo wcześniej tutejsza hasbara wprowadziła sobie bezkarność w postaci zniesienia kary śmierci. Najwyższy czas dobrze się uzbroić.

Z Sieci: W 2003 roku zmarl inny wielki Polak. Wybitny i niepokorny historyk polski, Andrzej Leszek Szczesniak. Byc moze i jemu udzielono niezbednej pomocy w kwestii zejscia z tego swiata, tak jak zrobiono to z Dariuszem Ratajczakiem. W Gazecie Wyborczej szkalowano Andrzeja Leszka Szczesniaka tak samo bezczelnie jak Dariusza Ratajczaka nazywajac skrajnym nacjonalista i antysemita. Uri Brodsky, agent Mossadu, schwytany kilka dni temu w Warszawie zamordowal w Dubaju niewygodnego Palestynczyka a w Polsce byc moze zabil naszego niewygodnego historyka. http://www.okiem.pl/ojczyzna/antysemityzm.htm

†††††††††††††††††††††††††††††

Prace dr Ratajczaka

Kopiujcie, gdyby miały zniknąć. Przysyłajcie linki do innych Jego prac. Dodałem do pod-strony “Białe kruki i plamy”:

†††††††††††††††††††††††††

Piotr Bein @Zenobiusz

Prześcigacie się w reprodukcji tekstów autorstwa Dra Ratajczaka i o nim. A ile jego tekstów skompletowałeś w przeszłości do publikacji czy ile opublikowałeś? Dziś reprodukujesz apel o wspólne działanie patriotów. Czemu nie za ich życia?
Ale mądrze piszesz, Tadeuszu K. (Zenobiuszu): “badacz niepokorny stara się mimo wszystko dotrzeć do zródeł nieoficjalnych (ma się rozumieć: prawdziwie nieoficjalnych) i pośrednich, a nade wszystko logicznie (indukcyjnie) wnioskować z faktów. Wtedy przy okazji ustala swój los: wyśmiany, poniżony i obsobaczony kończy w starannie przygotowanym koszu na śmieci.” ”
W takim właśnie koszu próbowało umieścić mnie dratewstwo, ale nie udało się… Potem umieścili mnie sojusznicy z kampanii antyscypionkowej: Bronek H. (Królowa Pokoju) z żoną Elżbietą (Szach) i ty na moim własnym blogu i na waszych blogach…
Widzę Tadeuszu, że zdjąłeś niegodną chrześcijanina pod-stronę na mój temat. Wypadałoby wytłumaczyć, przynajmniej ofierze tego “pręgierza”. Wybaczyłem wam jak Bóg przykazał…
Wczoraj apelowałem, żebyście z Bronkiem utworzyli Fundusz im. Dra Dariusza Ratajczaka, skoro nie ufacie mi ani mojemu zbieraniu datków:

Źle świadczy o narodzie, gdy zapomina o własnych bohaterach — dr Dariusz Ratajczak

GRYPA666 wychodzi z inicjatywą założenia FUNDUSZU IM. DRA DARIUSZA RATAJCZAKA na Patriotów Polskich, którzy żyjąc w nędzy, walczą o polskość do końca.
Apeluję do Królowej Pokoju i Zenobiusza, byście dla pojednania i wspólnej sprawy założyli konto na ten fundusz, skoro nie ufacie mi. Umieszczę u siebie guziki na datki na Fundusz. Wy zajmiecie się administracją i rozdziałem środków.
Kiedy niektórzy oczerniali mnie, dorobek grypa666 i zbieranie datków, miałem nadzieję utworzyć taki fundusz i myślałem o Ratajczaku oraz człowieku, którego spotkaliśmy z Markiem Podleckim podczas kampanii antyscypionkowej. Wywłaszczony i wpędzony w ubóstwo przez neo-ubecję, uparcie protestował za sprawy Polaków, nawet indywidualnie przed instytucjami “polskiego” rządu… Rozmawialiśmy w barze mlecznym, zaproponował roznieść info o H1N1 do skrzynek posłów… On, wychudzony, poprosił tylko o zupkę… Swym ascetyzmem, ogniem w oku, gorącem w sercu i zapałem przypominał mi mnicha ze Sw. Góry Atos. Nigdy tego wizerunku nie zapomnę… Nie dajmy im zginąć.
Dla uczczenia pamięci dra Ratajczaka, oto artykuły, przygotowane niegdyś do publikacji w „Wirze” zniszczonym przez agenciurę, Bohdana Szewczyka.
Kopiujcie i rozpowszechniajcie. Niech wszyscy wiedzą, że dr Ratajczak pisał prawdziwą historię Polski i nie dał się skorumpować politycznej poprawności nt. Bałkanów, narzuconej przez kompleks jot.

††††††††††††††††††††††††††

Apel ws. śmierci Doktora Dariusza Ratajczaka

16.6.2010

Słowa te kierujemy do wszystkich organizacji, ludzi, stowarzyszeń uważających się za prawicowe, tradycjonalistyczne etc.

Z chwilą pisania tych słów jesteśmy wciąż wstrząśnięci informacją o znalezieniu zwłok Doktora Ratajczaka. Doktora Historii, byłego wykładowcy Uniwersytetu Opolskiego, który został zaszczuty przez Gazetę Wyborczą i środowiska z nią związane. Historyk ma za zadanie przedstawiać i poszukiwać prawdy, to też robił Dariusz Ratajczak. W swej książce przedstawił poglądy nazywane „Rewizjonizmem Holocaustu” nie dodając tam swojego komentarza, ani nie popierając tych poglądów, opisał je jako jeden z prądów istniejących w nauce. Później zaczęła się lawina kłamstw, pomówień, sąd ostatecznie umorzył postępowanie, ale Doktor został wydalony z Uniwersytetu Opolskiego, dostał wilczy bilet, z powodu którego nie mógł podjąć pracy w zawodzie, który kochał do końca swego życia. Kiedy starał się o inną pracę, do właścicieli firm dzwonili dziennikarze pewnej gazety, umiejętnie „przekonując” szefa, że Ratajczaka trzeba zwolnić. Tak to Doktor Historii stał się stróżem nocnym, najbliższa rodzina doktora nie wytrzymała presji- żona odeszła od niego, Doktor Ratajczak stał się cieniem człowieka. W ostatnich dniach mieszkał w samochodzie, gdzie umarł, Czy to śmierć godna niezależnego naukowca? To skandal, aby człowiek ambitny, szczery był w ten sposób potraktowany, ci którzy się przyczynili do jego upadku w życiu zawodowym i prywatnym mają jego krew na rękach i to ich będzie prześladować, jak nie teraz to w przyszłości!

Najbardziej jednak przykre jest to, że środowiska prawicowe, nie udzieliły Doktorowi Ratajczakowi(prawie) żadnego wsparcia i my wszyscy po części ponosimy winę za to co się stało. Prawica w Polsce jest rozbita i słaba, powoli wykańczani są ludzie, którzy mogą coś znaczyć lub coś w swoich środowiskach znaczą, ot chociażby Filip Adwent, którego śmierć jest bardzo niejednoznaczna.

Dlatego też apelujemy do KAŻDEGO, bez względu na opinię odnośnie innych stowarzyszeń, czy organizacji o podpisanie się pod APELEM skierowanym do Polskiej Prawicy o Powołanie Komitetu Wolności słowa, którego podstawowym celem było by niesienie wspólnej pomocy osobom, które znajdą się w podobnej sytuacji jak tragicznie zmarły Doktor Dariusz Ratajczak. To już najwyższy czas, nie możemy z tym zwlekać, musimy sobie pomagać. Tam gdzie pojawia się Prawda, piękno, dobro i tradycja, powinna istnieć jedność, inaczej cały czas będziemy na marginesie życia społecznego i kulturalnego. Apelujemy także o bezwzględny bojkot Gazety Wyborczej, która nie tylko przyczyniła się do tragicznej sytuacji, ale nie uszanowała nawet człowieka zmarłego, zamieszczając tytuł “Znaleziono ciało Kłamcy Oświęcimskiego”

Dlatego też, bez względu na sympatie czy antypatie prosimy o podpisy pod tym apelem, być może to właśnie jest szansa na zjednoczenie, przynajmniej częściowe. Przynajmniej takie gdzie staniemy się mniej wystawieni na ostrzał, przynajmniej spróbujmy, nie czekajmy na kolejne ofiary, kolejną może być każdy z nas.

=================

od pb: Kto to ma wykonać? Czy istnieje organizacja “Polska Prawica”? Po moich 3 próbach podpisania z 2 e-adresów: Podana przez Ciebie treść została sklasyfikowana jako spam. Możliwe, że ktoś o Twoim numerze IP został sklasyfikowany jako spamer. Spróbuj później.

††††††††††††††††††††††††††

Niepokojące artykuły

Piotr Bein 17.6.2010

W artykule na wsercupolska, autor przyrównuje koszenie anty-SSystemowców w Polsce do Rosji Putina. Ofiary mordów politycznych są wszędzie, nawet na Św. Górze Atos. Po każdej kadencji prezydenckiej w USA wychodzi książka o dziesiątkach-setkach ofiar reżimu. Nie bronię draństwa rosyjskiego, ale rusofobia serwowana Polakom jest przerażająca z tego względu, że służy kompleksowi jot przeciw obu narodom, ich odwieczny cel. Musimy z tym walczyć, zgodnie z dzisiejszą maksymą od Józefa Bizonia:

Będziesz miał takie prawo i taką sprawiedliwość, bo płaczesz na zawołanie nad tymi, których ci obcy wskażą, bo takich zamierzasz dalej popierać i wybierać, bo ci rozum wyprano i nie jesteś w stanie samodzielnie myśleć“.

Inny niepokojący artykuł, a jeszcze bardziej jego ostatnie zdanie: “Coś takiego mieliśmy już w XIX stuleciu, kiedy sympatie społeczeństwa Rosji były po stronie terrorystów zabijających urzędników. A od tego zaczął się rozkład i potem rozpad imperium carskiego.”

Te “sympatie” rosyjskie były nakręcone przez ‘rewolucjonistów’ zorganizowanych przez masońskich krypto-żydów (doenmeh) w Turcji (Saloniki). Stamtąd pochodzili ‘rewolucjoniści’ jak Trocki (Bronstein) i oni sprowadzili Lenina ze Szwajcarii, we współpracy z globalnymi syjonistami. Współpracowali z Żabotynskim, który założył syjonistyczne organizacje terroru za Wielkim Izraelem od Nilu po Eufrates, oraz przeciw Arabom i białym gojom. Pisze o tym Bjerknes, a ja streściłem. Polacy pomogli szkolić terrorystów syjonu.

Obnie.info powinno informować o tym, zamiast wstawiać teksty, które jestem pewien z ignoranckiego poziomu forów na grypa66 zostaną zinterpretowane po myśli kompleksu jot — destabilizować społeczeństwa gojów.

Inna sprawa, że policja i służby w b. bloku sowieckim (także w Polsce) są skorumpowane i działają na rękę kompleksu jot – też z głupoty na swą szkodę?

††††††††††††††††††

Odszedł dr Dariusz Ratajczak – jeden z bardzo wielu wykluczonych, a wcześniej opluty i zaszczuty

Józef Bizoń 17.6.2010

Będziesz miał takie prawo i taką sprawiedliwość,

bo płaczesz na zawołanie nad tymi, których ci obcy wskażą,

bo takich zamierzasz dalej popierać i wybierać,

bo ci rozum wyprano i nie jesteś w stanie samodzielnie myśleć,

bo cię nie interesuje los okrutnie skrzywdzonego człowieka, bo nie zakochałeś się w prawdzie, ale w takim, czy innym medium,

bo wtłoczono w ciebie stosowanie pokrętnego kryterium „większej szansy” – zamiast kryteriów: prawdy, dobra i piękna.


Nie oczekuj zatem wolnej, suwerennej i niepodległej Polski,

bo aczkolwiek będąc jeszcze żywym, jesteś już jakoby martwy.

Czytaj dalej:

Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie. AMEN.

A teraz niżej też jeden z oplutych i wykluczonych w ramach realizacji strategii opracowanej przez obcych, a ujawnionej przez Jarosława Kaczyńskiego w jego wykładzie w 2005 w Fundacji Batorego George’a Sorosa [PiS w Fundacji Batorego George’a Sorosa].

W obronie Narodu Polskiego i Polski – A. Lepper w Strasburgu [19.11.2002] – tego mu nie wybaczą!

http://www.youtube.com/watch?v=flKRe2ZMI-Y&feature=player_embedded

I pamiętajcie, że największym zagrożeniem dla Polski jest PiS, bo nim są blokowane wszelkie siły szczeropolskie – przy wykorzystaniu wszelakich metod i świętości drogich Narodowi Polskiemu.

Boguchwała, A.D. 17 czerwca 2010 r. – mgr inż. Józef Bizoń

Ps.

Czytaj i zapisz na swój dysk:

Ku pokrzepieniu serc – „NMP 400 lat temu w Krakowie ogłosiła się KRÓLOWĄ POLSKI”

†††††††††††††††††††††††††††††††††

Dr Ratajczak pisze o judeocentrycznym charakterze masonerii. Jest to zrozumiałe, skoro plan  Rotszylda z 1773 r. zakładał użycie masońskich iluminatów do tworzenia NWO. — PB

MASONERIA I SPISKOWA TEORIA DZIEJÓW

z Dariusz Ratajczak Tematy niebezpieczne

Historia nigdy nie była wolna od spisków. Spiski bowiem immanentnie związane są z żądzą władzy, spisków itd. Tym najmniej, mimo ponawianych prób, nie one na przestrzeni dziejów- do pewnego momentu – wyznaczały ich bieg. Były co najwyżej jednym z elementów.

Dlaczego? Dlatego, że świat że dzieje ludzkie podążały naturalną, ewolucyjną ścieżką, a jednocześnie były mocno osadzone w wierzeniach religijnych, tradycji, poszanowaniu naturalnego porządku rzeczy. Były to czasy, gdy Boga uważano za Boga, a człowieka za ograniczoną w swoich możliwościach istotę.

I nagle 250-300 lat temu wszystko uległo zmianie . Człowiek stał się równy Stwórcy i w końcu zakwestionował jego istnienie. Postanowił wywrócić naturalny ład- ewolucję zastąpił rewolucją. Pojawiły się kłamliwe hasła Wolności, Równości, Braterstwa” szybko okazało się, że mają korzystać z nich tylko nieliczni- tzw. nowe elity wyzwolone z pod Boskiej kurateli.

Nastał czas nowoczesnych, tajnych, pół tajnych, supertajnych ciał, nienazwanych i nazwanych agend. Historia stała się planem, igraszką w ich rękach. Uważam, że tylko od nas zależy, czy powróci ona w swoje naturalne, od 2000 lat sprawdzone łożysko.

Określenie masoneria wywodzi się z języka angielskiego (free masons). Tak określano murarzy, kamieniarzy i budowniczych, którzy organizowali się w międzyregionalne cechy i pod przysięgą przestrzegali murarskich zobowiązań. Zamiennie stosowano i inne nazwy: farmazonia, dzieci wdowy, królewska sztuka, łota międzynarodówka.

Pochodzenie masonerii okryte jest tajemnicą. W wiekach XVIII i XIX pisarze masońscy przywiązywali wielką wagę do udowodnienia jej starożytności. Wskazywali na początek masonerii w legendarnych antycznych bractwach i związkach. Niektórzy historycy dochodzili nawet do 12 hipotez tłumaczących jej pochodzenie. My ograniczymy się tylko do kilku:

1.Historia ludzkości jest tożsama z historią masonerii. Twórcą masonerii był” Adam, ewentualnie Kain.

2.Wolnomularstwo wywodzi się z misteriów Indii i starożytnego Egiptu.

3.Templariusze. Jak wiemy był to zakon rycerski, który przybrał nazwę Militia templi Salomonis. Został założony w roku 1118. Ich strojem był biały habit i biały płaszcz dla rycerzy. Po 1145 r. na lewym ramieniu nosili czerwony krzyż. Zakon szybko rósł w potęgę. W wieku XIV we Francji posiadał 2 miliony hektarów gruntów ornych wolnych od podatków. Templariusze byli niewygodnymi konkurentami dla władzy królewskiej. Dlatego też rozprawiano się z nimi okrutnie. W roku 1310 spalono 54 templariuszy jako odszczepieńców, a 4 lata później samego Wielkiego Mistrza zakon Jakuba de Molay, który przed męczeńską śmiercią miał rzucić klątwę na swych prześladowców- króla i Kościół. Jedna z legend masońskich głosi, że w dniu spalenia de Molay kilku jego zwolenników zebrało szczątki mistrza i poprzysięgło katom zemstę. W łonie samej masonerii zdania na temat związku z templariuszami są podzielone. Część masonów jest sceptyczna, nie przeszkadza to wszelako w powstawaniu szeregu stowarzyszeń będących blisko masonerii, a powołujący się na Jakuba de Molay. Przykładem niech będzie Zakon Templariuszy Wschodu, którego odnowicielem w XX wieku został Aleister Crowley (stojący od 1912 roku na czele brytyjskiej sekcji zakonu) i noszący imię Baphomet. Ów Baphomet to anty chrześcijańskie bóstwo, któremu cześć mieli oddawać w Azji templariusze- po latach walk z muzułmanami ostygli z krzyżowego zapału, podatni na niepokojące idee Wschodu, a z czasem i doczesne uciechy (pijaństwo, homoseksualizm). Przedstawiany jest on jako kozioł z wielkimi rogami siedzący na ujarzmionym globie. Na łbie ma pentagrammę (5 ramienną gwiazdę), u pleców zaś skrzydła. Skojarzenie z symboliką szatańską jest tu jak najbardziej zasadne.

4. Budowniczowie katedr. Jest to najpopularniejsza hipoteza sięgająca źródeł masonerii. Bractwa murarskie, zazdrośnie strzegące zawodowych tajemnic, podupadły w wieku XVII. Dla ratowania sytuacji, do lóż zawodowych zaczęto więc przyjmować przedstawicieli innych zawodów. Z czasem to oni zmajoryzowali bractwo, dając początek właściwej masonerii.

5. Oświecenie. Wielu badaczy za prawdziwe źródło masonerii uważa Oświecenie. Dorobek myślowy Oświecenia można, w ogromnym skrócie, sprowadzić do kilku twierdzeń: uznanie za boskie tego wszystkiego, co jest uniwersalne, wiara w wartość człowieczeństwa, odrzucenie spekulatywności i metafizyki na rzecz wartości ziemskich. W efekcie otrzymujemy radykalne odwrócenie dotychczasowych relacji między Bogiem a człowiekiem, upadek całego szeregu przekonań religijnych i zasad moralnych.

6. U podstaw masonerii stoją mesjanistyczne dążenia Żydów.

Myślę, że powyższe hipotezy, różnej przecież jakości, zmuszają do precyzyjnego, na ile stać na to autora, pojęcia podstawowych nurtów ujętych we właściwej, zrodzonej u początku wieku XVIII masonerii. Wszystkie one miały i mają cechy wybitnie antychrześcijańskie, a mówiąc precyzyjniej- antykatolickie.

Należy to powiedzieć wprost: bez organicznej nienawiści masonerii do Kościoła i wszystkich wartości, na których straży stoi, zrozumienie istoty tej tajnej struktury, jej dążeń i ukrytych celów, nie jest możliwe.

Masoneria łączy więc w sobie gnozę z jej okultyzmem, hermetyzmem i przejawami satanizmu” pogański (neopogański) naturalizm, w pełni dojrzały w epoce Oświecenia- prymitywnie racjonalistyczny, libertyński” nurt protestancki, odrzucający frontalnie hierarchię Kościoła, dopuszczający dowolną interpretację prawd wiary oraz nurt judaistyczny, który najmocniej odcisnął swe cechy na symbolice, obrzędowości i duchu masonerii. Przyznał to nawet XIX wieczny naczelny rabin USA- Issac M. Wise „Masoneria jest instytucją żydowską, której historia stopnie, godność, hasła i nauki są żydowskie od początku do końca”

Masoneria jest tajnym towarzystwem w tajnym towarzystwie. Jej doktryna zewnętrzna, przeznaczona na użytek profanów i szarej, często otumanionej masy członkowskiej, pełna pięknie brzmiących haseł Wolność, Braterstwo, Człowiek, Dobroczynność), stanowiących przykrywkę właściwych celów. Tak naprawdę wysoko postawieni bracia fartuszkowi” są lucyferianami pragnącymi zastąpić panowanie chrześcijańskiego Boga (Adonaj) rządami upadłego Anioła- Lucyfera- Wielkiego Budownika Świata. W konsekwencji nienawidzą Kościoła, tradycji chrześcijańskiej, wytworzonej w ciągu 2000lat moralności i wszystkich tych wartości, które w naukach zawarł Jezus. Z tego negatywnego uczucia wynikają metody działania i ostateczne cele, jakie stawiają sobie dzieci wdowy.

W sferze działań masoneria nastawiła się na rewolucję, która miała zniszczyć stary, a wprowadzić nowy porządek. Obejmowałby on stopniową likwidację instytucji Kościoła, nową moralność ustanowioną przez wyzwolonego od Boga człowieka, rządy Rozumu itd. Bez wątpienia tak rewolucja we Francji, jak i rewolucje w Rosji były przez nią inspirowane.

Każda idea, każda myśl niszczycielska, przeciwna Bogu i uznanym relacjom między Nim a człowiekiem była przez masonerię popierana i sponsorowana. Do pewnego momentu takim sojusznikiem pozostawał socjalizm- komunizm, a nawet neopogańskich faszyzm.

Po II wojnie światowej tajne bractwo zmieniło taktykę, rozpoczynając ”pokojową walkę ze starym światem”, opartą o stare, liberalno- demokratyczne hasła, z wykorzystaniem najnowocześniejszych osiągnięć techniczno- cywilizacyjnych.

W odniesieniu do religii i Kościoła katolickiego postulują one m.in. usunięcie tychże z działów aparatu państwowego i instytucji publicznych, sekularyzację małżeństwa, wprowadzanie świeckiej oświaty, propagowanie wolności religijnej dla wszystkich sekt (np. tych wyrosłych z New Age- naturalnego, oczywiście do pewnego momentu, sojusznika masonerii) i grup wyznaniowych, z wyjątkowym wszakże traktowaniem katolicyzmu, oskarżonego bezustannie” o brak tolerancji.

Masońska walka ze starym porządkiem nie rozgrywa się tylko na płaszczyźnie bezpośredniego starcia z Kościołem. Dodajmy do tego świeckie” (ale zawsze związane z działalnością masońskiego antykościoła) elementy ofensywy: nieograniczoną wolność prasy w głoszeniu haseł antyreligijnych i zasad sprzecznych z moralnością (to samo dotyczy mass- mediów elektronicznych, kin, teatrów)” usunięcie wszelkich różnic w traktowaniu osób płci przeciwnej i popiera nie skrajnego feminizmu (prekursorem był tutaj Adam Weishaupt, jedna z najbardziej diabolicznych postaci Europy przełomu XVIII/ XIX wieku, człowiek, który ideologicznie przygotował rewolucję we Francji, chociaż nie zapominajmy o nikczemnym Voltaire)- tej wymyślonej przez mężczyzn pułapki dla głupich i łatwowiernych kobiet.

Masoneria stara się opanować wszelkie sfery życia intelektualnego i społecznego. Jest to niezbędny czynnik do przejęcia władzy nad całym światem. Wiele jej postulatów zostało już zrealizowanych. Złotej międzynarodówce, zasobnej w nieograniczone fundusze, kontrolującej mass- media, banki, polityków, penetrującej Kościół (dobrym przykładem niech będzie Holandia, a ostatnio nawet Polska księdza Tischnera i paramasońskiej katolewicy) i uniwersytety, udało się przynajmniej podminować chrześcijaństwo, wzbudzić wśród ludzi wątpliwości co do jego prawdziwości i przydatności, wreszcie wyzwolić drzemiące w nich pokłady permisywizmu, relatywności i prymitywnego materializmu.

Obawiam się, że wypowiedziane 20 lat temu zdanie prominentnego masona Wielkiego Wschodu- Baroin: „Godzina masonerii wybiła”, nie jest czczą przechwałką. Czas pokaże”

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/