Zagazowani w Zatoce

Zagazowani w Zatoce – benzen i nowy syndrom ‘wojny w zatoce’

Dr Joseph Chiappalone MD i Deborah Dupré 22.6.2010, tłumaczyła Ola Gordon

Potrzebny nam poważny kryzys by państwa przyjęły NWO

Rząd nie pozwala byście dowiedzieli się wszystkiego o wycieku ropy. W powietrze w nieprawdopodobnych ilościach uwalnia się benzen. Ludzie zaczynają chorować. Na odosobnionych terenach daleko od ludzkiego wzroku w bazie lotniczej koło Jacksonville stoją zaparkowane samochody należące do ONZ. Są one również w innych miejscach. Wystarczy wejść na mapy google  29.97213,-81.660047 (musisz podać współrzędne) by się o tym przekonać.

Kompleks petro-chemiczno-wojskowo-przemysłowy zagazowuje mieszkańców wybrzeża zatoki trującym benzenem i dyspergatorem Corexit o niebezpiecznym stężeniu. W operacji udział biorą wojsko i FEMA na terenie 36 miast od Teksasu do Florydy, powstałej na skutek stworzenia nie do zatrzymania wulkanu ropy o rozmiarze Mt. Everest, jak mówi WMR, zalecając ewakuację ludności tak szybko jak możliwe.

Zdjęcia satelitarne ukrywane przez administrację Obamy pokazują, że “pod ziejącą przepaścią, z której wypływa w ciągle niepokojącej ilości ropa, jest jaskinia o wielkości Mt Everest. Informacja ta posiada klauzulę tajności prawie na poziomie zagrożenia państwa, by nie przedostała się do opinii publicznej,” pisze Wayne Madsen.

Cierpienie mieszkańców zatoki wzrasta w wyniku najnowszej na świecie i najbardziej toksycznej katastrofy, pośród kłamstw BP i milczenia rządu nt. ryzyka zdrowotnego ludzi oraz interwencji militarnej.

Informacja o najbardziej szkodliwym działaniu została utajniona i dotyczy toksyn wdychanych od momentu wybuchu.

Mieszkańcy południa donoszący o przypadkach zachorowań na skutek benzenu i zatrucia Corexitem musieli stawić czoła przywódcom sugerującym, że ich powodem jest choroba psychiczna, “stres”, podczas gdy inni, tacy jak szef BP Tony Hayward, winę za chorobę przerzucił na zepsute jedzenie.

[…]

Wytryskająca ropa i Corexit są na tyle toksyczne, że wywołują choroby u wielu osób, niezbędna będzie ewakuacja, zwłaszcza zanim huragan przeniesie ten śmiertelny koktajl na rozleglejsze tereny południa.

Pora huraganowa w tym roku ma być wysoko aktywna i silna, przeniesie ropę i Corexit dalej w ląd, wpływając na stan zdrowia zbyt wielu osób by to ignorować. Media donoszą o 70 przypadkach w Luizjanie osób wymagających leczenia szpitalnego z objawami zatrucia. Władze Nowego Orleanu zaleciły natychmiastową rejestrację osób nie mających środków transportu do ewakuacji przed nadejściem huraganu.

[…]

Corexit 9527A powoduje uszkodzenie centralnego systemu nerwowego, nudności, wymioty, zachowanie jak po anestetyku lub narkotykach, a powtarzające się lub nadmierne działanie butoksyetanolu może spowodować uszkodzenie czerwonych ciałek krwi (hemoliza), nerek i wątroby.

[…]

Gina Solomon, naukowiec z NRDC nakreśliła ryzyko zdrowotne dla Luizjańczyków, a kobietom ciężarnym zaleciła opuszczenie tych terenów ze względu na możliwość występowania poronień.

[…]

Wayne Madsen mówi, że “zagrożonych jest 36 terenów miejskich w zatoce… opracowywane są plany dla miast od Corpus Christi i Teksasu do Houston, Nowego Orleanu, Gulfport, Mobile, Pensacola, Tampa-St.Petersburg-Clearwater, Sarasota-Bradenton, Neapol i Key West.”

Powołując się na źródła wojskowe i samorządowe, Marsden pokazuje, że “Obama i BP ukrywają ogrom katastrofy i pracują nad ograniczeniem odpowiedzialności karnej BP za zniszczenia.” Do ewakuacji przygotowywana jest również Floryda pod przewodnictwem FEMA.

By ta operacja się powiodła, w kampanii PR muszą uczestniczyć główne media, gdyż większość Amerykanów ciągle wierzy i nadal koncentruje życie wokół TV.

Operacja wojskowa LYHOP albo MYHOP

“Wyciek” pokazywany jest jako wypadek. Zgłoszony przez BP “wyciek” to prawdziwy podwodny wulkan, czyli jest to albo LYHOP (Let It Hapten On Purpose – pozwólmy na to celowo) albo MYHOP (Make It Hapten On Purpose – zróbmy to celowo). Obie są operacjami fałszywej flagi w celu uzasadnienia przejęcia kontroli nad państwem przez wojsko, podczas trwającego od czasów Busha (październik 2008) zamachu stanu, kiedy wojsko amerykańskie rozmieszczono gotowe do akcji na amerykańskiej ziemi.

“Nigdy nie możesz pozwolić na to, by nie wykorzystać poważnego kryzysu. Myślę o tym tak, że jest to okazja do zrobienia rzeczy, o których wcześniej myślałeś, że są nie do zrobienia,” powiedział Rahm Emanuel, na co Dawid Rockefeller odpowiedział: “Potrzebny nam poważny kryzys by państwa przyjęły NWO.”

Mówiono kiedyś, że faszyzm nadejdzie wtedy kiedy ludzie o niego poproszą. Teraz BP przyznaje, że nie może zapanować nad kryzysem w zatoce, więc czy naród amerykański poprosi o rząd wojskowy, będzie za to wdzięczny, lub co najmniej pozwoli na podjęcie następnego kroku w osiągnięciu całkowitej kontroli, podobnie jak Amerykanie pozwolili na wejście w życie Patriot Act po 11 września?

Kryzys w zatoce był przewidziany, jeśli nie zaplanowany, przez więcej niż jedną osobę świadomą tego, że ludzkie i inne życie ulegnie pogorszeniu lub całkowitemu zniszczeniu. Szef Exxon Mobil Rex Tillerson powiedział podkomisji Izby Reprezentantów, że działanie BP to “dramatyczne odejście od standardów stosowanych w wierceniach (w wodzie) na dużej głębokości.”

Za przyczynę wybuchu podaje się nie zastosowanie elementu sprzętu o wartości 500 tys. USD – klucza akustycznego, wymaganego w innych krajach. W wyniku deregulacji przepisów dokonanej przez G W Busha, działalność BP w zatoce mogła odbywać się bez sprzętu bezpieczeństwa, doprowadzając przez to do interwencji militarnej. New York Times donosi, że podczas przesłuchania w Kongresie, jej członkowie dowiedzieli się, że BP zdecydowało również by nie przeprowadzać testu “zalewania cementem” (cement bond log), który pozwoliłby na zmierzenie mocy cementu. Firma wie jak zrobić zysk. To ta sama firma większość zysków osiąga z nielegalnych amerykańskich inwazji na Bliskim Wschodzie, huraganu Katrina i trzęsienia ziemi na Haiti.

Wkrótce po eksplozji w zatoce, pracownicy chcący zachować anonimowość donieśli, że słyszeli rozmowę telefoniczną podczas której szef wieży krzyczał do kogoś na drugim końcu kabla: “My wiedzieliśmy że to się stanie. Teraz jesteś zadowolony?”

Od czasu eksplozji “Luizjana i Floryda błagały o pomoc, ale jej nie otrzymały.” Gubernator Jindal powiedział wzruszony: “Potrzebujemy więcej wysięgników (boom), więcej cedzideł (skimmer), więcej  podnoszących barek (jack-up barges), pisze Lou Gallio z Houston Homeland Security Examiner, dodając, że “Luizjana otrzymała tylko ułamek dostaw o jakie prosiła by się zabezpieczyć.”

[…]

Należy dodać, że szef BP Tony Hayward sprzedał swoje akcje tydzień przed eksplozją. To co jest operacją wojskową coraz bardziej wydaje się być LYHOP, jeśli nie MYHOP – czarną operacją fałszywej flagi.

“Na ratunek” nowinki militarne

Podczas fałszywej lecz zyskownej epidemii świńskiej grypy, wojsko umieszczono w pięciu lokacjach, gotowe do akcji. W tamtym czasie Ron Paul powiedział: “Ustawiono scenę by nasz kraj był w stanie resztki … by rozwijał się w kierunku dyktatury wojskowej,” kilka osób miało świadomość zagrożenia i “kilku zależało.” Teraz na południe przemieszczono 6 tys. żołnierzy w celu długoterminowych działań, z możliwością zwiększenia ich liczby w stanie gotowości, jak pisze Defense News.

[…]

Niefortunnie dla niektórych ocalałych po 11 września obrażonych przez porównanie, jak w przypadku 11 września czarnej operacji  fałszywej flagi, ukrywanie dowodów ma zasadnicze znaczenie dla powodzenia misji. Doskonałym tego przykładem podczas operacji 11 września było domaganie się przez  Busha fałszywego dochodzenia. Dowody operacji Zatoka pozostają ukryte. Personel wojskowy i najemnicy nie pozwolili dziennikarzom na przebywanie w rejonie zatoki, a BP zmusił pomagających w rejonie do podpisania umów uniemożliwiających im rozmawiać z prasą o swoich spostrzeżeniach.

W czarnej operacji 11 września zorganizowanej w celu dalszej faszyzacji przez rozpoczęcie wojny z terrorem, pierwsi na miejscu pomocnicy nie otrzymali prewencyjnego sprzętu, na skutek czego wdychali toksyczny pył. Obecnie pomagający wdychają toksyny i również nie mają niezbędnego sprzętu. Rzecznik BP Darren Beaudo twierdzi, że jakość powietrza jest ciągle monitorowana przez łodzie i czytniki na odzieży noszonej przez nadzorujących na tych łodziach w miejscach określonych jako najbardziej niebezpieczne, nie wykazują one żadnych problemów jakości powietrza i nie ma potrzeby by pracownicy zakładali maski, a wszystko to jest kłamstwem.

[…]

Niebezpieczeństwa wynikające z działalności BP w zatoce znane były od lat. […] Ken Hern, szef Homeland Renewable Energy zdecydowanie ostrzegał: “Łatwiej byłoby wysłać człowieka na księżyc niż wiercić tak głęboko jak planują.”

Prawi ludzie tacy jak Van Jones i nadzorcy wież wiertniczych oraz  ambasador dobrej woli przy ONZ Jose Tickell i inni przywódcy oddani ochronie środowiska, próbowali zapobiec katastrofie w zatoce. Mogliby przyczynić się do ochrony życia i planety gdyby chciały tego władze.

Zamiast tego, lekceważąc zmęczonych, ubogich, uciskanych, a przede wszystkim kolorowych na południu, elity władzy idą cicho w kierunku pełnej i całkowitej kontroli. Oni wraz z wojskowymi, którzy im służą są jak rzeka Missisipi, Paula Robesona Ol ‘Man River, patrzą w inną stronę, z pełną świadomością, ale działają tak, jakby nie dostrzegali ludzkiego cierpienia: “On nic nie mówi, idzie dalej.”

…………….

Kapitan łodzi ratunkowej przygnębiony z powodu wycieku popełnia samobójstwo

23.06.2010

William Allen Kruse, 55, kapitan łodzi wynajętej przez BP ewakuującej mieszkańców wybrzeża zatoki zmarł na skutek strzału w głowę. Prokurator Baldwin Country, Stan Wilson, powiedział: “Był zdruzgotany z powodu katastrofy.”

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/