Powódź w Pakistanie: czy to sprawa HAARP?

Powódź w Pakistanie: czy to sprawa HAARP?

Dr Nick Begick 6.8.2010, tłumaczyli Ola Gordon i Piotr Bein

Wszystko zaczęło się nagle i zginęły tysiące ludzi, miliony zaginęły, zniknęły setki wiosek w czasie tylko 4 dni! Dziwne, że nie było ostrzeżeń z biur meteorologicznych, żadnego alarmu. Jest to najgorsza powódź w historii Pakistanu, lecz żaden z meteorologów na świecie nie mógł dowiedzieć się, skąd powódź w tym regionie. Wg naszego własnego dochodzenia, w płn-wsch. Pakistanie ostatnio wykorzystano HAARP. Wybór był idealny: powódź idzie w dół do Khyber (wzgórza) i Karachi (morze)… by objąć cały Pakistan i wywołać najgorszy kryzys i chaos, jaki kiedykolwiek się wydarzył. Oni wiedzą, że nie mogą wygrać wojny z Pakistanem uzbrojonym w broń nuklearną – byłoby to wzajemne zniszczenie, więc mają inne sposoby!

Zauważyłem pewien trend. Wielu sceptyków powie, że to co przechodzimy w kwestii pogody to po prostu matka-przyroda, a inni – skutek globalnego ocieplenia. Odnoszę inne wrażenie: prawie co roku jest nowy kryzys pogodowy i mówi się tylko o jednym rodzaju katastrofy. Weźmy rok 2005 – wyłącznie huragany. Nie słyszeliśmy o tornadach, zsuwiskach, tsunami czy wulkanach… po prostu tylko huragany. Przyjrzyjmy się niektórym z tych zjawisk…

W 2005 r. mieliśmy tylko huragany: Katrina, Dennis, Emily, Rita I Wilma. Katrina był szczególnie dziwny gdyż był jedynym huraganem trwającym przez 2 dni wewnątrz lądu bez jakiegokolwiek ruchu. Jest to anomalia, gdyz musi być taki ruch żeby utrzymać aktywny sztorm. Nie tylko był to najbardziej aktywna pora roku, ale również Karina i Rita były najsilniejsze w historii. 2004 to rok tsunami. Pamiętacie nieustanne wiadomości o nich w mediach? Zupełnie jakby nie istniało nic innego, jedynie tsunami. Zobacz, ile tsunami wydarzyło się w ostatniej dekadzie. 2007 to rok najgorszych powodzi w dziejach ludzkości. Nikt nie mówił o huraganach, tornadach ani trzęsieniach ziemi… był to rok wyłącznie o powodziach. Rok 2008: najgorsze i najbardziej śmiertelne tornada w tej dekadzie. Nie było żadnych powodzi, nie było huraganów, a gdyby nawet były, to nikogo to nie interesowało, gdyż głównym tematem były tornada. Prawie w każdym miejscu Bliskiego Wschodu z każdej szczeliny wyskakiwały tornada. Media były nimi przesączone, a sztormy te ciągle wzrastały w sile.

Koniec 2009 roku i początek 2010 – trzęsienia ziemi.

http://www.youtube.com/watch?v=Pch4QtJFz24&feature=player_embedded

Wydaje się, że to jest dziwactwo jak żadne inne. Nie tylko zwiększają się na sile, ale również w częstotliwości: Chicago i Indiana, Chile (2 razy), Haiti, Turcja, Afganistan, Chiny, Okinawa itd. itd. Sceptycy powiedzą.. “no i co z tego? Trzęsienia ziemi występują cały czas”… i ze względu na intensywność mają rację. Ale, nie ma zbyt wielu przeciętnych osób, które nie zauważyłyby, że wydaje się być dziwny trend z ciągle wyskakującymi trzęsieniami.

O to mi właśnie chodzi. Doświadczaliśmy tego wszystkiego w przeszłości i dyskutowaliśmy nad możliwościami czy są rządy, które mogą kontrolować pogodę. Po przyjrzeniu się tym trendom wydaje się, że każdego roku, czy co drugi rok, wyskakuje nowy fenomen pogodowy, pastwi się nad ziemią do momentu kiedy wydarzy się następny. Można patrzeć na to jako na coś co jest zaledwie sezonowe I rzeczywiście mają miejsce zmiany pogodowe I stają sie one coraz gorsze (niektórym podoba się ten pomysł I trzymają się go jakby to była jedyna możliwość), albo, mógłbyś spojrzeć na to jakby ktoś chciał udoskonalić swoją zabawkę. I każdego roku oni wybierają do zabawy nową katastrofę do momentu kiedy ją udoskonalą i stworzą z niej idealnie dostrojone narzędzie. Jeśli nie zauważyłeś tych trendów, albo nie usystematyzowałeś ich, to zechcij uznać możliwość, że są rzeczy dające się manipulować na twoich własnych oczach.

Kochani… w Rosji mieli liliowy śnieg. LILIOWY. Ostatnio mieliśmy nigdy przedtem nie widzianą spiralę na niebie w Norwegii w dniu, kiedy Obama przyjmował pokojowa nagrodę. I nie wiem jak byś próbował wytłumaczyć to, spartaczyli pokaz. Tego samego dnia nad Moskwą pokazał się czworościan foremny, chociaż chciałoby się powiedzieć, że to… OSZUSTWO!!! W Chile widziano niebo zmieniające kolor w środku nocy, kiedy trzęsienie ziemi niszczyło ich miasto… w ciemności nocy o 3 rano patrzyli, jak zmienia się czarny kolor nieba. To samo widziano 20-30 minut przed trzęsieniem w Chinach. Obecnie na Antarktyce jest jakiś mikrob, który powoduje, że krajobraz wygląda jakby krwawił. (A rzeki staną się czerwone jak krew…) Na pewno ktoś spróbuje mówić, że to zupełnie normalne. Stado stu ptaków  leciało razem i jakoś zamarły w tym samym miejscu na niebie, spadły zwinięte na ten sam teren, w to samo miejsce, a krew ciekła z ich dziobów i otworów nosowych.

Coś się dzieje. Ci którzy nie wiedzą o HAARP, SURA, Eiscat i innych urządzeniach elektromagnetycznych, a które są na ziemi, powinni się zainteresować patentami otrzymanymi przez wynalazców i czemu mają służyć:

 • U.S. Patent 4686605 – metoda i aparatura do przeprowadzania regionalnych zmian w ziemskiej atmosferze, jonosferze i/lub magnetosferze (USA)
 • U.S. Patent 5038664 – metoda tworzenia naboju z relatywistycznymi cząstkami na wysokości
  powyżej powierzchni ziemi (USA)
 • U.S. Patent 4712155 – metoda i aparatura do tworzenia sztucznego elektronu cyklotronu ogrzewającego regionu plazmy (USA)
 • U.S. Patent 5068669 – system zasilania wiązek światła (USA)
 • U.S. Patent 5293176 – Folded Cross Grid Dipole Antenna Element (USA)
 • U.S. Patent 5202689 – lekko skupiający reflector dla wybranego terenu (USA)
 • U.S. Patent 5041834 – sztuczne lustro jonosferyczne zbudowane z warstwy plazmy, która może być nachylona (USA)
 • U.S. Patent 4999637 – tworzenie sztucznych jonizujących chmur nad ziemią (USA)
 • U.S. Patent 4954709 – detektor promieni gamma o wysokiej rozdzielczości kierunkowej (Izrael)
 • U.S. Patent 4817495 – system obronny do rozrózniania obiektów w przestrzeni (USA)
 • U.S. Patent 4873928 – eksplozje wymiarów nuklearnych bez radiacji (USA)

Nie uznaję wielkich teorii spiskowych i nie oglądam często tego filmiku, ale jest w nim część, gdzie syn wynalazcy HAARP, Jima Phelpsa, mówi szczerze o zamierzonym celu wynalazku.

Artykuł Jima Phelpsa

Inny tekst warty zachowania

Artykuł dra Nicka Begicka

William Cohen, b. sekretarz obrony USA, wydał szczególne oświadczenie nt. broni elektromagnetycznej, która mogłaby być wykorzystana do terroryzmu pogodowego. W kwietniu 1997 r. Cohen otwarcie powiedział o niebezpieczeństwie technologii typu HAARP: “inni angażuja się nawet w eko-terroryzmie, przez co mogą zmienić klimat, wywołać trzesienia ziemi i wybuchy wulkanów przy użyciu zdalnie sterowanych fal elektromagnetycznych… Więc jest wiele odważnych umysłów pracujących nad sposobami wywoływania terroru wśród narodów… To jest prawdziwe i taki jest powód, dlaczego musimy zwiększyć nasze wysiłki.”

Informacje o ustawie nt. technologii do manipulacji pogodą.

Źródło

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/

1 comment

Comments are closed.