Ludzka głupota: spisek największy ze wszystkich

Ludzka głupota: spisek największy ze wszystkich

Tłumaczyla Ola Gordon

Gdybym miał wybrać jeden czynnik najbardziej wpływający na ludzkie cierpienie, wybrałbym ludzką głupotę. [1] Weźmy przykład palenia. Każdy wie że wywołuje ono raka. Ale palenie wśród nastolatków, szczególnie dziewcząt, wzrasta. Co to za głupota? To samo jeśli chodzi o upijanie się. Kosztuje kupę szmalu i wszyscy wiemy jak podle czujemy się następnego dnia. Jednak wielu z nas, mężczyzn i kobiet, robi to regularnie, nie tylko młodzi. I nie zapominajmy o tych idiotach, którzy smażą sobie mózg stosując nielegalne narkotyki. [2]

Ten rodzaj głupoty można znaleźć w społeczeństwie we wszystkich postaciach. Większość ludzi ma pełną świadomość tego, ze są wirtualnymi niewolnikami banków i urzędów podatkowych. To oni mówią, że politycy są skorumpowani, a dziennikarze kłamcami. Każdy to wie, ale nic nie robi. I chodzą na wybory, jednego kryminalistę zastępują drugim, płacą podatek, płacą odsetki i słuchają wiadomości. Głupi, głupszy, najgłupszy!!!

Oni wiedzą, że jest niemożliwe by ktoś po kilku lekcjach pilotażu na Cessnie tak pokierował samolotem pasażerskim, by wpaść nim w wysoki budynek. I nadal wierzą śmiesznym zapewnieniom rządu [3]. Oni wiedzą, że jeśli rząd wsadzi do więzienia naukowców, którzy mają czelność kwestionować oficjalną narrację, to ta narracja musi być kłamstwem. Ale ślepo wierzą nawet najbardziej absurdalnym historiom o żydowskim Holokauście TM[4].

Oni wiedzą, że są ciągle okłamywani przez rządy i media, a szczęśliwie powtarzają ich bzdury. Tak długo jak mają pracę, radzą sobie z rachunkami, nie ośmielą się angażować. Wracają do domu, włączają TV i znieczulają nieczyste sumienie wypijając szóstkę piw. Rozmawiając z przyjaciółmi i kolegami, wszystko o czym mówią to jedzenie, seks, sport i plotki o celebrytach. To tak jakby dokonano na nich lobotomii [5]. Kiedy skonfrontowani z prawdą, większość otwarcie przyzna, że coś jest nie tak z oficjalną narracją, ale nie ośmielą się dociekać. Tak naprawdę unikają rozmów z ‘tym który kreuje problemy’, albo z powodu wstydu, że nie maja odwagi, albo ze strachu przed podejrzeniami że mają podobne poglądy. Są samolubnymi i pozbawionymi kręgosłupów tchórzami!

Nie należy się dziwić, że mamy do czynienia ze wzmagającymi się atakami na naszą wolność. Nasze przestępcze rodziny rządzące mogą myśleć, że nie maja się czego bać. Jeśli może im się udać z 11 IX, wykreowanym przez człowieka oszustwem globalnego ocieplenia i nawet kłamstwem o Auschwitz, to muszą myśleć, że uda im się ze wszystkim.

Przestańcie marudzić o imigracji i globalizacji, i o tym jak to niszczy pracę w waszym kraju. Załóżcie sądy ludowe i wieszajcie tych zdrajców na latarniach, albo przynajmniej nie głosujcie na nich i bojkotujcie ich biznesy. Każdy kto kupuje artykuł wyprodukowany w krajach-obozach pracy takich jak Chiny lub Filipiny, albo kupuje od firmy zatrudniającej nielegalnych imigrantów, jest tak samo winny jak liderzy biznesu je tworzący. Jedyna różnica jest taka, że oni są alfonsami a wy ich dziwkami. I na litość boską przestańcie milczeć kiedy słyszycie ich kłamstwa. Nazywajcie ich po imieniu przy każdej okazji. W przeciwnym wypadku, kiedy będzie jeszcze gorzej, będziecie mogli obwiniać tylko siebie.

Przypisy

[1] Niektórzy mogą spierać się że to chciwość i że mają rację, ale chciwość nie może być powodem takiego uszczerbku, gdyby nie ludzka głupota.

[2] Jeśli popieram ideę, że każdy powinien popełnić samobójstwo w sposób jaki mu odpowiada, ale jestem całkowicie przeciwny temu by inni za to płacili, np. palacze powinni z własnej kieszeni płacić za wszystkie rachunki medyczne związane z nałogiem, a nie zmuszać do tego rząd czy ubezpieczenie.

[3] Jeszcze większą głupotą jest wiara w to, że amerykański Departament Obrony pozwoliłby na to, by samolot – o którym wiadomo, ze został ‘porwany’ – nawet mógł zbliżyć się do jego siedziby nawet bez przechwycenia go lub zestrzelenia.

[4] ‘Kłamstwo oświęcimskie’ jest karane kilkuletnim więzieniem w Niemczech, Austrii, Australii, Kanadzie i dziesiątkach innych krajów, odmawiając oskarżonym nie tylko prawa do wolności ekspresji, ale również do przedstawienia dowodów potwierdzających ich teorię.

[5] Za szokujący brak wściekłości u większości ludzi, niektórzy badacze  obwiniają dodatek do wody pitnej fluorku siarki, trucizny na szczury. Co ciekawe, to rosyjski dyktator i masowy morderca Józef Stalin wprowadził fluoryzowaną wodę jako środek pacyfikujący więźniów gułagów by chronić strażników.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/