Świat w chaosie “wojny pogodowej” Obamy

Mord senatora USA, a świat w chaosie “wojny pogodowej” Obamy

Sorcha Faal 11.8.2010, tłumaczenie Ola Gordon, korekta i skrót Piotr Bein

Nowy raport przygotowany przez rosyjski wywiad GRU dla premiera Putina mówi, że b. senator Ted Stevens zginął w tym tygodniu po próbie zebrania dowodów na wykorzystanie przez Obamę niszczącej amerykańskiej “broni pogodowej”. Rosyjski naukowiec dr Andriej Areszew i grono międzynarodowych naukowców i ekspertów są pewni, że wyjątkowy chaos pogodowy wywołał system obronny oparty na technologii Tesla, kierowany z zorganizowanej na Alasce bazy HAARP.

Wg GRU, niecałe dwa tygodnie temu z senatorem skontaktował się jego przyjaciel, pilot z Alaski, Theron Smith, którego zięć Aaron W Malone (major Gwardii Narodowej na Alasce) został zamordowany 28 lipca, kiedy jego samolot C-17 lecący nad Anchorage stał się celem ataku z HAARP, powodując jego upadek na ziemię, wybuch i śmierć wszystkich na pokładzie.

Kiedy senator Stevens rozpoczął swoje śledztwo wiążąc HAARP z przyczyną katastrofy maj. Malone’a, włączył dwie ważne osoby z Waszyngtonu: Williama Phillipsa (ropa naftowa) i Seana O’Keefe’a (b. administratora NASA). Phillips to stary przyjaciel i zwolennik senatora Stevensa i spadkobierca ogromnej fortuny Philips Petroleum, o którym mówi się, że w przeszłości finansował ze swej fortuny “działalność” wywiadu USA celem  wsparcia krajowych wysiłków na rzecz dostępu do globalnych rezerw ropy. Phillips od dawna ostrzegał Amerykanów, że USA nie posiada już żadnych wielkich spółek naftowych. Największa firma USA, Exxon Mobil, jest 14-ta na światowej liście, naprawdę mała względem firm w posiadaniu obcych rządów lub wspieranych przez rządy, dominujących monopoli.

Podczas gdy 94% światowych dostaw jest w rękach obcych rządów, w większości wrogo nastawionych  do USA, stosunkowo niewielkie firmy USA nie maja dostępu do wystarczającej ilości ropy, by powodować obniżkę jej cen. Dlatego “mała” firma Exxon Mobil skupuje 90% ropy od wielkich firm będących własnością obcych rządów, w większości wrogich wobec USA i rafinuje ją dla potrzeb rynku USA.

O’Keefe był administratorem NASA w l. 2001-2005. Za jego kadencji (1.2.2003) wydarzył się wypadek wahadłowca Columbia, kiedy rozpadł się nad Teksasem, wchodząc w atmosferę ziemską, za co O’Keefe  obwiniał HAARP, gdyż właśnie wtedy rozpoczęto przekazywanie w trybie “głębokomorskiej transmisji“.

Podczas takiej operacji wszystkie krótkofalowe impulsy radiowe trwają dokładnie 6.25 sek. w odstępach dokładnie 15 lub 30 sek, z militarną precyzją. Te długie i krótkie podwójne odstępy pomiędzy impulsami są faktycznie zaszyfrowanymi wiadomościami (jak zwolniony kod Morse’a). W tym trybie moc włączona jest na maksimum. Przeciwnie do trybu badawczego odbywającego się w nocy, komunikacja morska USA może odbywać się zarówno w nocy jak i w ciągu dnia, każdego miesiąca czy roku. Transmisje mogą odbywać się w sposób ciągły przez około 10-30 godzin, lub od jednego do kilku dni. Po ataku 11 IX i kilka minut po ogłoszeniu przez prezydenta najwyższego stopnia zagrożenia 4, HAARP rozpoczął najsilniejszą 18-godzinną transmisję głębokomorskiej komunikacji. Jest to jedyny sposób komunikowania w stopniu 4 do amerykańskich łodzi podwodnych w stacjach oceanicznych na głębokości mil.

Tuż przed upadkiem samolotu senatora Stevensa, rosyjskie satelity krążące nad Arktyką odkryły “silny” sygnał 3.39 MHz z ośrodka HAARP na terenie Copper Valley, Gakona, Alaska, “skierowany” na region, w którym wydarzyła się ta tragedia. Wg serwisów informacyjnych USA, Philips zginął w wypadku, a O’Keefe w stanie krytycznym przebywa w szpitalu, czyli wraz z uśmierceniem senatora Stevensa, razem z nimi uśmiercono również ich dochodzenie ws. HAARP.

Chaos pogodowy na całym świecie na skutek pozwolenia Obamy na wykorzystanie “broni pogodowej” systemu HAARP, można jedynie opisać jako apokaliptyczne “biblijne” zniszczenie powodujące:

 • największe upały i niszczące pożary jakich doświadczyła Rosja w ciągu ponad 1000 lat
 • największe powodzie w Europie środkowej od ponad 800 lat
 • powódź w Pakistanie o tak ogromnych rozmiarach, że ONZ nazwała ją mega-katastrofą, gorszą niż
 • tsunami w 2004 r., które wstrząsnęło basenem Oceanu Indyjskiego
 • powódź w Chinach tak ogromna, że liczba jej ofiar wzrasta w tysiącach
 • upały w Japonii tak straszne, że w szpitalach przebywa ponad 21 tys. osób po udarze cieplnym
 • upały o bezprecedensowych proporcjach na północnych i południowych terenach USA
 • tak niskie temperatury na terenie zachodnich USA, że farmerzy w Kalifornii donoszą o przemarznięciu owoców i warzyw
 • katastrofalna susza w Afryce mogąca wywołać stan zagrożenia głodem i śmiercią dla ponad 10 mln osób
 • katastrofalna zima w Ameryce Płd, która tylko w Boliwii spowodowała zagładę 3-6 mln ryb, w Brazylii tysięcy sztuk trzody i setek ludzi.

O przyczynach tych globalnych katastrof:

Zwykle prąd strumieniowy tworzy ogromną pętlę szybkiego wiatru w wyższej atmosferze. Prąd  ten nie występuje w codziennej pogodzie – jest za wysoko, ale jest bardzo ważny w determinacji pogody na dużą skalę, ponieważ porusza atmosferę.  Tym razem prąd rozdwoił się. Jedno ramię poszło na północ, drugie na południe. Miejscem pośrodku jest rosyjska susza. Zawirowanie wisi nad Rosją dużo dłużej niż zwykle, wywołując wyjątkowe temperatury i pożary. Nad Pakistanem dzieją się rzeczy jeszcze dziwniejsze. Południowe ramię prądu utworzyło pętlę tak daleko, że przeszedł nad Himalajami do płn-zach. Pakistanu. Meteorologowie mówią mi, że to bardzo niezwykłe. Szybki prąd strumieniowy wciągnął ciepłe, wilgotne powietrze monsunowe wyżej w atmosferę i wywołał deszcze, jakich nikt nie pamięta.

O możliwości wpływu HAARP na prądy powietrzne:

HAARP skonstruowała filia ARCO dla lotnictwa i marynarki. Określany jako badanie naukowe, HAARP jest projektem służącym do “zakłócania” jonosfery wyjątkowo potężnymi wiązkami energii dla wojska. Wg przetargu na HAARP, te strumienie energii będą używane do “kontroli procesów jonosferycznych w taki sposób by ulepszać systemy dowodzenia, kontroli i telekomunikacji (lub przeszkadzać wrogowi w ich użyciu).” […] Bomby nuklearne detonowane podczas  testów na dużych wysokościach w późnych l. 1950-ych i wczesnych 1960-ych, zarówno przez ZSRR jak i USA, wywołały zmiany pogodowe i prądy trwające prawie 20 lat. Czy podgrzewacze HAARP mają taki sam potencjał, kiedy “zakłócają” atmosferę? W jonosferze występują liczne korzystne zjawiska takie jak filtrowanie szkodliwych promieni słonecznych i odbijanie fal radiowych używanych w komunikacji. Chociaż nie jest to całkowicie zrozumiałe, jonosfera również bezpośrednio wpływa na systemy pogodowe i prądy powietrzne.

Można domyślać się powodów wykorzystania broni HAARP:

 • katastrofalna powódź w Chinach i apokaliptyczne upały i pożary w Rosji stawiają tych dwóch wrogów USA w pozycji proszącego o żywność wskutek zniszczonych upraw
 • katastrofalna powódź w Pakistanie skutecznie niszczy zdolność narodu do wyżywienia się i samoobrony, kraju nazwanego przez Obamę wrogiem nr 1 Ameryki
 • niszczące upały w USA pozwolą Obamie przepchnąć przez Kongres program podatkowy pt. “ocieplenie globalne”, co wielu nazywa “ostatnim gwoździem” do zniszczenia USA jako mocarstwa światowego.

“Niezamierzone konsekwencje” wojny pogodowej Obamy ze światem to masowe zniszczenie letnich upraw na półkuli północnej, po czym zamieszki na tle żywności, podczas gdy presje inflacyjne na resztki żywności do wyżywienia globu mogą doprowadzić do wojny globalnej. Dla każdego zbieranie zapasów żywności powinno być najważniejszym zadaniem.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/

2 comments

Comments are closed.