B. prezydent Bush ścigany

B. prezydent Bush ścigany

Gordon Duff, przekład-skrót Piotr Bein

B. prezydent George W. Bush nie pojechał przemówić za wysoką gażę do izraelskiej grupy ultra-syjonistów Karen Haysod w Szwajcarii, bo wydano list gończy na tego zbrodniarza wojennego. Walczy teraz z ekstradycją. Mendia o tym nic a nic. Wikileaks, wg wielu organizacja ukrywająca zbrodnie Izraela przy eksponowaniu amerykańskich, doprowadziło też do czegoś dobrego. Aktywiści praw człowieka na całym świecie są usatysfakcjonowani, a rząd po rządzie spośród 147 sygnatariuszy konwencji ONZ o torturach przygotowują się na wykorzystanie jej do uderzenia w pozostałości po unilateralnej polityce Ameryki Busha. Jego 2 kadencje przechwyciły większość funkcji rządu USA, wewnętrznych i zagranicznych, przez interesa izraelskie. Teraz grozi mu więzienie z powodu Wikileaks, organizacji uważanej za kontrolowaną przez służby Izraela.

List gończy na Amerykę

Z ochłodzeniem stosunków USA-Izrael, więcej Amerykanów będzie odpowiadało za udział w zbrodniach ich rządu. Amerykanów rzadko sprawdzano za granicą. Teraz chyba tylko Izraelczykom ujdą czyny jak piractwo na Flotyllę Wolności. Malując rząd USA jako spiskowy i zbrodniczy, Wikileaks rzuciło światło na powszechny udział wielu sektorów prywatnych i publicznych Ameryki w torturach, morderstwach, porwaniach i wojnach dla zysku. Atmosferę anty-USA podładowała seria rewolucji, motywowanych łamaniem praw człowieka, w którym USA może być wspólnikiem, oraz rosnące wątpliwości świata w oficjalną wersję 11 IX (ponad 77% wg niedawnego sondażu w Australii).

Szwajcaria wydała listy gończe na Busha za długą listę (2500 stron!) zbrodni wojennych  wg konwencji ONZ. Poza nim, dziesiątki straszych rangą przedstawicieli administracji USA nie będą już mogli swobodnie podróżować. Tak samo tysiące sędziów, prokuratorów, policjantów, oficerów razwiedki i wojskowych. Każdy Amerykanin, który miał do czynienia z aresztowaniem, więzieniem, przesłuchiwaniem lub sądzeniem kogokolwiek, kto doznał bólu i cierpienia, fizycznego czy psychicznego, uważany jest za zbrodniarza wojennego i może być aresztowany. Po raz pierwszy w historii, b. prezydent USA nie może podróżować, nawet do pokojowej Szwajcarii. B.  premier brytyjski Tony Blair tak samo. To tak, jakby Hitler i Mussolini ułożywszy się ze zwycięzcami (wg niektórych historyków, całkiem możliwe) zostali pociągnięci do odpowiedzialności za zbrodnie II wojny światowej.

Precedensy w Procesie Norymberskim nie uchronią nawet tych z immunitetem dyplomatycznym. Minister spraw zagranicznych III Rzeszy, Von Ribbentrop zawisł na stryczku, mimo że miał immunitet. Wszyscy, od konserwatywnych blogerów po radiowych gadaczy i gwiazdy seriali TV, mogą iść pod sąd – za tortury i złamanie rozszerzonych praw o nienawiści, czasem niedemokratycznych i drakońskich, przeforsowanych przez wpływowe interesy syjonistów. Setki trafiły już do więzień Europy, Kanady i Australii, zwykle za krytykę polityki Izraela, malowaną jako rasizm lub antysemityzm. Torturowanie podlega tym samym prawom, a Amerykanie, którzy je pogwałcili w interesie Izraela, są oskarżeni.

Enstuzjaści tortur

Przed 11 IX, dobrze zorganizowana penetracja internetu przez konsorcjum group sponsorowanych przez Heritage Organization, American Enterprise Institute i partię republikańską, weszla w partnerstwo z ultra-nacjonalistycznymi ekstremistami w Izraelu, z likudnikami Netanjahu i z ich oddziałem USA, AIPAC. Razem, wyznaczyły one ton propagandy, jaka miała nastąpić po 11 IX. Przejęcie Fox News przez Ruperta Murdocha, izraelsko-autralijskiego likudnika-miliardera, spuściło ze smyczy „entuzjastów tortur”. Dołączyły dziesiątki b. wojskowych, najętych przez Pentagon do rozpowszechniania njusów uzasadniających tortury i nielegalne uwięzienie. Ci Luminarze Pentagonu byli tylko częścią wojny psychologicznej rządu USA przeciw Amerykanom, zaplanowanej na przyjęcie przez publikę redukcji swobód obywatelskich i powszechnych zbrodni wojennych. Portale jak www.familysecuritymatters.org i setki jego klonów, jedne finansowane przez think tanki, inne przez firmy reklamowe reprezentujące producentów broni, po 11 IX sączyły islamofobię, otwarte poparcie dla tortur, nielegalnego więzienia i transportu oraz komand egzekucyjnych i zamachowych.

Najskuteczniejszym narzędziem w psychologiczny urobieniu przygotowaniu społeczeństwa amerykańskiego do akceptacji i poparcia zbrodni wojennych była telwizja i film. Tysiące programów TV i filmów faworyzowało tortury i zamachy, „sprzedawało” oficjalną wersję 11 IX, demonizowało muzułmanów i  „terrorystów”, gloryfikując sielankę w Izraelu i dzielnych mosadowców. Niemal wszystkie produkcje dla USA i Zach. Europy pochodziły od izraelskich członków grup pro-syjonistycznych.

Zbrodniarze wojenni z ambony

Tortury „sprzedano” Kongresowi, wojsku, publice jako chrześcijańską sprawiedliwość. w ramach zderzenia cywilizacji. Pół na pół krucjata i inkwizycja, w wojsku kampania objęła bezsensowne więzienie, degradację i maltretowanie celem wyciśnięcia zeznań, uzasadniających dalsze tortury i złe traktowanie. Ze studiów TV w całej Ameryce i setek ambon, religijni liderzy, syjoniści chrześcijańscy, ewangeliści, dominioniści, setki pastorów, w tym kapelani wojsk USA, wydali okrzyk uzasadniający tortury, mordy i gwałty. Ameryka zdecydowała umieścić twarz Chrystusa na masce torturującego i kata, plując w twarz samemu Bogu. Zaczęty za Regana, mariaż prymitywnych sekt religijnych Ameryki (często używających przemocy) z prawicowym ekstremizmem, rozkwitł po 11 IX, niepohamowany już rozliczalnością za czyny. Ameryka dostała wścieklizny.

Dogmę każdej religii należy kwestionować. Przekładające wiarę nad fakt, fundamentalistyczne islamskie, judaistyczne i chrześcijańskie organizacje schodzą w ekstremizm. Podczas gdy VII-wieczny islam może być szerzony mieczem, XX-wieczny judaizm mówi o ludziach goje (bydło), a niektórzy rabini otwarcie sugerują, że zabicie nie-Żyda jest sprawiedliwe. Tyrady morderczych rabinów z kręgu Natanjahu bledną w porównaniu z nawoływaniem do ataku nuklearnego na niewiernych, słyszane w codziennej religijnej indoktrynacji kadetów Akademii Lotniczej USA w Colorado Springs.

Torturowanie staje się drugą naturą. W ten sposób trzymano dr Aafia przez 5 lat w bazie Lotnictwa USA, w torturach i gwałcie, by w koncu postawić przed sądem. Z zarażeniem wojska religijnym ekstremizmem, od Naczelnego Wodza w dół, osobista odpowiedzialność ustąpiła hitlerowskiej mentalności i wymówce Wykonywałem tylko rozkazy.

Wnioski

Ekspansja izraelskiej taktyki przez Amerykę na masową skalę – porwania, tortury, areszty, trybunały wojskowe, z niewinnymi ofiarami zwijanymi z ulic w dziesiątkach krajów, potem zwalnianymi bez przeprosin albo „zaginionymi”, zmarłymi w więzieniu lub od tortur – stawia każdego Amerykanina pod mikroskopem prawa. Prawa w Kanadzie i Europie wprowadzone z inicjatywy Izraela dla zdławienia rewizjonizmu wokół Holokaustu, można teraz zastosować przeciw każdemu, nawet dziennikarzom, kto mówił lub blogowal za torturami.

Wikileaks chyba udało się i czas wybrali bezbłędnie. Narody świata powstają w poszukiwaniu wolności. Ameryka stała się łatwym celem po okupacji Iraku i  zagłodzeniu tam na śmierć 700 tys. dzieci. Jej prywatne linie lotnicze przewożą ofiary porwań, nielicznych schwytanych w walkach, większość zwiniętych na ulicach i dworcach autobusowych do powolnej śmierci od tortur. Przyjaciele Amerki, jak Mubarak w Egipcie, gdzie torturowano i zamordowano setki nielegalnie uwięzionych w tajnych miejscach przetrzymania, są teraz przedmiotem ataku.

Mimo pustych obietnic, Wikileaks nie ujawniło tajemnic rzezi 300 tys. Palestyńczyków w otwartym programie aparthajdu i czystek etnicznych, ani nie wydało tajników 11 IX. Zbudzona publika będzie jednak szukać sprawiedliwości i nie zawsze pójdzie w fałszywym kierunku, wskazanym przez Assange i jego współpracowników.

Dziś „utrudniono życie” nienawistnemu, nędznemu nieudacznikowi, Bushowi.  Uny wiją się na myśl, że jeden z nich może beknąć za zbrodnie przeciw ludzkości. Mobilizują legiony bezwzględnych, ignoranckich zbójów dla ochrony tych w krawatach.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/