Atak rusofobów na “prosowieckiego” mgra. inż. K. Cierpisza

Mgr inż. lotnictwa Krzysztof Cierpisz próbuje rozwikłać aspekt techniczny katastrofy 10 IV. Opublikował mocne analizy szczątków Tu 154-101, roznoszące w proch raport MAK. Nie dziw, że wzmocniono ataki na niego. W ponizszym tekście, gdzie pisze o sobie po nazwisku, Cierpisz wymienia 2 osoby, które ostatnio (bo były ataki nań w Newsweeku i GieWu) wyróżniają się dziwnym zachowaniem. Jedna z osób (oznaczona przez Cierpisza NDB2010 44 1827, gdzie ostatnie 6 cyfr oznacza liczbę postów i komentarzy) karmi widownię agit-propagandą przeciw Cierpiszowi:  a wiesz jaki jest jego pogląd na katastrofę i motywacja jego twórczości? Podpowiem ci. Głównym motywem jego twórczości jest obrona Rosji i W.Putina przed wrobieniem Rosjii w sprastwo zamachu.

To ciekawe, bo swego czasu Wykluczeni bombardowali Cierpisza za rusofobię! Jeszcze ciekawszy jest to, że ksywa NDB2010 to Konrad “In”, który zaczął b. obiecująco swą hipotezę fałszywych nadajników na Grypa666, ale stracił reputację, gdy po wyborczej przegranej Lecha Kaczyńskiego i PiS dołączył do lamentów religiozno-patryjotycznych czysto polskich i naskoczył na mnie i in. niezależnych jako “zdrajców”, a potem pod patronatem Macierewicza (ten od oddania śledztwa judeocentrycznym senatorm w USA)  wystąpił (wciąż anonimowy!) w Parlamencie Europejskim ws. 10 IV.

Cierpisz pisze poniżej, że FYM splagiatował jego myśli. Podobny przypadek miał Konrad “In” na początku, gdy jego hipotezę (nawet kawałki tekstu!) propagował na necie jako swoje niejaki BlackHawk. Myślę, że od początku mamy do czynienia z (b. nieudolną i żenującą) robotą służb, które próbowały zainstalować się wśród wiodących analityków, by później móc siać dezinfo i chaos. To świadczyłoby o udziale “polskich” służb w przygotowaniu 10 IV! Może warto zgłębić to…

Obserwuję od czasu 10 IV interesujące zjawisko. Konrad “In” deklarował trzymanie się wątku technicznego, z czego powinien był wyniknąć sprawca 10 IV. Pisał o tym na Grypa666. Konrad skończył niechlubnie, wbrew obietnicom: z silnej analizy technicznej przeszedł szybko na politykowanie, tracąc wiarygodność (przynajmniej u mnie).  Natomiast Krzysztof Cierpisz zaczął chwiejnie, by w końcu przejść przez proces odwrotny: jego analizy stoją mocno na technicznej podstawie, a wątek sprawców i polityki dodają mu przeciwnicy.

Dla mnie, oba typy wymienione przez Cierpisza waniają agenturą. Chyba że są niespełna rozumu (niezdolność zrozumienia analiz Cierpisza) i wściekle rusofobiczni (maniackie szukanie “rusofilów” wokół 10 IV), lecz to ostatnie wyklucza pierwsze, więc byliby agenciurami propagandy i dezinfo.  Gratulacje dla Krzysztofa! Opublikował on tę sprawę, reprodukuję poniżej dla lepszego rozpowszechniania, o które obaj prosimy Czytelników – Piotr Bein
+++

[Bez tytułu]
Krzysztof Cierpisz 17.2.2011
W zw. z art. opublikowanym 15-02-2011, w salon24, pod tytułem lub na linku, podaję co następuje. Od dawna zaobserwowano, że ktoś o ksywie pan/pani „Free your mind” (FYM), rozwija teorie smoleńskie nt. rzekomej katastrofy smoleńskiej w duchu pism sygnowanych przez Krzysztofa Cierpisza. Gdzie pierwsze pismo Cierpisza – w tej sprawie – ukazało się w sieci 16 kwietnia 2010, tzn. piątek piątek przed pogrzebem Prezydenta Kaczyńskiego na Wawelu. Było to dość zadziwiające, z tego względu, że nie była to jedna myśl, ale wiele. Cierpisz opublikował w sieci pewne zręby hipotezy zamachu, a i nawet terminy, które to co dziw także uczynił/uczyniła FYM.
I tak :

  • w Smoleńsku nie było katastrofy – także FYM
  • samolot bliźniak, czyli dwa samoloty (FYM)
  • dwa miejsca lądowania w Rosji  (FYM – 2m)

Otóż nie to jest problemem, że ktoś kogoś dziecinnie naśladuje, a pewne wnioski przypisuje sobie. Dobry korzeń mnogi owoc daje, można by skwapliwie powiedzieć.
Przedmiotowy link wniósł jednak dwa bardzo poważne problemy. Jeden to konkluzja autora/autorki , gdzie napisano:

Czekiści bowiem, co warto sobie jasno uświadomić, nie tylko dokonali zamachu na polską delegację, nie tylko zabili wszystkich jej członków, lecz wzięli cały zespół ekspertów do tego, by „dowiódł, że TO był wypadek”. Jak zresztą widzimy, jest wielu ludzi, także w Polsce (w mainstreamie, w polityce, w salonowych kręgach), którzy ruskie dowody przyjmują na klęczkach i z czołobitnością, jak carska ochrana. Dla nich prawda nie ma żadnego znaczenia. No ale z kolei od osób, które deklarują się jako przywiązane do niepodległościowej idei powinniśmy oczekiwać chyba nieco większej wstrzemięźliwości, jeśli chodzi o akceptację ruskich „ustaleń”. Fakty bowiem są takie, że Ruscy przejęli wszystko – od ciał ofiar, poprzez natowski sprzęt, …..

Drugi problem to wpisy dyskutanta/dyskutantki o ksywce równie ciekawej „NDB2010 44 1827”. NDB2010 44 1827  wylicza z imienia i nazwiska skromną osobę niżej podpisanego i zarzuca mu prosowieckość. NDB2010 44 1827 pisze:
@Free Your Mind
Ja nigdzie nie napisałem że jesteś prosowiecki. Wręcz przeciwnie. Wyraziłem swoje zdziwienia jak osoba która napisała mnóstwo tekstów które miały na celu walkę z sowiecką okupacją poszła drogą która była wytyczone przez prosowieckiego K.Cierpisza. Bo to on pierwszy wytyczył tą ścieżkę, którą podążacie, inni zarazili się od niego. Jego teksty są pisane prawie na podstawie książek do manipulacji. Wyraziłem swoje zdanie bo może nie zdajecie sobie sprawę kogo pracę kontunujecie. Prawie wszystko zaczęło się od K.Cierpisza. Wcześniej z szacunku dla Twojej wcześniejszej twórczości nie zabierałem głosu. Cały czas uważam że wszystkie hipotezy mają rację bytu ale co do nie których trzeba sprawdzać kto je propaguje i kto za nimi stoi. Pracowałem w obsłudze radiolokacyjnej i teza o 2 miejscach jest raczej nieprawdopodobna. Bieże sie to z tego, ze biorąc pod uwagę zasięg radarów od 100 do 400 km to polski Tu-154m był śledzony przez co najmniej 6 stacji radiolokacyjnych z 3 krajów: Rosji, Białorusi, Ukrainy gdyż każda stacja ma inne stacje która zabezpiecza ich pracę w razie awarii. Nie mam zamiaru tutaj dyskutować bo tak jak napisałem wcześniej szanuje Twoje dokonania i w żadnym wypadku nie zarzucam ci prosowieckość. Napisałem tylko dlatego abyś Ty oraz inni wiedzieli jaką motywacją kieruje się K.Cierpisz, który zapoczątkował tezę 2 miejsc i 2 samolotów i widzę jakie spustoszenia zrobił. To tyle z mojej strony. PozdrawiamNDB2010 44 1827  | 15.02.2011 09:36

O ile FYM bierze – bez pytania właściciela o zgodę –  cudzego osła i galopuje na nim, co gorsza, w kierunku sprzecznym z wola pana tego zwierzęcia, to  NDB2010 44 1827 groźnie i po chamsku pokrzykuje pod adresem Cierpisza. Coś tak jakby pogróżki Newsweeka, czy wcześniejsze pomówienia G.W.   NDB2010 44 1827 czyni to w sposób kojarzący się z występami prymitywnych politruków na nie tak dawnych wiecach partyjnych. Gdzie wybrani towarzysze otrzymawszy dostęp do mikrofonu i mieli prawo wybełkotać do ogółu precz z kapitalizmem lub podobne. Dwie różne osobowości, jedna to pięknoduch o zacięciu intelektualnym, druga o chamskich kompleksach prezentują jednak zgodnie front solidarnie zabezpieczający fazę końcową i rozstrzygającą dla utrzymania manipulacji kłamstwem po bezpiecznej stronie, rosyjskiej:
Napisałem: Zamach był przeprowadzony po polskiej stronie, a inscenizacja rzekomego wypadku przypadła stronie rosyjskiej. Zaplanowano, że wydarzy się spektakularny wypadek lotniczy na terenie Rosji. To celem – „oddania śledztwa w ręce Rosjan”. W ten sposób cały ciężar dowodowy pochodzi z Rosji, która jest niczym innym jak „pralnią faktów i dowodów”. To na takiej samej zasadzie jak, pralnia pieniędzy wśród przestępców.
Chodzi mianowicie o to, aby śladem rosyjskim odwrócić uwagę od strony polskiej. Od tego, co właściwie wydarzyło się na Okęciu. A dziś od takiego ELEMENTARNEGO obowiązku zwolnione są władze warszawskie. Logicznie i milcząco motywujące swą przestępczą pasywność brakiem jakiś logicznie wymiernych podstaw w tej ekonomii postępowania wyjaśniającego.
FYM umieszcza sprawców zamachu w Rosji – to wbrew całej strukturze działania uwidocznionej  w Zamachu.eu –  czym daje dowody agenturalności albo głupoty. Ukraść zegarek to jedno, ale odczytać godzinę to zbyt trudne. Zamach.eu stwierdza, że sprawstwo porwania i pozbawienia życia członków delegacji, leży po polskiej stronie. Nie stwierdza jednak, kto to taki. FYM wie jednak, że to czekiści (Rosjanie). FYM myśli po prostacku, że miejsce znalezienia ciała to miejsce zbrodni. Właściciel miejsca to automatyczny morderca. NDB2010 pohukuje i w jednej osobie ukazuje tego dobrego milicjanta, który ostrzega, że alternatywą może być milicjant mniej dobry. NDB2010 poucza FYM , jak to być na kursie i na ścieżce.
Obie te osoby płci nieznanej zdradziły niewątpliwie swe proweniencje. Jedna to przykra woń źle domytych nóg, co jest kamuflowane niezawodnym Old Spice’em,
druga woń pochodzi od pewnej rajskiej rośliny, której to imienia  – ze względu na poprawność polityczną  – nie należy wymieniać. Podaje daty wpisów poszczególnych artykułów, całość jest na stronie.
http://zamach.eu/100419%20Samolot%20blizniak/Samolot.htm
http://zamach.eu/100511%20Klamstwo%20wiarodniejsze%20niz%20prawda/Klamstwo.htm
http://zamach.eu/100728%20Katastrofa,%20ktorej%20nie%20bylo/Katastrofa.htm
http://zamach.eu/100821%20Oszustwo%20katastrofy%20smolenskiej/Oszustwo.htm
http://zamach.eu/110109/TU-154.htm
http://zamach.eu/110125/110125.htm
http://zamach.eu/110209/Oszustwo.htm

Christus Rex

(-)Krzysztof Cierpisz
20110217

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/

Leave a comment

Your email address will not be published.