Czy obecnie ważna jest żydowska wrażliwość?

Czy obecnie ważna jest żydowska wrażliwość?

Karin Friedemann / Joachim Martillo, styczeń 2009, tłumaczenie Ola Gordon

Działacze wyszukujący antysemityzm odwracają uwagę od walki z żydowską tyranią.

Mój poprzedni artykuł mówił o ochronie przed szkodliwymi zachowaniami żydowskimi. Zachowania te są wyuczone, a nie genetyczne. Izraelskie organizacje takie jak David Project nawet organizują warsztaty nt. językowej taktyki agresywno-obronnej, gdy ktoś używa słowa “żyd,” czy krytykuje Izrael. Zawsze tak manipuluj rozmową, by koncentrowała się na krytyku Izraela. Jest to taktyka zastraszania psychologicznego, mająca na celu doprowadzenie go do przeproszenia za urażenie żydowskiej wrażliwości, lub za utożsamianie żydów z syjonistami, czy za myślenie, że syjoniści są źli. Żydzi nie wydają się być pociągani do odpowiedzialności za te same normy moralne, jakie stosują wobec innych. Wszyscy Goje mają przepraszać za holokaust, ale żaden żyd nie musi przepraszać za Izrael. [układ ekumeniczny: żydzi przyjmują przeprosiny od chrześcijan, tak długo, jak chrześcijanie nie krytykują Izraela].

Obecnie argumenty żydowskie wydają się być następujące:

– jesteś antysemitą, bo łączysz syjonizm z żydowskością

– jesteś antysemitą, bo nie uznajesz specjalnej więzi między Izraelem i żydowskością

– nie możesz wygrać!

– jesteś zły

– więc porozmawiajmy o tym co ty zrobiłeś, a nie o tym co zrobili żydzi.

Samobójca społeczny dzielnie stara się postępować słusznie, walczyć z całym złem, często ma poczucie winy i wstydu oraz jest bardzo osamotniony, podczas gdy w rzeczywistości to żyd jest tym, który powinien przepraszać za tych, z którymi się identyfikuje z własnego wyboru, podkreślam z wyboru, bo “żyd” jest tożsamością wybraną. Żydami są ci, którzy nazywają siebie żydami. Nikt nie wie, czy jesteś żydem, czy nie, chyba że o tym powiesz. Żydzi którzy nie chcą uczestniczyć w żydowskiej hegemonii powinny stanąć w pierwszej linii, domagać się przejęcia aktywów, więzienia i publicznej egzekucji syjonistycznego przywództwa, które zrobiło to narodowi palestyńskiemu, nie wspominając o amerykańskiej gospodarce.

Peace Jews [Żydzi Pokoju] są w większości koordynowani przez rząd Izraela, za pośrednictwem różnych liberalnych organizacji żydowskich w Stanach Zjednoczonych. Służą oni do odwrócenia winy żydów jako grupy, przez tworzenie fałszywego ukrywania sprawców ludobójstwa na tle rasowym. Zamiast konfrontacji zwolenników masowego mordu we własnej społeczności, działają jako przedstawiciele społeczności żydowskiej, tworzący fałszywe wrażenie żydowskiego nie popierania Izraela. W rzeczywistości, nawet pokojowi żydzi mają tendencję do jednoczenia się z prawicą, gdy kwestią jest istnienie żydowskiego Izraela, finansowane przez amerykańskiego podatnika. Przykładem tego było, kiedy Tikkun agresywnie połączył się z establishmentem neokonserwatystów, by nie dopuścić do głosowania Rady Miasta w Somerville, Ma., w sprawie odebrania publicznych pieniędzy na izraelskie inwestycje. Ta “pokojowa” organizacja syjonistyczna umyślnie wprowadziła w błąd opinię publiczną nt. problemów związanych z lokalnym głosowaniem w sprawie dotyczącej prawa Palestyńczyków do powrotu.

Powiedzmy to wyraźnie. Istnienie Izraela zależy od dokonywania ludobójstwa za pieniądze podatników. Cała agresja dokonywana przez Izrael odbywa się w obronie istnienia Izraela.

Dlatego Izrael nie powinien istnieć. Izrael nie może istnieć jako państwo żydowskie i powinien zwrócić ludziom ich domy i przyznać im głos, do czego mają prawo na mocy prawa międzynarodowego.

Każdy Żyd, którego rodzina straciła dom w Niemczech, czy w Polsce ma prawo do zwrotu nieruchomości. Jest to podstawowe prawo własności. Prawa człowieka obejmują prawo własności. Żydzi muszą oddać to co ukradli. Istnienie Izraela zależało od rezolucji 181 ONZ. Istnienie Izraela zależy od warunku, że żydzi pozwolą Palestyńczykom na pozostanie w swoich domach i dadzą im równe prawa obywatelskie. Tak się nigdy nie stało. W kilka godzin po podpisaniu tego porozumienia Izrael dokonywał czystek etnicznych setek tysięcy Palestyńczyków w 1948 roku.
Wiele ludzi w Strefie Gazy ma nieruchomości w Sredot. Kiedyś była to ich ziemia, dopóki nie zostali siłą wyrzuceni przez żydowskich bandytów morderców. Rasistowscy osadnicy żyjący na ukradzionej cudzej własności w Sredot, nie mają absolutnie żadnych praw by oczekiwać, że będą żyć w bezpieczeństwie i pokoju. Amerykanie, którzy słyszą żydów i nie-żydów udzielających takich ludobójczych, rasistowskich i chorych wypowiedzi, że Izrael ma prawo bronić się, powinni się wstydzić. Zamiast tego, chcą byś przepraszał za nazywanie żydów “żydami.”
Nie, ja naprawdę mam na myśli żydów. Moja walka toczy się z żydowskim establishmentem władzy, a nie Izraelczykami per se.

Czy któraś z organizacji żydowskich popiera prawo do istnienia Hamasu?
Skoro ludzie uznają “prawo” Izraela do istnienia, a dokładniej, żydowskie “prawo” do masowych mordów i grabieży dokonywanych na nie-żydach, w tym Amerykanach, to tym samym akceptują jego zbrodniczą ideologię. Istnienie Izraela nie jest zawieszone w próżni. Jest to rezultat amerykańskich organizacji żydowskich, a także w dużej mierze europejskich. Wszyscy Amerykanie są indoktrynowani przez amerykańskie organizacje żydowskie, przez media i Hollywood, a nawet Pentagon zna wszystkie plany Izraela dzięki organizacjom żydowskim.
Jest również niepokojące, że niemal wszyscy amerykańscy żydzi przechodzą przez proces indoktrynacji w społeczności żydowskiej, co jest jeszcze bardziej ekstremalne. Obejmuje to szkolenie w taktykach psychologicznych, mających na celu manipulację przenoszenia winy z dala od żydów, gdy tylko ktoś wspomina o czymś oczywistym, na przykład, “Żydzi zabijają Palestyńczyków.” Sztuczka polega na tym, by człowiek ten przeprosił za podejrzenie, że żydzi mogliby zabijać Palestyńczyków. Wszystkie osoby postronne powinny poniewierać każdym, kto mówi o rzeczach oczywistych, jako gorliwym rasistą. Jest to ciekawa gra. Ale to nie będzie trwać zawsze.

Ale jest dobra wiadomość, za żydowską fasadą nie ma nic, pułapki językowe pełne sprzecznych komunikatów. Oznacza to banalne wypowiedzi o wierze w pokój, plus bezwzględną odmowę zrobienia tego co trzeba, aby być dobrym człowiekiem – oddania Palestyńczykom ich ziemi i przyznanie im praw obywatelskich w kraju. Chyba nie ma znaczenia jak można to nazywać w tym momencie, ale to stanowi minimum wymagane do osiągnięcia pokoju.
Kiedy ludzie dojdą do punktu, w którym przyznają prawdę, że wszyscy stworzeni są równymi, a tym samym, że istnienie Izraela to naprawdę zły pomysł, będą mogli albo zgodzić z tobą, albo się od ciebie odwrócić. Ci którzy wiedzą, że Izrael jest zły i nie walczą z jego istnieniem, są tacy sami jak wszyscy Goje, których Żydzi rutynowo potępiają za “bezczynność” wobec holokaustu. Żydowscy liberałowie nie powinni służyć jako żywe tarcze, wykorzystując walkę o poczucie winy, by powstrzymać ludzi od dyskusji na temat sposobów ograniczenia żydowskiej władzy.
Islamofobiczna kampania nienawiści była tworzona nie tylko przez Izrael. Została stworzona, koordynowana i rozpowszechniana w USA przez organizacje żydowskie. Każdy Żyd w społeczności żydowskiej uczestniczy w jakiś sposób w syjonistycznym programie rasistowskiej indoktrynacji. Są karmieni stałym strumieniem anty-islamu i anty-arabskiej propagandy, oraz poddawani praniu mózgu, by uwierzyli, że Izrael ma prawo istnieć. Skoro nie trzymasz z ludobójcami, to dlaczego ich chronisz?

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/