ONZ – USA – UE: W porządku zabijać gojów, ale chronić Żydów

ONZ – USA – UE: W porządku zabijać gojów, ale chronić Żydów

Mohamed Khodr 28.2.2011, tłumaczenie Ola Gordon

Izrael może mieć PRAWO stawiania przed sądem innych, ale z pewnością NIKT nie ma prawa stawiać przed sądem żydowskiego narodu i państwa Izrael. – Ariel Sharon, Quoted by BBC, March 25, 2001

Możesz nazywać mnie jak tylko chcesz. Nazywaj mnie potworem czy mordercą. … Lepiej być żywym judeo-nazistą niż zmarłym świętym Nawet jeśli udowodnisz, że obecna wojna w Libanie jest brudną i niemoralną wojną, mnie to nie obchodzi. .. Zaczniemy kolejną wojnę, będziemy zabijać i niszczyć coraz więcej, aż będą mieli dosyć… Niech się trzęsą, niech nazywają nas wariackim państwem. Niech zrozumieją, że jesteśmy dzikim krajem, niebezpiecznym dla naszego otoczenia, a nie normalnym, że możemy się wściec kiedy ginie jedno z naszych dzieci, tylko jedno! Jeśli ktoś nawet podniesie rękę przeciwko nam, zabierzemy mu połowę ziemi i spalimy drugą połowę, łącznie z ropą naftową. Możemy użyć broni jądrowej Nawet dziś jestem gotów zgłosić się do brudnej roboty dla Izraela, by zabić tylu Arabów ile jest konieczne, deportować ich, wypędzać i spalić, by nienawidzili nas wszyscy… I nie przeszkadza mi to, że po wykonaniu zadania postawisz mnie przed procesem norymberskim, i zamkniesz na całe życie. Powieś mnie, jeśli chcesz, jako zbrodniarza wojennego. Tym, czego nie rozumiesz, jest to, że “brudna robota” syjonizmu jeszcze się nie skończyła, daleko do tego. Ariel Szaron, wywiad z Amoz Oz, Davar 17.12.1982 po dokonanej przez Szarona inwazji i ludobójstwie w Libanie, 1982 r.

Tak wygląda nowoczesna, obłudna, mordercza, o podwójnym standardzie historia ONZ, USA i europejskich mocarstw w kwestii mordów gojów przez gojów, w stosunku do długiej historii ludobójstwa i czystek etnicznych dokonywanych przez żydowski Izrael na palestyńskich gojach.

Ws. masakry Libijczyków przez ropo-patrona Zachodu, Rzeźnika Libii, Muammara Al-Kadafiego, USA (po 9 dniach milczenia, w których Kadafi dokonał rzezi na setkach swoich obywateli przy pomocy amerykańskiej i europejskiej broni), W. Brytania i Francja przepchnęły Rezolucję 1970 RB ONZ, domagając się zamrożenia aktywów Kadafiego i jego rodziny, embarga na broń i podróże, a co najważniejsze, przekazanie “zbrodni wojennych” Kadafiego w celu oskarżenia go przez Międzynarodowy Trybunał Karny, ICC.

Rezolucję przyjęto jednomyślnie 15:0, w ramach Rozdziału 7 Karty ONZ, która zezwala na użycie siły, jeśli nie są spełnione jej warunki.

Ale każda rezolucja Rady Bezpieczeństwa ONZ, która żąda wycofania się Izraela z okupowanych terytoriów arabskich, wymaga by powstrzymał inwazję i ludobójstwo arabskich cywilów, zwłaszcza Palestyńczyków, lub zezwolił na pomoc humanitarną dla oblężonej ludności cywilnej, była uchwalona wg Rozdziału 6 Karty ONZ, który, w przeciwieństwie do Rozdziału 7, nie zezwala na użycie siły przeciwko Izraelowi.

Tak więc Rozdział 7 odnosi się do gojów; Rozdział 6 tylko do samoustanowionego narodu żydowskiego.

Jak na ironię, ani USA, ani Izrael nie są członkami ICC i nie pozwalają na to, by ich polityków, wojskowych lub cywilnych, stawiać przed sądem za ich trwającą dekadę historię zbrodni wojennych i zbrodni przeciw ludzkości.

Nie było żadnego wystąpienia, oświadczenia, weta, czy działania USA, które stosuje się wobec świata gojów, a które nie byłyby pełne hipokryzji i celowego oderwania od rzeczywistości, że takich posunięć nigdy nie stosuje się wobec Izraela. Podobnie jak ONZ i Europa, USA postrzega świat jako strefę gojowską, gdzie stosuje się wszystkie boskie i międzynarodowe prawa, oraz strefę żydowską / izraelską, gdzie nie stosuje się takich przepisów, etyki czy moralności; w ten sposób wzmacniają oświadczenie rabina Ovadia Yosefa, że podstawową funkcją goja, obraźliwe określenie poganina, jest służenie Żydom.

Przez swoje niezachwiane wsparcie Izraela, USA wydaje się również popierać niedawno wydaną książkę The King’s Torah [Królewska Tora] rabina Icchaka Szapiro, który pozwala Żydom zabijać gojów, którzy zagrażają Izraelowi, w tym niemowlęta i dzieci. Rabin Szapiro pisze: Dopuszczalne jest zabicie Sprawiedliwych wśród Narodów, nawet jeśli nie są odpowiedzialni za zagrożenie życia. Jeśli zabijemy goja, który zgrzeszył lub naruszył jedno z siedmiu przykazań – gdyż dbamy o przykazania – nie ma nic złego w tym zabójstwie. (Haaretz 9.11.2009)

 

Hipokryzja i podwójne standardy: krytykuj gojów, bój się Żydów i Izraela

Zacznijmy od przywołania wypowiedzi Obamy ws. Libii 9 dni za późno, w którym nigdy nie wspomina Kadafiego z imienia i nazwiska, w odróżnieniu do licznych przypadków, kiedy nawiązywał do Mubaraka z Egiptu, i zwróćmy uwagę na hipokryzję, gdyż jego wypowiedzi nigdy nie odnoszą się do Izraela i Palestyńczyków.

23.02.2011: Teraz, przez cały ten okres niepokojów i wstrząsów w całym regionie, Stany Zjednoczone zachowały zbiór podstawowych zasad, które kierują naszym podejściem. Zasady te stosuje się do sytuacji w Libii. Jak powiedziałem w zeszłym tygodniu, zdecydowanie potępiamy stosowanie przemocy w Libii. (Nie odnosi się to do Izraela i Palestyńczyków)

Naród amerykański kieruje nasze najszczersze kondolencje do rodzin i bliskich tych wszystkich, którzy zginęli czy są ranni. Cierpienie i rozlew krwi są oburzające i nie do przyjęcia. To samo dotyczy gróźb i nakazów strzelania do pokojowych demonstrantów i dalszego karania libijskiego narodu. Te działania naruszają międzynarodowe normy i każdą zasadę przyzwoitości. Ta przemoc musi się skończyć. (Nie odnosi się to do Izraela i Palestyńczyków)

Stany Zjednoczone również zdecydowanie popierają powszechne prawa libijskiego narodu. Dotyczy to prawa do pokojowych zgromadzeń, wolności słowa i możliwości narodu libijskiego decydowania o swoim losie. Są to prawa człowieka. One nie są zbywalne. Muszą być przestrzegane w każdym kraju. I nie można ich odmawiać przez przemoc lub tłumienie. (Całość wypowiedzi: Nie odnosi się to do Izraela i Palestyńczyków)

W niestabilnej sytuacji jak ta, konieczne jest, aby państwa i narody świata mówiły jednym głosem, i na tym skupialiśmy się. Wczoraj Rada Bezpieczeństwa ONZ jednogłośnie wysłała jasny sygnał, że potępia przemoc w Libii, wspiera pociągnięcie do odpowiedzialności jej sprawców oraz staje z libijskim narodem. (Nie odnosi się to do Izraela i Palestyńczyków)

Podobnie jak wszystkie rządy, libijski rząd ma obowiązek powstrzymywania się od przemocy, umożliwienia dostarczenia pomocy humanitarnej do tych, którzy jej potrzebują, do przestrzegania praw człowieka. Musi on być pociągnięty do odpowiedzialności za niespełnienie tych obowiązków, oraz poniesienie kosztów dalszego naruszania praw człowieka. (Nie odnosi się to do Izraela i Palestyńczyków)

I przez cały ten czas transformacji, Stany Zjednoczone będą nadal bronić wolności, opowiadać się za sprawiedliwością, i bronić godności wszystkich ludzi. (Poza wyjątkiem narodu palestyńskiego, o którym się zapomina i poświęca Izraelowi, gdyż Stany Zjednoczone są również okupowane

przez Izrael i jego lobby)

Nie, panie prezydencie, to Izrael powinien panu bardzo dziękować, dziękować każdemu b. prezydentowi USA za to, że nigdy nie mieli odwagi, by zastosować każde wypowiedziane słowo lub działanie wobec najbardziej chronionego przez Amerykę łotrowskiego państwa od II wojny światowej.

Najbardziej skandalicznym tego przykładem jest śledztwo i opublikowanie przez Radę Praw Człowieka ONZ Raportu Goldstone’a, nazwanego na cześć słynnego żydowskiego sędziego, Richarda Goldstone’a, o zbrodniach wojennych: ataku wyprzedzającym Izraela i ludobójstwie w Gazie w l. 2008 – 2009, w których zginęło 1400 cywilów, w tym setki dzieci.

Izrael rozpoczął ogromną kampanię propagandową w Europie i USA przeciw Raportowi. Obama wywarł olbrzymią presję na władze Autonomii Palestyńskiej i świat arabski, by wycofały Raport z głosowania w Radzie Praw Człowieka ONZ. Palestyńczycy wycofali raport, uniemożliwiając skierowanie go do rozpatrzenia przez RB ONZ. Kongres USA w niemal jednomyślnie (344:36) uchwalił Rezolucję 867 (3.11.2009) potępiającą Raport jako wadliwy i tendencyjny. Rezolucję sponsorowało 2  żydowskich reprezentantów, Ilean Ros-Lehtinen i Howard Berman. Gojowscy członkowie Kongresu są zbyt zastraszeni i potrzebują żydowskich pieniędzy na reelekcję; nie ośmielą się zatwierdzić takiej rezolucji.

Amnesty International oskarżyła USA i Europę o obronę Izraela ws. zbrodni wojennych w Gazie. W sprawozdaniu rocznym, grupa oskarża Izrael o ciągłe łamanie praw człowieka w Gazie, poprzez trwającą blokadę gospodarczą (Haaretz 27.5.2010). Niedawny przykład strachu USA i kapitulacji przed Izraelem i jego potężnym lobby AIPAC w Waszyngtonie to pierwsze weto Obamy wobec Rezolucji RB ONZ, nazywającej nielegalną izraelską budowę osiedli na Zachodnim Brzegu, która rozpoczęła się w 1967 r. Chociaż rezolucję tę wspierało ponad 100 państw, Ameryka oddała w niej jedno weto (14:0), pomimo wypowiedzi Obamy, że osiedla są bezprawne i stanowią przeszkodę dla pokoju. Taka była polityka USA od 1967 r., pomimo że wiele rezolucji RB ONZ również określało je jako nielegalne.

Takie weto skutecznie zabija przyszłe negocjacje pokojowe (nigdy nie było procesu pokojowego), które, jak twierdzi Obama, są w interesie USA. Takie działanie w czasie gdy świat arabski buntuje się przeciw tyranii Ameryki, nie znajduje żadnego wyjaśnienia politycznego. Od 2000 r. członkowie RB ONZ zawetowali w sumie 14 uchwał ws. Bliskiego Wschodu – 9 z nich z USA chroniącego Izrael przed wszelką krytyką.

Jak brudny musi pan się czuć, prezydencie, wiedząc, że pana wzniosła retoryka będzie postrzegana na całym świecie po prostu jako śmieci, pokazujące władzę małego kraju nad każdym rządem USA od 1948 r. Nawet gorący prysznic nie oczyści pana duszy, którą pan sprzedaje za wspieraną przez Żydów reelekcję. Niektórzy Żydzi twierdzili nawet, że jest pan pierwszym żydowskim prezydentem. (Haaretz 13.11.2008)

Prezydent Barack Obama, wraz z trzema syjonistycznymi terrorystami, Menachemem Beginem, Icchakiem Rabinem i Szimonem Peresem, wygrał najbardziej niezasłużoną Pokojową Nagrodę Nobla. Świat musi rozpocząć kampanię odebrania mu tej nagrody pokoju. Został wybrany za jego deklaracje o pokoju, ale teraz przekształcił się w wojennego prezydenta, podobnie jak jego poprzednik, zbrodniarz wojenny prezydent Bush.

Ameryka i Palestyna muszą się uwolnić spod izraelskiej okupacji.

Czy naród amerykański potrafi pójść w ślady pokojowych buntów arabskich na Bliskim Wschodzie, w celu uwolnienia naszego rządu z uchwytu Izraela? Potrafi i powinien, jeśli zależy mu na niezależności i wolności od tyranii Izraela i AIPAC.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/