Spitzer i “odjajanie”

Spitzer i “odjajanie”

Patrick Grimm, tłumaczenie Ola Gordon

Czy wiesz, że żydowski psychiatra (i ok. 90% lekarzy psychiatrów), dr Robert Spitzer wymyślił całą fikcyjną diagnostykę Attention Deficit Disorder [zaburzenia koncentracji]? Czy pomyślisz nawet, by mogło być inaczej? Etykietami ADD i ADHD [Attention Deficit Disorder Hyperactive – nadaktywność] oznaczono nasze dzieci, a biurokracja i carowie edukacji i aparatczycy używali tej fałszywej diagnozy psychiatrycznej jako pretekst do otumaniania naszej młodzieży. Ponieważ chłopcy częściej wykazują wszystkie objawy ADD i ADHD, są oni pierwszymi królikami doświadczalnymi wykorzystywanymi przez inżynierów społecznych, którzy kierują naszymi wypaczonymi lewicowymi szkołami rządowymi.

Mówiąc krótko, oni “odjajają” naszych chłopców w Ameryce przy pomocy tabletek i leków, robiąc z nich elastyczne i uległe sługi programu jednego świata, który wymuszają na nas Żydzi, czy nam się to podoba, czy nie. Nasi amerykańscy chłopcy, którzy pewnego dnia będą dorosłymi mężczyznami, są karceni za agresywność, porywcze, beztroskie zachowanie i ich męskie cechy. Tj. są krytykowani za wszystko co sprawia, że mężczyzna jest męski. Muszą być feminizowani, zmiękczani i osłabiani tak, by można ich kontrolować. Muszą stać się bardziej jak dziewczyny i kobiety, ponieważ dziewczęta i kobiety są bardziej uległe, kierują się bardziej uczuciami, niż logiką i “wolą władzy.” Jest to trawestacja, której każdy z nas powinien się wstydzić. My goje pozwoliliśmy by tak się stało, pozwoliliśmy by nasze dzieci były naćpane i ogłupiane przez Stowarzyszenie Edukacji Narodowej i wiele innych neo-komunistycznych instytucji, które są w większości prowadzone przez szalenie liberalnych Żydów na najwyższych szczeblach.

Ale to nie jest cała historia. Ten żydowski psychiatra, który napisał kłamliwą książkę o tych pseudo-zaburzeniach, najwyraźniej odnalazł sumienie czy zmienił swoje poglądy w obliczu narastających dowodów, że to całe fiasko było zaaranżowaną farsą. Dr Spitzer, profesor psychiatrii na Uniwersytecie Columbia w Nowym Jorku, teraz mówi, że klasyfikacja ta doprowadziła do tego, że wiele osób zdiagnozowanych jest jako zaburzonych medycznie, podczas gdy ich zmiany nastroju i zachowania były po prostu normalnym uczuciem szczęścia i smutku. Cóż, dobra robota , Bob! Potwierdzasz to, o czym wielu z nas krzyczało od lat! Konserwatyści przez ostatnią dekadę dawali straszne ostrzeżenia, że cały ten ruch ADD-ADHD to tylko kontrolowanie krnąbrnej młodzieży, głównie chłopców, bardziej niż jakakolwiek realna obawa o dolegliwości umysłowe lub psychologiczne.

Kreatywność jest zabijana przez szpikowanie lekami naszych męskich potomków. Gdyby spojrzeć w przeszłość, to najprawdopodobniej dowiedzielibyśmy się, że wiele najtrudniejszych dzieci okazało się być najbardziej kreatywnymi. Obecnie byliby poddani lobotomii i zrobotyzowani dzienną dawką, codziennym ćpaniem, by zabić ich wolę zachowywania się zgodnie z naturą.

Blogger na Media Watch określa to najlepiej, gdy (Geraldine) mówi: Brawo Media Watch za ujawnienie fałszywej opowieści o Dr Spitzerze i ADHD. Ci z nas zainteresowani ADHD musieli poddawać się tego typu rzeczom przez ostatnie 20 lat, i poczyniło to niezmierzone szkody. Promuje nienaukowe podejście do tej choroby, i zachęca tych, którzy handlują produktami i terapiami, które nie działają. Ofiarami w tym wszystkim są ci z ADHD, którzy muszą nosić piętno zaburzeń, które były uznawane zbyt długo jako “uczciwa gra” dla paszkwilowania i wprowadzenia w błąd. Podobnie jak w przypadku opowieści o burdelach, media mają skłonność do sensacyjnego nagłaśniania problemu, podczas gdy w tym samym czasie moralizowanie o tym, jest niepożądane. Mam nadzieję, że będzie się bardziej zwracać uwagę na to, co powiedzą w przyszłości.

Więc mówię, amen i dobranoc żydowskiemu otępianiu młodzieży amerykańskiej, brytyjskiej i wielu innych narodowości. C. S. Lewis stwierdza mądrze: Wszyscy chcemy postępu, ale jeśli jesteś na złej drodze, postęp oznacza robienie wolty i idziesz z powrotem na właściwą  drogę; w tym przypadku, człowiek, który zawraca najwcześniej jest najbardziej postępowym.

Nadszedł czas, by skręcić o 180 stopni z drogi do zniszczenia, po której idziemy, paląc gumy w 6-cylindrowym silniku w wyścigu do naszego upadku. Jeśli Robert Spitzer jest człowiekiem na tyle, aby przyznać się do błędu lekarza, to z pewnością nasi edukraci i związki mafioso nauczycieli mogą zrobić to samo. I czy nie jest śmieszne, że łuk zła ADD-ADHD przyszedł z tego samego źródła co homoseksualne wybryki, fałszywe feministyczne gry i kupcy krwi przemysłu aborcyjnego? Ostatnio, kiedy ktoś zwraca uwagę, że Żyd lub garstka Żydów wspiera nowy rodzaj działalności wywrotowej, biorę głęboki oddech i spokojnie mówię: Ale oczywiście oni to robią. Czy może być inaczej? Nie, naprawdę nie może być.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/