Nie wierz mendiom ani interwencjonistom!

Nie wierz mendiom ani interwencjonistom!

E-poczta od Marjaleena Repo 28.2.2011, mrepo [małpa] sasktel.net

Niebawem czeka nas następna nielegalna wojna, inzwazja by rozebrać następny kraj w interesie „zachodu” tj. USA. Tym razem celem jest Libia, gdzie już są doradcy wojskowi z USA, W. Brytanii, Francji i może z Izraela. Mimo że działa prawdziwa opozycja, libijscy protestujący, których widzimy  wspieranych przez zachodnią mendialną histerię, to siły wojskowe szkolone obecnie i wyposażane przez obce mocarstwa, które chcą opanować libijską ropę, znacjonalizowaną przez Kadafiego 40 lat temu. Pola naftowe są we Wsch. Libii, którą separatyści oderwą od kraju wespół z mocarstwami. Jestem dość pewna, że już mają nazwę na ten nowy „kraj”!

[…] Musimy oprzeć się  poparciu „demonstrantów” i „protestujących”. Pod żadnym pozorem nie stanąć po stronie tych, co mówią Odpowiedzialność za ochronę, podczas gdy przygotowują inwazję jeszcze jednego kraju. Niech kręcą, ujawniają doktrynę imperializmu, ubraną w skórę humanitarianizmu. […]

Czytam dziś na portalu izraelskim debka.com (25.2.2011)

Doradcy wojskowi USA na Cyrenejce

Setki doradców wojskowych z USA, W. Brytanii i Francji przybyło do Cyrenejki, wsch. secesyjnej prowincji Libii, donoszą źródła wojskowe ekskluzywnie dla debkafile. Jest to 1-sza interwencja militarna Ameryki i Europy w ludowe zamieszki przetaczające się przez Bliski Wschód od czasu rewolucji jaśminowej w Tunezji. Doradców, w tym oficerów wywiadu, przywieziono okrętami i łodziami pociskowymi do miast Benghazi i Tobruk na wybrzeżu Libii (24.2.2011) w 3 celach:

  • Pomóc komitetom rewolucyjnym kontrolującym Wsch. Libię ustanowić ramy rządowe do zaopatrzenia 2 mln mieszkańców w podstawowe usługi i dobra.
  • Zorganizować paramilitarne jednostki, nauczyć używać broń zdobytą z obiektów wojskowych Libii, pomóc im przywrocić prawo i porządek oraz wyszkolić do walki z jednostkami bojowymi Kadafiego,gdy przybędą odbić Cyrenejkę.
  • Przygotować infrastrukturę na przyjęcie dodatkowych jednostek zza granicy. Rozważa się m.in. jednostki egipskie.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/