Żyd Kadafi, Rotszyldowie i Mosad

Żyd Kadafi, Rotszyldowie i Mosad

Christopher Bollyn 3.3.2011, tłumaczenie Ola Gordon, korekta Piotr Bein, źródła w oryginale

Podczas dyskusji w Izrael Radio po prostu rzucili ten mały smakołyk. W Libii pozostał Żyd. Nazywa się  Muammar Kadafi. – You won’t believe this…Gadhafi’s mother was Jewish [Nie uwierzycie, matka Kadafiego była Żydówką] Carl z Jerozolimy 22.2.2011

Niewiele wiadomo o jego dzieciństwie, a jeszcze mniej jest pewne. Twierdzi, że zrodził się z pastucha w pustynnym mieście Sirte. Wg innych wersji, jego prawdziwym ojcem mógł być Francuz, a matka Żydówką. – Colonel Gaddafi is turning into a mellow megolamaniac [Płk Kadafi staje się łagodnym megalomanem] komentarz w Telegraph 13.6.2009

Bliskie związki Kadafiego, który kontroluje największe rezerwy ropy w Afryce, z Rotszyldami i Mosadem mają sens, bo ma on żydowską matkę, wg izraelskiej TV. Ile pieniędzy z ropy brutalny libijski dyktator ukrył w izraelskich bankach?

Kiedy arabski dziennikarz powiedział mi, że Muammar Kadafi jest Żydem i krewny jego matki mieszka w Izraelu, oraz wystąpił on w izraelskiej TV, myślałem, że to żart. Ale w izraelskim programie jego krewni wyjaśniają, że libijski szaleniec jest rzeczywiście Żydem. Jak mówią w tym programie jego krewni, nie ma wątpliwości, że wg prawa żydowskiego i izraelskiego, Kadafi jest Żydem. Żydowska krew Kadafiego wyjaśnia jego bardzo bliski związek z Rotszyldami i ich ulubioną agencją wywiadu, Mosadem. Teraz to wszystko ma sens. Mówili to moi przyjaciele także o władcach w Algierii: Libia i Algieria są bogatymi w ropę żydowskimi dyktaturami, które uciskają ludzi i okradają ich z bogactwa.

Izraelski program TV omawia żydowskie powiązania matki i babki Kadafiego: W ubr. izraelski Kanał 2 przeprowadził wywiad z dwiema Izraelkami pochodzącymi z Libii, które twierdzą, że są krewnymi libijskiego przywódcy Kadafiego – mówi Ryan Jones z ‘Israel Today’. Starsza z nich, Guita Brown stwierdziła, że jest drugą kuzynką Kadafiego: jej babka była siostrą babki Kadafiego. Młodsza, Rachel Saada, wnuczka Brown, podała więcej szczegółów: “Mówi się, że babka Kadafiego, Żydówka, poślubiła najpierw Żyda. Ale źle ją traktował, więc uciekła od niego i wyszła za mąż za muzułmańskiego szejka. Ich dziecko to matka Kadafiego.” Babka Kadafiego przeszła na islam kiedy wychodziła za mąż za szejka, będąc etniczną Żydówką wg żydowskiego prawa religijnego (i zdrowego rozsądku). Skoro matka Kadafiego jest Żydówką, to kim jest Kadafi? W tym momencie prowadzący wykrzyknął: “więc sprawa jest taka, że Kadafi nie tylko ma żydowskich krewnych, ale jest Żydem!” To może być użyteczne. Wg izraelskiego prawa powrotu, każdy mający żydowską babkę, ma prawo bez problemu otrzymać obywatelstwo.

Bliskie związki Kadafiego z Rotszyldami

Saif al-Islam Kadafi, uważany za najbardziej prawdopodobnego następcę libijskiego dyktatora, był również gościem milionerów Jakuba i Nata Rotszyldów w ich willi na Korfu, gdzie Business Secretary przebywał tydzień… krótko przed uwolnieniem zamachowca z Lockerbie. – Mandy and the Lockerbie bomber and ANOTHER ‘coincidence’ in Corfu [Mandy i zamachowiec z Lockerbie oraz KOLEJNY ‘zbieg okoliczności’ w Korfu] Daily Mail 18.5.2009

Rozbawiony Londyn jest tylko jednym z ośrodków Kadafi Inc. – przydatnym miejscem, gdzie Rotszyldowie mogli wskazać Saifowi Kadafiemu możliwości inwestycyjne w kompleksy sportów wodnych w Czarnogórze. Gadhafi’s stolen billions stashed in London [Skradzione miliardy Kadafiego ukryte w Londynie] Daily Telegraph 25.2.2011

Samoloty bojowe bombardowały cywilów na ulicach Trypolisu, bezprecedensowa przemocAli al-Essawi, ambasador Libii w Indiach 22.2.2011

Najmłodszy syn Kadafiego, Khamis, rzekomo sprowadził afrykańskich najemników do walki z protestującymi. Przy ubranych w libijskie mundury ciałach zabitych w Bengazi i innych miejscach, znaleziono karty tożsamości z Gwinei, Nigru, Czadu, Mauretanii i Sudanu – Using Mercenaries to Quell Libya Revolution [Użycie najemników do tłumienia libijskiej rewolucji]

Rodzina Kadafiego jest ściśle powiązana z rodziną Rotszyldów i inwestują razem. Czy brutalny i sprytny libijski dyktator współpracuje z Mosadem? Dowody wskazują, że tak. Musimy pamiętać, że Mosad działa ręka w rękę z rodziną Rotszyldów, która kontroluje globalne wydobycie i produkcję ropy naftowej. Libia ma największe potwierdzone zasoby ropy w Afryce i eksportuje ok. 1,5 mln baryłek dziennie, oraz ma istotne rafinerie zaopatrujące Europę.

Więcej libijskich rurociągów – zielone – ropa, czerwone - gaz

Dowody na współpracę Kadafiego z Rotszyldami i Mosadem

Jair Szamir (wstawka), syn notorycznego terrorysty syjonistycznego Izaaka Szamira, jest prezesem i partnerem Catalyst Fund, funduszu kapitałowego Mosadu, który otrzymał dziesiątki mln $ z operacji prania brudnych pieniędzy Stanforda. Szamir był również inwestorem banku Stanforda.

Libia zainwestowała rzekomo 500 mln $ w pranie brudnych pieniędzy Allena Stanforda, ujawnione 2 lata temu jako oszustwo, w którym zniknęło 8 mld $. W działalność Stanforda, z siedzibą w Antigua i Houston, inwestowali mosadowcy i otrzymywali zyski. Izraelska firma kapitałowa otrzymująca miliony dolarów od Stanforda ma ścisłe związki z Mosadem. Jair Szamir, syn notorycznego przywódcy terrorystycznego Icchaka Szamira, był jednym z inwestorów “banku” Stanforda w Antigua. Kadafi zainwestował 500 mln $ u Stanforda, 3 tygodnie przed upadkiem funduszu, dłużnika klientów w wys. ok. 8 mld $. Założony z nielegalnych zysków w narkotykach, bank Stanforda rzekomo prał brudne pieniądze. Libia nigdy nie upomniała się o swoje 500 mln $. Dlaczego Kadafi zainwestowałby tyle w oszustwie Mosadu i nie żądał zwrotu pieniędzy?

Istnieją powiązania Rotszyldów z Kadafim przez jego syna Saifa (Daily Mail 24.2.2011): Niezwykła jest przyjaźń dziwacznego finansisty Nat Rotszylda, wiek 39 lat, potomka jednego z najwybitniejszych europejskich rodzin żydowskich, z hermafrodytą synem płk Kadafiego, Skifem. Kiedy Kadafi doszedł do władzy, skonfiskował całe mienie żydowskie w Libii. Wszystkie długi wobec Żydów zostały anulowane, a emigracja zabroniona. Ale w 2004 r., kiedy Tony Blair zaprzyjaźnił się z libijskim szaleńcem, Kadafi oświadczył, że przedyskutuje kompensatę Żydom pozbawionym mienia. Mówi się, że stał za tymi Saif który miał nadzieję zostać następcą ojca. Sługus Nata Rotszylda?

Pieniądze Kadafiego ukryte w bankach Rotszyldów

Saif Kadafi spotkał się (sierpień 2009) z lordem Mendelsonem (po lewej) i Jakubem (4-ty baron Rotszyld) Rotszyldem (pośrodku) w willi Rotszylda na Korfu, tydzień przed ogłoszeniem uwolnienia "zamachowca z Lockerbie". Ojciec Rotszylda (Wiktor, 3-ci baron) pracował w wywiadzie brytyjskim podczas II w. św. w dziale dezinformacji i szpiegostwa. Mówi się, że Wiktor był szpiegiem sowieckim, co spowodowało jego oświadczenie w grudniu 1986 r.: "Nie jestem i nigdy nie byłem sowieckim agentem."

Daily Telegraph opublikował artykuł Gadhafi’s stolen billions stashed in London [Skradzione miliardy Kadafiego ukryte w Londynie], wskazujący na powiązania Kadafich z Rotszyldami: To ujawniło się w bolesny sposób w tym tygodniu, kiedy Skif, rzekomy przyjaciel Zachodu, mówił w libijskiej TV. Saif przybrał niezręczną manierę międzynarodowego plutokraty, wymuszoną przez okoliczności z jego zwykłego ekskluzywnego otoczenia Blairów, Deripaskas, Mandelsonów i Rotszyldów, zwracając się do małych ludzi” Libii… Rozbawiony Londyn jest tylko jednym z centrum Kadafi Inc. przydatnym miejscem, gdzie Rotszyldowie mogli wskazać Saifowi Kadafiemu na możliwości inwestycyjne w kompleksie sportów wodnych w Czarnogórze.

W artykule o Saifie Kaddafim, Observer’ podaje więcej szczegółów nt. bliskich związków Kadafich z Rotszyldami: Saif jest znajomym Lorda Mandelsona i spotkał b. ministra pracy na Korfu w willi [Jakuba Rotszylda] tydzień przed ogłoszeniem, że zamachowiec z Lockerbie, Abdelbaset al-Megrahi, będzie zwolniony ze szkockiego więzienia. Spotkali się ponownie, jako goście w rezydencji Lorda Rotszylda w Buckinghamshire. Syn i dziedzic Rotszylda, Nat, także bliski przyjaciel Mandelsona, zorganizował przyjęcie w  Nowym Jorku z udziałem Saifa w 2008 r.. Saif z kolei zaprosił Nata Rotszylda na swe 37-me urodziny w Czarnogórze, gdzie finansista inwestuje w luksusowy kompleks sportów wodnych.

Pozostaje jeszcze fakt, że Tony Blair jest doradcą Muammara Kadafiego, choć oficjalnie W. Brytania obwiniała Kadafiego za zamach na Pan Am 103 nad Lockerbie. Blair jest kontrolowanym przez syjonistów politykiem, który poświęcił setki Brytyjczyków w zbrodniczym oszustwie wojny z terrorem. Blair odbył tajne rozmowy z Kadafim w Trypolisie (Daily Mail lipiec 2010): Tony Blair został przewieziony do Libii na tajne rozmowy z płk Kadafim zaledwie kilka dni po zaprzeczeniu, że był doradcą dyktatora. Blair był “przyjęty jak brat” ujawnił urzędnik libijskiego rządu. Powiedział Daily Mail, że b. premier brytyjski zaoferował Kadafiemu, z którym jest na ty,”mnóstwo bezcennych rad”.

Tony Blair jest jednym z wielu kontrolowanych przez syjonistów polityków, którzy obejmowali szaleńca z Trypolisu. Np. b. bliski Kadafiemu, Silvio Berlusconi, otrzymał (wrzesień 2003) nagrodę Zasłużonego Męża Stanu od Anty-Defamacyjnej Ligi (ADL w żydomasońskiej loży Bnai Brith). Gdyby terrorysta Kadafi naprawdę stał za katastrofą Pan Am 103, to czy Berlusconi i wszyscy inni kontrolowani przez syjonistów zachodni przywódcy mogliby obejmować go jak przyjaciela? Wg Guardiana, Libia ma liczne inwestycje we Włoszech, w tym ok. 25% akcji Fiata, 7,5% Juventusu, 2% włoskiej grupy Finmeccanica (obrona), oraz 7,5% banku UniCredit.

Wiktor Ostrowski twierdzi w książkach o Mosadzie, że izraelscy agenci z siedzibą w Trypolisie wysyłali wiadomości niby od rządu Kadafiego. Fałszywki odbierał wywiad USA i wykorzystywał do budowy  sprawy przeciw Libii. Jeśli Mosad dokonywał takich zaawansowanych operacji wywiadowczych w Libii w 1980 r., to jest bardziej niż prawdopodobne, że ich penetracja rządu Kadafiego pogłębiła się w ciągu tych 25 lat. Dowody wyraźnie wskazują, że tak jest.

Sara z Trypolisu
Bunt i rozlew krwi w Libii z pewnością doprowadzi do końca 42-letnich rządów płk Kadafiego i jego zbirów. B. mało materiałów telewizyjnych pochodzi z Libii, ale BBC Newshour (20.2.2011) miał doskonały wywiad z Sarą, młodą Libijką z Trypolisu. Jest to b. silny i poruszający wywiad, który pomaga zrozumieć, co naprawdę dzieje się w Libii. Wywiad rozpoczyna się tuż po 26:30. Można przycisnąć time i rozpocząć o 26:30.

Kadafi i Silvio Berlusconi.

Drugi co do długości kadencji premier Italii, Berlusconi otrzymał (wrzesień 2003) nagrodę Zasłużonego Męża Stanu od Anty-Defamacyjnej Ligi żydomasońskiej loży Bnai Brith, z rąk Abe Fozmana (po lewej).

 

 

Kontrolowany przez syjonsityczną mamonę Blair w objęciach z Kadafim, szaleńcem Libii, tyranem, który stoi za terrorem bombowym katastrofy samolotowej Lockerbie. Jaki w tym sens?
Kdafi z Nicholasem Sarkozy, mosadowskim premierem Francji.
Obama ściska dłoń Kadafiego.
Clintonowa z jednym z synów Kadafiego, Mutassimem.

 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/