Wojna cywilizacji w Polsce

Wojna cywilizacji w Polsce

Lech Jaworski (Vancouver, Kanada) 7.3.2011

Piękny jest ten tekst o wojnie cywilizacji w Polsce (Wojna! poniżej). Ja mieszkam w Kanadzie, ale sprawy Polski są mi bardzo bliskie. Jak sobie możemy poradzić z takimi inwazjami?

To nie jest takie łatwe jak wyrzucenie z domu wściekłego psa, jeszcze lepiej zastrzelenie go natychmiast, żeby nie pokąsał innych. To jest tak jak akcja tępienia szczurów, pluskiew, pcheł i komarów jednocześnie.

Niemcy i Czesi chociaż zlustrowali swoich zdrajców odrazu. Napluli im w twarz i odsunęli od siebie. Jak to zrobić w Polsce? Ci zbrodniarze jeszcze żyją, kształcą swoich następców, przekupują i zastraszają, nieraz i zabijają nieprzekupnych. Nie chodzi o to by ich wszystkich zagazować, lub turańskim zwyczajem strzelić w tył głowy. Odsunąć ich, zabrać emerytury, czasem plunąć w twarz, a może wytatułować im na czole czerwoną gwiazdę?

Nie mam dla nich żadnego miłosierdzia. Miłosierdzie chrześcijańskie jest tylko dla tych, którzy pobłądzili, nie dla psychopatów? NIE.  Na chrześciańskie przebaczenie można zasłużyć po spełnieniu kilku warunków:

  1. Przyznanie się do winy
  2. Skrucha
  3. Prośba o wybaczenie, przeproszenie swych ofiar
  4. Mocne postanowienie poprawy
  5. Zadośćuczynienie Bogu i bliźniemu.

Brak tylko jednego z tych elementów wykazuje, że jest to skamlanie o litość, to po prostu wstyd i strach, który każdy zbrodniarz próbuje przed sędzią licząc na łagodny wymiar kary.

Moim zdaniem każdy ma prawo ujrzeć światło i być dobrym człowiekiem. Nie jest dla mnie ważne życie seksualne jego rodziców; czy byli poczęci jak Polacy, Żydzi, Murzyni czy mieszanka ich wszystkich.

Komuna wysłała tysiące agentów do krajów emigracyjnych, którzy bardzo skutecznie wprowadzają zamęt wśród Polonii, aby ją podzielić i napełnić wstrętem do Polski i innych Polaków. Można ich rozpoznać bo mówią źle o wszystkich, plotkują bez przerwy i oszukują kogo się da. Podają się za prawników, notariuszy i robią straszne przekręty.

Niestety wszyscy na uchodźtwie jesteśmy Ambasadorami Polski. Jak się wyda, że Polak kradnie, albo oszukuje to wszyscy w Kanadzie, Anglii czy Kazachstanie zaczynają sądzić, że wszyscy Polacy to złodzieje i oszuści. Niektórym chyba na tym zależy, żeby shańbić Polskę, Kościół Katolicki, Chrześcijaństwo czy nawet całą białą rasę. Niestety często im się udaje.

Jak naród polski zaginie nad Wisłą to może tylko na obczyźnie uchowa się Cywilizacja Łacińska, której  jesteśmy ostatnią oazą.

Sławny dyrygent, Ormianin Herbert Fon Karayan napisał kiedyś: Jeżeli szukasz narodu który przegrał wszystkie wojny, którego języka nikt nie rozumie, którego muzyki nikt nie słucha, to odnajdziesz Armenię.  Ale jeżeli gdziś na świecie znajdzie się choć jeden Ormaianin to Armenia się odrodzi. Z podziwem obserwuję jak w USA i w Kanadzie, a nawet w Polsce, Ormianie potrafią zachować swą kulturę i pomagać sobie wzajemnie.

Gdyby polska ordynacja wyborcza była tak uczciwa jak np. Izraela, to Polonia zdecydowałaby o składzie Sejmu i Senatu, bardziej niż mniejszość niemiecka. Chicago czy Toronto miałyby prawdziwą reprezentację, gdyby tylko wszyscy posiadacze polskich paszportów mogli  głosować, albo chociaż według ich ilości obliczano by frekwencję w wyborach. Pewnie ani Konstytucja ani członkostwo w UE by nie przeszłyby…

……………………………..

Wojna!

To jest wojna! Wojna plemion, cywilizacji, narodów! Wojna ideologów, polityków, propagandystów! Wielkie obce siły ścierają się na mojej ziemi! Toczą wojnę! Ale te toczące wojnę cywilizacje, te plemiona, te narody, te jakieś siły, są mi obce, są obce mojej tradycji, na której terenie toczą wojnę! Ja wojny nie toczę, ja chcę żyć w pokoju! To inni wtryniają mi się w moje życie, to oni u mnie toczą wojnę!

Ja należę do cywilizacji łacińskiej, albo już postłacińskiej, moja tradycja polityczna to tradycja osiemset letniej Rzeczpospolitej, ja żyję w Polsce, jestem Polakiem. A wojnę u mnie toczą jacyś Niemcy, Ruscy, naziści, bolszewicy, komuniści, socjaliści, socjaldemokraci, lewacy, demokraci – i jakieś tym podobne obce siły! Wojnę toczy na mojej ziemi cywilizacja turańska z bizantyjską, wspierane od czasu do czasu przez żydowską czy arabską. Niech je szlag trafi!

PiS, PO, SLD i PSL to siły obce wobec mojej cywilizacji, to partie niepolskie, niełacińskie, niemoralne, nieludzkie, niewolnicze, nie-chcę-ich! Po co się wpieprzają w moje życie, w życie mojej rodziny, moich rodaków? Niech spadają! Żadna z tych reżimowych partii nie jest partią cywilizacji łacińskiej, nie reprezentuje żadnego elementu tradycji budowanej u nas przez osiemset lat istnienia naszego państwa, bo wszyscy oni sąsocjaldemokratami, wyznają ideologię kompletnie obcą mojej cywilizacji, mojej religii, mojej wolnościowej filozofii politycznej. Ich ideologia jest całkowicie sprzeczna z wszystkim, co wypracowała Rzeczpospolita przez osiemset lat trwania i budowania cywilizacji.

Na szczęście, póki co, to jest tylko wojna na słowa, ofiary śmiertelne są nieliczne. To jest wojna na propagandę, na narracje, na pijar, na telewizję i ekskluzywne dziennikarki, to tylko nienawiść słowna, która obraca się w czyn tylko w skali setnej tysięcznej promila zabitych.

Ale jeszcze siedemdziesiąt lat temu taka wojna między dwoma odłamami socjalistów, czyli narodowymi socjalistami, a socjalistami internacjonalistycznymi, czyli nazistami i bolszewikami, spowodowała śmierć wielu milionów Polaków i totalne zniszczenia materialne Polski na rzadko spotykaną w historii świata skalę. Mało im?, muszą się nadal na tej ziemi kłócić o swoje socjalistyczne ideały?

Socjaldemokratyczne ideały, które utrwala w Polsce PO z PSL-em, PiS-em i SLD są sprzeczne w polską racją stanu, bo niszczą Polaków, bo odbierają nam własność i wolność. Te ideały zostały nam narzucone z zewnątrz, w kolejnych zaborach.

PiS podobno walczy o utraconą niepodległość. Ale o niepodległość jakiego państwa? Ja nie chcę niepodległości tego obcego, zaborczego, destrukcyjnego, totalitarnego, niewolniczego, socjaldemokratycznego państwa, co do którego PiS udaje, że chce uczynić go suwerennym, choć w praktyce to za rządów PiS-u państwo to przyłączyło się do większego socjalistycznego imperium. Ja chcę niepodległości utraconej ponad dwieście lat temu.

Ja nie chcę niepodległości obecnie okupującej nas prowincji Unii Europejskiej zwanej III RP! Niech szlag trafi to państwo z jego PO, PiS-em, SLD i PSL-em! Niech szlag trafi to porąbane socjaldemokratyczne państwo, razem z jego suwerennością, czy z jej brakiem i z całą jego socjaldemokratyczną elitą, wraz z jego idiotycznym, absurdalnym, totalitarnym prawem!

Ale szlag ich nie trafi, jeśli będziemy im kibicować, jeśli staniemy po którejś stronie ich sporu! Szlag ich trafi, gdy ich olejemy, gdy przestaniemy na nich głosować, gdy przestaniemy się nimi interesować. Wtedy znikną.

To przecież bardzo proste!

Wystarczy wykorzystać ich demokrację i nie oddać na nich głosu, a wojna się skończy. No to w czym problem? Dlaczego Wam tak bardzo zależy na tej wojnie? Przecież jest inny wybór niż socjaldemokraci z PO, PiS-u, SLD czy PSL! Po co wspieracie ich wojnę?

Powyższy tekst nie jest mój, jest wzięty z internetu, ale warty przeczytania i zastanowienia się. Serdecznie pozdrawiam – Andrzej Marszałkowski

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/