Judeocentryk kongresman Peter King (którego patriota Macierewicz prosił o śledztwo 10 IV!) jedzie na muzułmanów

Judeocentryk kongresman Peter King (którego patriota Macierewicz prosił o śledztwo 10 IV!) jedzie na muzułmanów

Wg Kinga, 85% liderów muzułmańskich w USA (a nie judeocentrycy!) to wrogowie mieszkający między nami. Teraz King szykuje się do rasistowskiego dochodzenia kongresowego nt. rozmiaru radykalizacji muzułmanów amerykańskich. Rabin Haim Dov Beliak, członek rady rabinicznej Żydowskiego Głosu za Pokojem (JVP) w USA komentuje w e-mailu:

Pomysł dochodzeń wyróżniających jedną grupę etniczną czy religijną w USA dogłębnie obraża mnie jako Żyda, rabina, Amerykanina i człowieka. Dochodzenie ma miejsce po szeregu szokująco rasistowskich ataków i kampanii przeciw muzułmanom w USA, m.in.:

  • Radna miejscowości Villa Park w powiecie Orange, Deborah Pauly nazwała zbiórkę funduszy na schroniska dla kobiet, sponsorowaną przez Islamskie Koło Pomocy Płn.-amerykańskiej w USA (ICNA) – czystym niezmąconym złem, dodając: Znam sporo komandosów Marines, którzy b. chętnie pomogliby tym terrorystom wybrać się na przedwczesne spotkanie z raju.
  • Dążenie do zatrzymania budowy meczetów i ośrodków kultury muzułmańskiej w całym kraju.
  • Bezprecedensowa kryminalizacja, przez Prokuratora Rejonowego, studentów muzułmańskich powiatu Orange za udział w pokojowym proteście.

Boli widzieć niektóre żydowskie grupy podsycające tę nienawiść, bo fałszywie myślą, że pomagają Izraelowi. Takoż przykro widzieć tę niepokojącą tendencję wytykania placem muzułmańskich Amerykanów, jak echo odbitą z najwyższych poziomów naszego rządu.

Każde włókno naszego jestestwa, Żydów i ludzi dobrej woli, powinno drgać ze zdumienia wobec tych incydentów. Ale jeśli spojrzymy na to przedstawienie „starymi oczyma”, jak Rabin Leo Baeck, świadek l. 1930-ych w Niemczech, to musimy przyznać, że znamy to z własnego doświadczenia.

Widzieć tworzenie narodowej mantry o muzułmanach  szkodliwych obcych, przypomina nam Żydom naszą przeszłośc w Europie, w starożytnym Egipcie, a nawet w Ameryce początku XX w. Próby wtłoczenia muzułmańskich Amerykanów i islamu w rolę źródła zła, podsycają pasje i dodają wrogości debacie w USA i konfliktowi Izrael-Palestyna.

W dobie zmian na Bliskim Wschodzie, kiedy narody wołają o wolność, demokrację i rowność – w dużej mierze z inspiracji obietnicami naszej demokracji – powinniśmy dążyć do budowy wzajemnego zrozumienia, a nie podziałów. Jak walczymy z antymuzułmańską bigoterią:

  • JewsonFirst.org sporządziło ripostę na film „dokumentalny” Obsession, usiłujący nazwać cały islam kontynuacją hitleryzmu.
  • JewsOnFirst.org odparło na protesty przeciw budowie meczetów artykułem A Muslim Community Center? Why Not?: Why Should Jews Care? (Ośrodek kultury muzułmańskiej? Czemu nie? Dlaczego Żydom powinno zależeć?): Jakie społeczeństwo będzie w USA, jeśli muzułmanom odmówi się ich praw?
  • JVP obstaje przy prawie muzułmanów do budowy ośrodka kultury Park 51, a oponuje budowie Muzeum Tolerancji na cmentarzu muzułmanów.
  • JVP zebrało rabinów w poparciu dla ośrodka kultury muzułmanów w New Jersey.
  • JVP przedlożyło podpisy w poparciu Jedenastki z Irvine, muzułmańskich studentów, którym grozi więzienie za protesty przeciw łamaniu praw człowieka, wyrażone podczas przemowy ambasadora Izraela, Michaela Orena.

Piotr Bein: My Polacy, przypomnijmy, że antysemityzm w Niemczech i Europie rozpętali skrajni syjoniści, by spędzić europejskich Żydów do kolonizacji Palestyny. Oni też zgotowali kaźnię Szoa i Holokaustu, w którym najliczniejszą grupą byli Słowianie, „dzięki” wywołanym przez syjonistów, anty-polonizmowi i anty-słowianizmowi.

Przypominamy też, że skrajni judeocentrycy jak King wciskają Zachodowi meczety, imigrację obcych kultur i odwrócony na tubylców rasizm i dyskryminację, by skłócać gojów chrześcijańskich z muzułmańskimi.

Boli nas widzieć objawy rasizmu wobec jakichkolwiek grup, gdziekolwiek. Boli nas Polaków, którzy przez wieki daliśmy Żydom bezpieczną przystań Polin, że porządni Żydzi za wolno odkrywają i ujawniają prawdę o rasistowskim podłożu talmudyzmu i syjonizmu,  o żydowskim sprawstwie Szoa, Holokaustu i wielu, wielu in. gigantycznych zbrodni masowego ludobójstwa i masowego rabunku narodów świata, jak obecnie w lichwiarskim kryzysie finansowym przeważająco żydowskich banksterów.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/