IAEA i WMO tuszują opady radioaktywne z Japonii

IAEA i WMO tuszują opady radioaktywne z Japonii

16.3.2011, do światowego rozpowszechniania

Nie wierz ani słowu od globalistów ani ich lokajów… Dołącz do oodolnej akcji monitorowania opadów radioaktywnych i samopomocy, e-pisz do Low Level Radiation Campaign: info [małpa] llrc.org

Instytut ZAMG (Zentralanstalt für Meteorologie und Geodynamik) w Wiedniu, najęty orzez Światową Organizację Zdrowia (WHO) do pomocy Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej w kampanii dezinformacji o nuklearnym kryzysie w Japonii, zapewnia nas, że żadne nierozcieńczone opady niedosięgną Europy. ZAMG symuluje rozchodzenie się chmury radioaktywnej na swym modelu globanej synoptyki. ZAMG oznacza opad, niewiadomo dlaczego, cez-137, jakby nie było wycieków koktajlu izotopów od początku „wentylacji”, schładzania i in. despranckich (dotąd nieskutecznych) prób zapobieżenia stopieniu się reaktorów w Fukuszima.

Najnowsze zagrożenie to samozapalenie zużytego paliwa jądrowego w otwartym już do atmosfery (wskutek zniszczenia budynku zewn.) baseu składowego przy reaktorze 4 w Fukuszimie-Daiiczi. Ciepło może rozpocząc reakcję łańcuchową nuklearnego śmiecia. Promieniowanie już przeszkadza zbliżyć się, by zrzucić kwas borowy ze śmigłowca, celem zapobieżenia reakcji. New York Times przytacza Davida A. Lochbauma, inżyniera doświadczonego w reaktorach typu jak w Fukuszima, że pożar zużytego paliwa jądrowego może być katastrofą gorszą niż stopienie się reaktora.

Decyzje IAEA kłocą się z tymi z francuskiej agencji bezpieczeństwa nuklearnego, ASN, która zadklarowała poziom 6 (przed najwyższym: Wielka awaria, jak w Czernobylu), wbrew ogłoszeniu poziomu 4 przez IAEA. Ambasada Francji w Tokio polecała nawet Tokijczykom ewakuację przed niedawnym opadem promieniotwórczym z Daiiczi.

Zdumiony obserwuję powtórkę zmyłki o „pandemii” H1N1 w l. 2009-2010 przez „nasze”  globalne organizacje. Ale nie jestem zaskoczony, odkodowawszy tuszowanie tragicznych następstw stosowania broni uranowej – produktu tego samego przemysłu, który rozprzestrzenia śmiercionośną energię atomową.

Ok. milion Europejczyków zmarło do r. 2005 w wyniku katastrofy w Czarnobylu. Porównaj to z nawijaniem przez lobby atomowe.

 

Piotr Bein

Badacz niezależny, Kanada i Polska

Grypa666.wordpress.com

PiotrBein.wordpress.com

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/