Piotr Bein: Cenzura w CBC jak wszędzie

Piotr Bein: Cenzura w CBC jak wszędzie

Jeszcze 13.3.2011 CBC mówiło, że awarie 2 siłowni w Japonii są powodem do alarmu w Kanadzie. Nowsze aktualności CBC noszą odciski palców propagandy i dezinformacji. Przez te parę dni, sytuacja znacznie pogorszyła się, doszło do poważnych wycieków radioaktywności do atmosfery. W wyniku masażu informacji i cenzury przez ten czas,  słyszymy teraz „zapewnienia” od gadająych twarzy ałtorytetów jak rządowy doktór i telewizorna meteorolog.

Pan doktór w krawacie powtarza mantrę lobby atomowego o dawce, rozcieńczaniu jej przez odległość, tak że jest ona zaniedbywalna, gdy dociera do Kanady. Meterolog jeszcze bardziej rozbraja: matka natura przychodzi nam na pomoc z cudem skutecznego czyszczenia, odbierania radioaktywności z powietrza. Słowem – idźcie spokojnie spać, ludziowce, Wielki Brat czuwa za was.

Ta „rozcieńczona przez matkę naturę” radioaktywność o niskim natężeniu (to co rozeszło się globalnie po Czarnobylu, a teraz fajczy się z Japonii) zabija od początku ery atomowej (ok. 1944) przeciętnie jakieś milion osób na rok (łącznie ponad 60 mln) i  okalecza dziesiątki mln rocznie rozmaitymi chronicznymi chorobami, wg raportu niezależnych specjalistów międzynarodowych, ECRR. Zmienia również genetycznie przyszłe pokolenia –patrz zdjęcia potworków narodzonych np. z żołnierzy i cywili po wojnach uranowych w Iraku, na Bałkanach, w Afganistanie i bliżej Izraela.

Właśnie powrzucałem…

…swoje starsze, ale niestety wciaz aktualne artykuly na moj nowszy blog dla szacownej publiki. Dla biezacego tematu najwazniejsze sa:

Lektura uzupelniajaca dla dysponujacych czasem:

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/