Treatments for Nuclear Contamination – Środki stosowane przeciwko skażeniu nuklearnemu

Treatments for Nuclear Contamination Środki stosowane przeciwko skażeniu nuklearnemu

Andrzej Krasnicki: Szanowni Panstwo. W jedna z wiadomosci o zapobieganiu skutkom promieniowania wkradl sie blad. Wodoroweglan sodu to nie proszek do pieczenia a soda oczyszczona. Polecam rozwniecie tego tematu w artykule Protocol for Nuclear Contamination: Iodine, Glutathione, Chelation, Clay, Baking Soda.

Wodorowęglan sodu – soda oczyszczona [poprawka z proszek do pieczenia 18.3.2011 8:30 czasu polskiego]

Doustne podawanie wodorowęglanu sodu zmniejsza nasilenia zmian spowodowanych uranem w nerkach, które są zazwyczaj pierwszym organem wykazującym uszkodzenia chemiczne po ekspozycji uranu. Stare instrukcje wojskowe zalecają dawki lub infuzje wodorowęglanu sodu, aby pomóc alkalizacji  moczu. To sprawia, że jony uranylowe stają się mniej toksyczne dla nerek i wspiera wydalanie nietoksycznych związków węglanu uranu.

Dr Sarah Mayhill, mówi o tlenku uranu: “Może być wdychany przez żołnierzy i cywilów, przykleja się do błony śluzowej płuc, jest wychwytywany przez komórki układu odpornościowego i dostaje się do węzłów chłonnych, kości, mózgu, gruczołów produkujących hormony, jajników i jąder. Pozostaje on w tych organach przez wiele lat i jest bardzo powoli wydalany z moczem. “Nebulizacja przez skórę leczy tkanki płucne dając najlepsze efekty na zanieczyszczonych tkankach płucnych.

Spirulina i chlorella…

…były wykorzystane w dużym stopniu przez Rosjan po Czarnobylu. Japończycy kochają swoją zupę miso i mówi się, że niektórzy przetrwali dzięki niej po amerykańskim ataku na Hiroszimę i Nagasaki. Dlatego polecam Rejuvenate w wysokich dawkach z powodu wysokiej zawartości spiruliny i chlorelli, gdyż  jest to jak wyrafinowane paliwo rakietowe dla komórek, dostarczające im szeroki wachlarz skoncentrowanych składników odżywczych.

Piotr Bein: A co z transuranowcami (np. pluton?). Uran to nie tylko toksyna – w małym stężeniu (jak w opadach z dużej odleglości) przede wszystkim radooaktywny! Wniosek: samo-ewakuacja do czystszego rejonu. Czy taki jeszcze jest?

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/