Dlaczego? Osobliwość chciwości i nieracjonalna podstawa wyboru

Dlaczego? Osobliwość chciwości i mieracjonalna podstawa wyboru

Christopher Jon Bjerknes 18.3.2011, przeklad Ola Gordon i Piotr Bein

Nawet po zbombardowaniu przez Żydów, Japonia wybrała zbudowanie reaktorów jądrowych, z których jeden jako paliwo używał plutonu. Oni także wybrali przechowywać zużyte pręty paliwowe zawierające pluton i budować elektrownie jądrowe w szalonych miejscach. Czy dokonali takich wyborów z chciwości, czy byli zmuszeni do tego by uwierzyć, że ocalą Japonię? Podsunęli Japończykom plutonową tacę, a na niej obciętą głowę Japonii i Ameryki.

Trzęsienia ziemi mogą prawdopodobnie wywołać bomby atomowe w strategicznych miejscach. Japonia i Ameryka od dawna są na celowników Żydów. Co jest lepsze dla Żydów, niż celowanie w Amerykę i Japonię. . . w przypadku Japonii po raz drugi, od Hiroszimy i Nagasaki? Protokoły mówią, że bomby są umieszczone pod ziemią. . . podziemna bomba może spowodować trzęsienie ziemi.

Ameryka jeszcze nie zaatakowała Iranu, a czy jest lepszy pretekst ataku na siłownie nuklearne Iranu, niż dyskredytacja reaktorów jądrowych? Co do ryzyka opadów promieniotwórczych, czy jest lepsze usprawiedliwienie niż kilo prewencji, w zamian za gram brudnego leczenia?

Dziwne, że prawie nie było międzynarodowej reakcji, wiedząc, że kryzys ten dotyczy każdego Ziemianina, a od lat są plany, co zrobić w takich wypadkach i sytuacjach. Czy zostawiono Japonię samą, by zapobiec leczeniu? Czy ludzie z biednych krajów nie poświęciliby się, zamiast umierać z rodzinami od promieniowania? Państwa równikowe i półkuli płd. prawdopodobnie najmniej ucierpią od tej katastrofy. Japonia i USA były i są narażone na najgorsze skutki. Ciekawe, że Ameryka wdaje się w wojnę w Afryce, która zabije nasze uszkodzone USA.

Od dzieciństwa ostrzegam, że energia jądrowa to poważny błąd. Niewiele dobrego przyniosły mnie i mej  rodzinie znoszenie ataków od Amerykanów uprawiających propagandę. Dziwne i mroczne czasy, a może być gorzej. Japończycy mają gorzej od nas, a walczą o przetrwanie. Niech inspirują nas do walki. Będzie coraz gorzej. Spodziewaj się, przygotuj i zacznij walkę, mimo dającego się udowodnić twojego tchórzostwa. Nie ma nic do stracenia. Obama nie zrobił nic by nas chronić. Nie wierz w jego kłamstwa.

Idzie wojna światowa. Kryzys nuklearny w Japonii jest preludium do śmierci na półkuli płn. Czy Żydzi planują zniszczyć południe tak szybko, jak niszczą północ, nie wiem. Ale Ziemia umiera i nie robisz nic, by zatrzymać zniszczenie. Pamiętaj, że każda nowa tragedia i zaaranżowana reakcja na nią, niszczy genetykę człowieka i życie w ogóle. Zbędna byłaby krytyka wszystkich za wasze samozadowolenie, głupotę i tchórzostwo, bo to już się stało. Nie oczekuję że zobaczę was w piekle, bo piekło przychodzi do nas wszystkich.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/