Jedna z najgorszych rzeczy jakie widział świat

Jedna z najgorszych rzeczy jakie widział świat

Les Visible 21.3.2011, przekład Ola Gordon i Piotr Bein

Gdyby Izrael leżał na poboczu drogi, każdy miejski pies by się w nim wytarzał

Niech mnie ktoś, proszę, poprawi, jeśli się mylę. Czy to nie Izrael wysłał 50 tys. afrykańskich najemników do Libii? Więc … czy to nie koalicja NATO bombarduje, karze i tomahawkuje izraelskich najemników? Tymczasem, czy to nie dlatego nie wstrzymano ataków (możliwe, że Kadafi nie ma kontroli), że to Izrael nimi kontroluje? Jest tu całe mnóstwo ironii.

Teraz … przyznano, że Izraelczycy zabezpieczali reaktory jądrowe Fukuszima. Reaktory nie zamknęły się automatycznie jak powinny. Stuxnet potwierdzono w systemach komputerowych w pobliżu Fukuszimy, a USA i Izrael publicznie przyznały się do wynalezienia go? Proszę mnie poprawić jeśli się mylę.

Jeśli to prawda, to te dwa główne negatywne zjawiska, które obecnie występują na tej osaczonej Ziemi, są prawdopodobnie katastrofami wywołanymi przez Izrael. Izrael dokonał 11 IX, był siłą napędową wszystkich głównych konfliktów w ostatniej dekadzie, jest głównym bębnem w marszu do ataku na Iran. Izrael to zła wiadomość.

Szaleństwo pt. Izrael jest oczywiście bardziej niebezpieczne niż wyciek z reaktorów jądrowych, za którym może stać … a jeśli HAARP brał w tym udział i ponieważ Izrael kontroluje USA, to z pewnością oni stoją za tym. Izrael to radioaktywne zło, wyznające okultystyczne wartości, co daje im pewną wiedzę o tym, co nadchodzi. Można więc dowolnie spekulować, co zamierza Izrael. 94% Izraelczyków gorliwie wspierało Operację Płynny Ołów [ludobójstwo w Gazie]. Teraz … ponieważ Izraelczycy są najinteligentniejszymi ludźmi na Ziemi (zapytaj ich), nie może być tak, że są oszukiwani co do motywacji i intencji ich ludobójstwa. Oczywiście, to wszystko to syjonizm.

Z historii: gdy państwo (zwykle duże, w chętnej koalicji) grozi wszystkim i wszystkiemu i kieruje się wyłącznie korzyścią materialną, niektóre siły reszty świata łączą się razem przeciw niemu. Przypadek Izraela jest wyjątkowy: kultury i narody, których Izrael niszczy najbardziej aktywnie (poza sąsiadami i poprzednimi i prawowitymi właścicielami okupowanej ziemi), właśnie wspierają Izrael najbardziej.

Jeden z najbardziej obłąkanych przestępców z przeszłości, Napoleon, wykrwawiał kraj w nieuzasadnionych wojnach, tylko po to by mógł wyglądać dobrze na koniu i pokazać, jak kompetentny był grając Ryzyko na dużej planszy. Waterloo w końcu pojawiło się w przedniej szybie, choć to co działo się w lusterku go wykończyło. Był również dramatyczny moment, moment zmiany losu dla Zbrodniczego Syndykatu Rotszyldów.  Największy wyczyn dla tych międzynarodowych rozbójników przyszedł, kiedy wyinżynierowali Holokaust i wykorzystywali go do przejęcia Palestyny. Wisienką na torcie było prawo o negowaniu Holokaustu. Oto graficzna prawda (syjonizm hitlerowców), co się naprawdę wydarzyło. Trudno skontemplować to wszystko, zważywszy odmowę syjonistów na przyjęcie paczek z pomocą do obozów, oraz fakt, że Czerwony Krzyż miał zezwolenie na wejście i kontrolowanie obozów, a nie było to możliwe w syjonistycznych łagrach sowieckiego sojuszu.

W jednym jednej ze swych wojskowych wypraw, Tamerlane zbudował mur z ludzkich szkieletów i umieścił w nim jeszcze żywych. Zgładził Bagdad, kiedy rozkazał każdemu ze swoich żołnierzy przynieść dwie ścięte głowy. Mamy do czynienia z tym rodzajem zła. Także z niektórymi genetycznymi szczepami Chazarów / Aszkenazyjczyków konwertowanych na judaizm za króla Bulana w połowie l. 700-ych. Nie, nie mówię, że oni bezpośrednio pochodzili od Tamerlana, tylko pod względem duchowym.

W tych ludziach jest coś ciemnego i złego. Jest to widoczne w śladach historii, ale … wszelkie odniesienia do tego, wywołują grad oszczerstw potwierdzających oszczerstwo. Broni ich fundamentalizm chrześcijanstwa, które muszą zniszczyć. Oni sami wpisali się do Biblii jako niezbędni przodkowie chrześcijan i muzułmanów, dwu największych wybranych wrogów. Wg odkryć archeologicznych, „ich” historia naprawdę należała do innych. To wszystko może być tajemnicą, ale to co nie jest tajemnicze, to wyniki ich działalności tutaj.

Kosmos wstrząsa scenerią planety. To dopiero początek i nie wiadomo, jak dramatyczne będą zmiany. Zależy, przypuszczam, czego trzeba, by obudzić ludzi. W czasach takich jak obecne, kosmos nie działa połowicznie. Najważniejsza jest wynikająca z Apokalipst zmiana świadomości. Celem jest przekształcić krajobraz i wybić z głów ogółu marzenia o natychmiastowym materializmie. Ocalała część ludzkości bedzie miała za zadanie w doniosłej lekcji odsłonić i ujawnienć przyczyny ludzkich nieszczęść z poprzednich wieków. To będzie bardzo dotyczyć losu Izraela, którego dni są już policzone, a który będzie pokazany w jednym z największych dramatów kiedykolwiek widzianych. Opcje Samsona i otwarte ataki na ludzkość niewiele będą się liczyć jako broń odstraszająca, wobec możliwości zbiorowej reakcji ze strachu i zamieszania poszkodowanych. Tu graczem jest kosmos i kosmos załatwi sprawę tak czy inaczej.

Wszystko co dzieje się teraz jest przygotowaniem: wstrząsy na Bliskim Wsch., pogłębiająca się różnica gospodarcza między drapieżnymi bogatymi a biedną i średnią klasą, ratowanie banksterów i luki w podatku korporacyjnym, niesamowite kradzieże przez polityków i wierność wszystkich Rotszyldom. Wszystko to upadnie, bo gdy opadną zasłony z oczu pospólstwa, nie będzie pytań, co jest co i kto jest kto, albo co kto zrobił.

To niedorzeczna skrajność móc uznać to, co piszę, za antysemickie (cokolwiek to oznacza). Te rzeczy są prawdziwe. Ww. dokument pokazuje, co było możliwe w Niemczech i więcej. Historia pokazuje, co się stało i co się nie stało na mocy tego, o czym nie wspomniał żaden z głównych graczy. W historii, niektóre opowieści pojawiły się wiele lat po nieznanych przedtem wydarzeniach. W 1948 r. sprowadzono architekta, by wybudował krematorium i relikwie komory gazowej. Po co?

Zacytuję kogoś, kto miał oczy otwarte na większość omawianych spraw: historia to banialuki.

Mam inne spojrzenie na rzeczy niż ci, którzy zawsze szukają materialnych przyczyn sytuacji i wydarzeń. Idąc tą drogą, trudno jest je wyjaśnić czy uzasadnić, nawet gdyby można było dotrzeć do prawdy, która jest wielkim wrogiem opłacanych historyków, piszących fikcję dla uczniów, którzy będą dorosłymi o wypranych mózgach i spędzą życie pracując dla banksterów. Widzę to wszystko jako żywy film z konkretnym reżyserem, który jest zawsze kilka kroków przed, za, obok i w środku. Przez większość czasu on śpi, a my jesteśmy graczami w jego śnie. O pewnej godzinie budzi się i wtedy pokazuje nam lekcję. Tam teraz jesteśmy.

Dobra wiadomość: wszystko jest pod kontrolą. Złą wiadomość: zbyt wielu ludzi nie rozumie, a co gorsza, wielu religioznych mających własne poglądy o tym, z marzyciela zrobili większą wersję samych siebie – przerażająca myśl. Każdy dzień nie spędzony na głębszej refleksji o sobie, gdzie jest prawdziwa historia, to jeszcze jeden dzień pogrążania, które buduje historyczne kłamstwo. Popraw mnie, jeśli się mylę. Mogę zmienić wszystko, co tu napisałem na prawdziwsze.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/