Co tam Panie z tym Stuxnetem?

Co tam Panie z tym Stuxnetem?

Piotr Bein 28.3.2011

Blog KarolKuich (KK) próbuje zbić podejrzenia US-raelskiego Stuxneta o zablokowanie systemów siłowni w Daiichi. Andrzej Szubert wpadł na tę poszlakę, wciąż ją zgłębia, odniosę się więc do tekstu Andrzeja, cytowanego przez KK, oraz dyskusji KK, tym ciekawszej, że w komentarzach padły nieścisłości odnośnie judeocentryków.

Tajemnicze źródła

Dzięki KK za zestaw zdjęć, o które dopiero co prosiłem na swym blogu! Nic podobnego nie znalazłem na necie. Ze zdjęć KK można ocenić wysokość umocnień przeciw tsunami i topografię terenu siłowni – decydujące czynniki w ocenie domniemanych szkód. Czy KK ujawni źródło i datę każdego zdjęcia? Nie brak podróbek, a pokazane szkody mogą być np. z poprzedniego sztormu lub tajfunu. Przy okazji, jeśli KK sam naniósł strzałki i numerki – czy powie, jak to robić, bo od czasu do czasu potrzebuję. Jeśli zaś skorzystał z gotowca, to źródło proszę.

Brak źródła projektowej wysokość tsunami i wynikających kryteriów dla generatorów oraz dokumentu o zaniedbaniu obiektu przez TEPCO. Pomijam kryteria trzęsienia, skoro w siłowni Daiiczi, gdzie 3 reaktory automatycznie wyłączyły się wskutek trzęsienia, awaryjne generatory dizlowskie włączyły się jak powinny, ale przestały pracować godzinę później, podtopione przez tsunami.

Przebieg tsunami

Kluczowa więc jest kwestia dynamiki wody, która rzekomo doprowadziła do awarii generatora. Jaka fala uderzyła w nabrzeże po spiętrzeniu oraz złamaniu na mniejszej głębokości i przez 2 falochrony? Jak przeszła lub nie przez poszczególne tarasy i mur ochronny (wys. ok. 3 m, ten „w kratkę”) na wysokość gruntu ok. 8-9 m npm przy turbinowni? Czy i jak przedarła się wokół obu budynków turbinowni? Dlaczego nie ma z tego wideo, skoro rzekomo śmigłowiec był tam wtedy?

Potrzeba też wideo z akcji tsunami od lądowej strony turbinowni. Jeśli nie ma wideo, to trzeba odtworzyć sytuację na podst. ww. info, albo usytuowania, przekroju i planu obiektu generatora dla oceny wtragnięcia wody.

Generatory i zatwardzenie elektryki

Czemu po jakimś czasie wyszły problemy z chłodzeniem basenów zużytego paliwa 5 i 6, skoro generatory nie uległy tam uszkodzeniu ani podtopieniu? Oba bloki posadowiono o wiele wyżej niż 1-4, sądząc z topografi na zdjęciach u KK.

Gdzie są usytuowane generatory bloków 1-4: przy budynkach reaktorów, czy gdzie indziej? Wg ilustracji w New York Times – w turbinowni. W każdym razie trzeba poznać warunki ewentualnego wtragnięcia wody (otwory ścienne i stan zamknięcia w momencie tsunami, wysokość cokołu każdego generatora itp.). Podobnie  odnośnie uszkodzenia generatora i/lub spowodowania krótkiego spięcia jego instalacji elektrycznej (specyfikacje i stan instalacji) przez domniemane podtopienie. Rozumiem, że przy tak stanowczym odrzuceniu hipotezy Stuxneta, KK ma to info, więc proszę ujawnić.

Przykładowy generator kontenerowy u KK jest łatwo przewoźny. Wojskowy czy cywilny, ma gabaryty drogowo-kolejowe. KK pokazuje więc, że można było przywieźć je do Daiiczi. Nie rozumiem więc, po co było czekać tydzień na doprowadzenie linii elektrycznej, a do dziś nie można włączyć prądu, bo wciąż sprawdzają urządzenia elektryczne reaktora… Niewiedzieli elektrycy, że nic przedtem niezrobią? Wygląda to na zatwardzenie systemu przez Stuxneta.

Topografia i efekt lejka

Oszacowałem wys. gruntu po morskiej stronie turbinowni bloków 1-4 na ok. 8-9 m npm za pomocą wysokości 3-piętrowca (ok. 2,5 m na piętro) i zaparkowanych samochodów. Wysokości terenu na Fot. 1 u KK są niewiadomego pochodzenia i błędne. Np. wys. nabrzeża wynosi 2-3 m a nie 5 m, oceniając na ww. podstawie, a wys. 15 m i 17 m nie mają sensu dla budynków ani płaskiego terenu od tarasu wzdłuż nabrzeża aż po skarpę (oszacowaną przez KK jako 30 m wysoką).

Po tsunami donoszono z Japonii, że woda uderzyła do wys. 40 m w miejscach przybrzeżnych „lejków”, zwężających się wgłąb lądu i piętrzących tym tsunami. Na Fot. 2, 5 i 9 widać taki „lejek” idąc od płn. (prawego, patrząc od wody) końca turbinowni wgłąb lądu. Jest to korytarz drogi z nabrzeża do góry. Taki teren sprzyjałby  podejściu tsunami do 40 m npm, zostawiając powyrywane krzaki i trawę oraz wynosząc błoto w górę drogi. Ani śladu tego, co najwyżej rzekome „błoto” do poziomu nieco wyżej niż podłoże generatorów przy reaktorach.

Błoto, mokro czy podróbka?

W zestawie zdjęć satelitarnych widać (s. 4, 12.3.2011 01:38 GMT) brak podepchnięcia wody przez „lejek”, czyli to co się wlało w rejon reaktorów, nie miało impetu, z czego można domyślać się poziomu impetu na morską ścianę turbinowni. „Mokra” jezdnia jest najwyżej paredziesiąt m dalej niż podnóże skarpy. To raczej nie błoto, bo znikło w parę dni (patrz s. 6). Błoto (czy wilgoć?) na nabrzeżu nie ma odpowiednika na tarasach ani przy końcach budynków turbinowni. „Mokre” ma tylko odpowiednik (kolor?) z tyłu siłowni, gdzie skoncentrował uwagę KK pomijając drogę, którą domniemane błoto musiałoby przebyć od nabrzeży. Jeśli biały okrągły zbiornik (płn. skraj turbinowni) przeniosło tsunami, dlaczego nie dalej w ląd i czemu stoi prosto? To może być obiekt w trakcie transportu.

Na s. 6 (14.3.2011 02:00 GMT) nie widać już nawet „mokrego” za wyjątkiem okolic reaktora 4. Nie mieli nic lepszego do roboty tylko sprzątać błoto przez 3 dni i noce? Biały zbiornik przy płn. skraju turbinowni stoi wyśrodkowany na jezdni, a nie przypadkowo i nie przechylony. Zależnie od zawartości zbiornika, tsunami przewróciłoby go i zakleszczyło w jakimś rogu lub popłynąłby w górę „lejka” albo w rejon reaktorów.

Auto „ciśnięte” na „mur” jest jedyne, a silna fala powinna zostawić tam więcej szmelcu. Może z jakiegoś powodu auto osierocono, więc posunięto je na bok, żeby nie przeszkadzało w akcji ratunkowej? Na powyższych zdjęciach, auto wygląda na zaparkowane na uboczu, przed końcem jakiegoś rowu.

Stuxnet dla gojów

KK nie wie o kompleksie jot ani co to antysemityzm. Niby świadom zagrożenia od Stuxneta i cyber-wojny, KK odrzuca  autorstwo służb USA-Izraela (ścisłe powiązanie tych i in. służb, o czym przypomina forum KK) w Stuxnecie. Andrzej podsumował niektóre doniesienia o Stuxnecie dla Iranu. Forum  KK pisze o Stuxnecie dla Pakistanu, a wirus zagroził przede wszystkim irańskiej siłowni, nie żadnemu wzbogacaniu uranu w Iranie. To jest judeocentryczna retoryka podjudzania do wojny atomowej gojów z Iranem, bez jakiegokolwiek uzasadnienia z IAEA ani kilkunastu służb wywiadowczych USA.

W Daiiczi niekoniecznie Stuxnet był przenaczony dla Japończyków. A może był np. za jakieś uznanie Palestyny czy próbę bicia własnego, złotego jena – kto wie? Więcej jednak śmierci i zgonów niż na Honszu będzie globalnie. Skazili permanentnie atmosferę izotopami plutonu i uranu, zaświnili Pacyfik wypłuczynami lśniącymi w Kosmos. Eksperci wiedzą od tygodnia, że Daiiczi jest gorsze od Czarnobyla, od którego tylko do 2005 r. zmarlo na raka ok. mln osób…

Stuxnet, jedna z wielu broni diabelskich

Kompleks jot hurtowo stosuje raz opracowaną technikę do podboju kolejnych grup gojów, jak Talmud przykazał. Dla mnie oczywistym odciskiem palców kompleksu jest zaanagażowanie mendiów i agend jego ONZ (IAEA, WHO) po stronie kłamstw lobby nuklearnego  od początku zmyłki atomowej w l. 1940-ych. Oczywiste inne przykłady wojny przeciw gojom:

  • Skłócanie i terror etniczno-religijny – od Bałkanów, Polski, jewrounii i całego Zachodu, po Irak, Afganistan, Pakistan, Indie, Iran, Palestynę i in. sąsiadów na Bliskim Wsch.
  • Fałszowanie historii i kontrola Holokaustów wszystkich narodów na korzyść Szoa zaaranżowanego przez międzynarodowych syjonistów.
  • Karanie kraj po kraju kryzysem finansowym i zapaścią gospodarczą, kierownymi przez żydo-banksterów.
  • Globalne zamachy bio-terrorystyczne przez Wielką Farmację, wywodzącą się z IG Farben, koncernu Niemiec hitlerowskich, z kolei narzędzia międzynarodowych syjonistów i ww. banksterów.

Wg forum KK, nie ma dowodu na korzyść z Daiiczi dla Izraela, skoro wynikła jedynie “zimna fuzja” reaktorów. A miała być gorsza katastrofa? A jaką korzyść przynoszą kompleksowi ww. antygojowskie strategie? Kompleks działa na zasadzie: im gorsza apokalipsa tym prędzej zostaniemy zbawieni tylko my i przejmiemy bogactwa świata. Daiiczi już co najmniej dorównało Czarnobylowi, i to przy zatajonych i sfałszowanych danych o emisjach i ich skutkach na zdrowie! Czego nie osiągnęli bio-bronią zwaną szczepionki na H1N1 w 2009 r. osiągną teraz zaraczeniem ludzkości izotopami z Daiiczi, a może i wojny atomowej US-raela z Iranem, do której nawołują siepnięci syjoniści w USA jak Dershowitz (skoro się już fajczą reaktory w Japonii). Ni e brak szaleńców w samym Izraelu. Nie tak dawno jakiś generał groził Europie atomówkami z największego i jedynego  na Bliskim Wsch. arsenału nuklearnego – w Izraelu.

Jeśli judeocentrycy zaatakowali Daiiczi Stuxnetem, byliby też podejrzani o trzęsienie (HAARP, atomówki w uskoku tektonicznym…?). Atmówki to pestka dla służb kompleksu – od największych, po mateczki (atomówka w teczce), użyte w eksplozjach na Bali, 11 IX i kto wie gdzie jeszcze

Globalna zbrodnia ludobójstwa

Tylko w basenie zużytego paliwa przy reaktorze 4 w Daiiczi było 1535 zestawów nowych i zużytych prętów (ok. 2,5 do 3 mln prętów paliwowych z uranem i plutonem). Było bo niewiadoma część jest już w atmosferze i oceanie. Kompleks jot wysłał z miejsca swe NATO na Libię, ale nic do ewakuacji Japończyków z Honszu, żadnych jednostek do odkażania miast i wsi i ratowania reaktorów. Wysyła swe drony na Liban i Pakistan, ale żadnego do ratunku Daiiczi. Ale chętnie skorzystało żydo-NATO z japońskich specjalistów w Iraku, narażając ich na pył po broni uranowej…

Kompleks jot zaszczepił nam nienawiść do islamistów z brudną bombą radiologiczną w kieszeni. Założył nam łańcuchy, kagańce, kneble i ograniczył swobody obywatelskie na tej podstawie. A jak wybuchła brudna globalna bomba Daiiczi, to kompleks spieszy na następny podbój, tym razem w Afryce.

Majstrowie Stuxneta doskonale wiedzą, co robią, a ich kompleks jot tuszuje w swych mendiach dla śmiercionośnego lobby A od początku jego powstania w l. 1940-ych.

Ktoś na forum KK…

…przypomina, że Izrael posłał szpital polowy do Japonii. Sposób na szpiegowanie wyrządzonych szkód itd., a do Gazy wysyła bombowce i pociski (błogosławione przez rasistowskich lubawiczerów) z radiologiczną, fosforową i in. okrutną bronią. Blokuje Gazę jak kiedyś międzynarodowe żydostwo spędziło opornych Żydów do gett na pewną śmierć opornym emigracji do Palestyny.

Ktoś u KK napomina Andrzeja do obiektywności, bo inaczej wyjdzie, że Żydzi chcieli podbić świat a Adolf Hitler chciał im w tym tylko przeszkodzić. Korekta: Skrajni Żydzi-judeocentrycy chcieli stworzyć Izrael w ramach tworzenia roszyldowskiego NWO i do obu celów posłużyli się syjonistyczną III Rzeszą, podobnie jak teraz posługują się USA i UE. Żródła tej oczywistej dla niesyjonistów informacji podałem w moim opracowaniu. Edukacji potrzeba w foto-interpretacji jak i historii niesfałszowanej.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/