Czas podjąć męskie decyzje – radiacja rośnie, a UE cichcem obniża normy i pomija najgorsze jak pluton

UE w trybie pilnym 25-krotnie podwyższa limity promieniowania w żywności

(z 600 do 12500 bekereli na kg pożywienia)

http://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/LexUriServ.do?uri=OJ:L:2011:080:0005:0008:DE:PDF
http://www.newsecho.de/gesellschaft/panorama/6vIIz8vx6Sk/informationspolitik_kritisiert-foodwatch_radioaktive_grenzwerte_von_japan_lebensmitteln_erhoeht
http://www.globalnaswiadomosc.com/uniapromieniowniezywnosc.htm

Unia Europejska bada żywność ale nie uwzględnia plutonu!

Wg RMF 24 “Kraje Unii Europejskiej sprawdzają żywność z Japonii pod kątem stężenia radioaktywnych pierwiastków: cezu i jodu. Nie uwzględniono jednak plutonu. KE uspokaja, że w razie potrzeby zmieni zasady. “Nie ma w UE japońskich produktów zawierających pluton i zapewne nie ma ich w Japonii” – powiedział rzecznik KE ds. zdrowia Frederic Vincent.”
źródło: http://radioalert.blox.pl/html#axzz1I9mmERQ8
Więcej na: http://radioalert.blox.pl/html http://radioalert.blox.pl/html#ixzz1IAM3lakc

PB: Nie ma plutonu, nie ma uranu, nie ma setek in. izotopów… Ss-yny chcą nas pozabijąć i żywnością.

MonitorPolski: CZAS PODJĄĆ MĘSKIE DECYZJE, a nie bawić się w parady homoseksualistów!

Globalna Świadomość: (…) zawartość Jodu 131 w powietrzu zwiększyła się średnio o ok. 2000 razy względem pomiarȯw na dzień 21 marca br. W niektórych miejscach Polski zawartość ta zwiększyła się dużo bardziej, np.:

– Katowice: wzrost o ponad 8 tysięcy razy !
– Białystok: wzrost o ponad 2870 razy !
– Warszawa: wzrost o 4600 razy !

Podobnie stało się z zawartością Cezu 137, gdzie zanotowano jego kilkuset krotny wzrost.
==================================================================
Absolutnie nie należy się kierować bełkotem medialnym. Niemal wszystkie media są opanowane przez ludobójczych psychopatów, którzy w katastrofie w Fukushima widzą metodę na depopulację globu. Dziennikarze nie mają obecnie żadnych możliwości przekazywania prawdziwych wiadomości, to co widzimy w telewizji, słyszymy w radio czy też czytamy w gazetach jest odgórnie sterowaną propagandą, kreowaną przez wszelkiego rodzaju agentury i dystrybuowaną jako „wiadomości”.
Unia Europejska, która realizuje kierunek zapoczątkowany przez nazistowską III Rzeszę zamiast ostrzec ludzi przed zagrożeniem, PODWYŻSZYŁA NORMY W TRYBIE PILNYM 20-KROTNIE!!! Potwierdza to ludobójczy charakter rządu brukselskich satanistów.
Oczywiście, podanie tych informacji opinii publicznej może wywołać panikę, ale czy nie lepiej przygotować społeczeństwo do tego co się dopiero zacznie dziać? Są to wszystko niestety rozgrywki polityczne – szajka psychopatów, która obecnie jest u władzy w większości krajów Euroopy, obawia się, że nastąpi rewolta i wszyscy jak jeden zostaną  powywieszani na latarniach. Jeśli im się zdaje, że poprzez milczenie na temat zagrożenia uda im się zażegnać niebezpieczeństwo, to się grubo mylą. Ludzie i tak się dowiedzą poprzez niezależne systemy dystrybucji informacji co się naprawdę dzieje. Naukowcy, którzy prowadzą badania już sypią. Wiedzą, że zagrożone jest również ich życie, jak i ich rodzin. Czy politykom wydaje się, że są z ołowiu?

CZAS PODJĄĆ MĘSKIE DECYZJE, a nie bawić się w parady homoseksualistów!

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/