NWO atomowo po japońsku: kamikadze A

NWO atomowo po japońsku: kamikadze A

1.4.2011 – matka jednego z samurajów A w Daiiczi mówi, że jej syn i koledzy zdecydowali poświęcić swe życie w akcji ratowania reaktorów. Innym, TEPCo oferuje wielkie sumy za „wskkoczenie” w niebezpieczne miejsce, szybkie wykonanie zadania i ucieczkę przed wielkim napromiemiowaniem. Matka 32-letniego ratownika w wywiadzie dla żydomediów syjonisty Murdocha, Fox News, mówi ze łzami w oczach: Mój syn z kolegami przedyskutowali to dogłębnie i poświęcili swe życie jeśli trzeba do ocalenia narodu. Powiedział mi, że przyjęli prawdopodobne ryzyko śmierci od choroby popromiennej lub później od raka. Wiedzą że jest niemożliwe nie być wystawionym na śmiertelne dawki radiacji. Kobieta nie podała nazwiska, bo żeby nie wywołać paniki, firma nakazała pracownikom niemówić publicznie o swym losie. Wygląda na to, że ratownikom nie dano podstawowego wyposażenia bezpieczeństwa. Wg ministra bezpieki Japonii, nie wszyscy dostali blachę ołowiową na może być radioaktywną podłogę, gdzie śpią. Ww. matka: Mój syn śpi na biurku […] ale mówią, że wysoka radiacja jest wszędzie i obawiam się ni epomoże mu biurko.

Dodatkowych ratowników TEPCO próbuje zwabić mamoną, do 5 tys. dolców na dzień za „wskoczenie” do silnie skażonego miejsca na szybkie wykonanie zadania, przed śmiertelną dawką. Mimo to wielu kandydatów odmawia. Rjuta Fudżita (27 lat), który oddalił taką  ofertę pracy w reaktorze 2: Słyszę, że werbują starszych niż 50 lat za duże pienądze, ale jestem młodyi mam strach przed radiacją. Nie chcę znow pracować w siłowni A.

W ub. tygodniu 3 ratowników reaktora 3 trafiło do szpitala  po ekspozycji na 170-180 mSv. Przeciętna dawka dla pracownika A wynosi 50 mSv na 5 lat. Skoro tak niewielu ludzi chce iść w radiację, TEPCO ma trudności z oceną wysiłków schładzania prętów, nie mówiąc o kompletnej diagnozie problemów w Daiiczi. Zwykle stosuje się roboty do tego typu zadań, ale wnętrze bloków Daiiczi jest tak zawalone gruzem, że nie mogą tam pracować.

PB: Panie Jezu Chryste, Synu Boży, zmiłuj się nad więźniami zatrudnionymi na śmierć w Daiiczi. Chroń niewinnie skazanych polskich patriotów od takichże zadań w awariach siłowni A.pl.  Po chrześcijańskim wstępie, pora na winnych tych zbrodni. Wyznaczam na ratowników (nie do kierowania, nie do „wskakiwania” w radiację, tylko jak długo trzeba na wykonanie zadania lub śmierć od radiacji, cokolwiek nastąpi 1-sze):

  • Wciskacze energii A i wojen radiologicznych US-raela: Clinton z Clintonową, Busze stare i podstarzałe, Kenijczyk Barack O-bomba Setoro.
  • Komplecik neo-koni pociągowych wojen i nienawiści wśród gojów oraz wojny A z Iranem Wolfowitz, Perle, Derszowitz itd. tfu!
  • Wciskacze energii A Polsce: wonTuSS-ynu i Sarko-Mosadziak.
  • Debile A: Głogoczowski, Jaworowski, Broda… miejsca zabrakłoby wszystkich wyliczyć.
  • Cały “polski” wymiar niesprawiedliwości.
  • Nowego i starego szefa Mosadu (i jego benjaminka Nietamjachuj) i starego w CIA, z dokumentacją Stuxneta pod dupę do spania w rowach z radioaktywną wodą w Daiiczi.
  • Japońskich szabas-gojów na najwyższych stołkach, całujących dupę żydomasonerii Bani Brith w Komisji Trójstronnej.
  • Żydo-lokaji w IAEA, WHO i delegaturach krajowych.
  • Żydo-banksterię dającą lichwę na siłownie A i ich religioznych kolesi, lubawiczerów, wszyscy talmudycznie nienawidzący gojów i swoich braci (nie powiem semickich, bo rzadko który z tych apokaliptyków mosziachowych pochodzi z Ziemi Świętej).

To by załatwiło najważniejsze bieżące i długotrwałe (przeszłe i przyszłe) problemy ludzkości. Jedna korzyść z Daiiczi: ludzie już nie będą się mieli czego bać – i tak ich potomstwo będzie z roku na rok gorzej skażone, zdeformowane, wymierane na raka… Zabraknie latarni… Dlatego tak gorączkowo i coraz nacjalniej sciemniają. [Bein strzepuje ręce, idzie się odkazić od tego chłamu w kąpieli radioaktywnej z jeziora pod Vancouverem, źródle wodociągu.]

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/