Następny tabun niebezpiecznych idiotów A do “odstrzału”

Następny tabun niebezpiecznych idiotów A do “odstrzału”

Piotr Bein 3.4.2011

Właśnie przeczytałem podobno naukowe strony Związku Zatroskanych Naukowców (UCS). Są tak “zatroskani”, że aż usypia…Bazują na mendiach New York Times, Reuters… skąd  przytaczają skompromitowane ałtorytety, np. dra Wotawę z wiedeńskiego instytutu prognoz atmosferycznych ZAMG, na kontrakcie zmyłek dla MAEA, trzonu lobby A. “Niepotrafił” on kontynuować symulacji – jego sehr speziell Komputerprogramm zaciął się kaput przed wybrzeżem Am. Płn., żeby czasem kanadyjskie i amerykańskie dzikusy niespanikowali.  Ten wrzód na b. słowiańskości wciska też bzdetę A o cezie i jodzie jako jedynych. We Widniu, wdycha już pluton miejmy nadzieję, po chrześcijańsku.

Unia zafajdanych nałukowcuf udaje analizę techniczną, językiem mendiów i lobby A. Wnuki widzą, że trzy budynki reaktorów w ruinach, po eksplozjach z basenów zużytego śmiecia atomowego z uranem, plutonem i setkami in. izotopów, a oni: być może zawartość basenów zniszczona. Być może! Ze zdjęć z dronów i kamery na drągu, b zbliżyć się do piekła gamm starch, widać totalne zniszczenie górnych części budynków, gdzie powinny być baseny,  a oni: Gazy wydzielone ze zużytego paliwa w basenach są zamknięte w budynku reaktora, ale mogą wylecieć w przypadku uszkodzenia budynku. […] eksplozje wodoru w budynkach reaktorów 1, 3 i 4 utworzyły otwory w ścianach, co pozwiliło gazom ulotnić się.  Lufty otwarto z ścianach budynku reaktora 2, by zapobiec akumulacji wodoru, który mógłby eksplodować. Halo! Pobudka! Trzy budynki wysadziły w powietrze eksplozje już pół miesiąca temu,  z ambrozją transuranowców z basenów! Od pół miesiąca cymes leci na świat, wspomagany sprawnie przez eugeników z IAEA i firmy TEPCO, właściela brudnej bomby w Daiiczi, zdetonowanej Stuxnetem na kilkuletnie emisje eliksiru życia dla najbardzie zaludnionej, płn. Półkuli. A goje narzekają, że akcja ratunkowa ślimacza i nieudolna!

Niedołuczeni z UCS jak polscy a-to-mi-szczy, piszą tylko o 6% plutonu w paliwie MOX w reaktorze nr 3 (z 548 zestawów prętów paliwowych, tylko 32 zestawów tj. ok. 6 tys. prętów MOX), co jest prawdopodobnie zaniedbywalne. Nic o plutonie we WSZYSTKICH wypalonych prętach (MOX i uranowych), własność US-raela, do produkcji bomb także w Dimonie. W nauce (i nałuce) empirycyzm rozwiewa wontpliwości – na 1-szy radioaktywny samolot do Tokio, panowie, niezapomnijcie zabrać aparatury (EPA wycofało 8 “zepsutych” z 18 na zach. wybrzeżu USA, więc dostanieta za frajer).

Nałuka jot (szef unii zafajdanych nałukowcuf wyrecytowal hasbarę o uszkodzeniu Daiiczi przez trzęsienie!) wie, że elepstrykę podciągnięto pod reaktory już dawno, ale tylko do żarówek sterowni, bo systemy chłodzenia ani sterowanie niedziałają po ludobójczym zamachu Stuxnetem globalnego terrorysty, US-raela,. Mimo to pisze flegmatycznie, jakby nie pichcił się równoważnik 8 reaktorów, których już nikt i nic nie powstrzyma od stopienia się i wypalenia w reakcji trwającej kilka lat, co jak sprawę z innej planety przyznają “zatroskani”…

Zamiast tego, zdziry nałukowe, przy których najgorsza dziwka w b. porcie szczecińkim jest boginią, lulają nas: W miarę rozprzestrzeniania przez wiatry nad oceanem, radiacja rozcieńcza się. Podczas gdy śladowe ilości wykryto w USA, są one znacznie niższe od naturalnego promieniowania tła, na które ludzie są ciągle wystawieni i nie stanowią poważnego zagrożenia dla zdrowia.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/