Żydo-mendialne mataczenie dla gojów

Żydo-mendialne mataczenie dla gojów

PB: Redaktor NaturalNews, Mike Adams pokazuje, że doniesienie Associated Press (AP), źródło dla większości mendiów, dowodzi szokującego braku wiedzy o radiacji i fizyce. Żydomendia po prostu kopiują i powielają doniesienia z żydo-agencji prasowych AP, Reuters itd. Google karze portale za kopiowanie, a mendia kopiuja wiele razy codzień, niemal na każdej stronie gazety, w każdej minucie telewizornych “aktualności”… Żydomendia to największa operacja kopiowania, a Google News, Yahoo itd. powielacze żydo-kłamstw  faworyzują je, cenzurując, usuwając i niedpuszczając “pomniejsze”, niezależne doniesienia i analizy.

Ściśle w rękach skrajnych judeocentryków jak Murdoch i kontrolowane przez nich w dół do prywatnego życia dziennikarzy, żydo-agencje prasowe i kopie w mendiach nigdy nie donosiły prawdy, jeśli służyłaby gojom, patrz np. “historia” II wojny światowej, skomponowana przez  łgarzy narodu niegdyś wybranego.  Masy gojowskie pojęcia nie mają także o radiacji i są łatwo lulane przez telewizorne blondynki (a jakże, bez krzywego nosa!). Współudział żydo-mendiów w zmyłkach i dezinfo na jakikolwiek temat (Bałkany, metryka O-bomby, Libia, śmiertelne skutki radiacji…) jest 100 % dowodem na współudział, jeśli nie główne autorstwo kompleksu jot w danym nieszczęściu.

Adams pisze: większość zapakowanych wiadomości w nurcie głównym jest […] rażąco niedokładna, napisana przez słabo edukowanych,  którzy nie rozumieją praw fizyki, ekonomii czy nawet zasady przyczyny i skutku. Poprawka: większość zmyłkowej info dla gojów piszą rozmyślnie uchnie einsztajny. Adams poleca rzekomo wiarygodne NaturalNews.com, InfoWars.com, Rense.com. Nawet wśród tych niby nieomylnych znalazłem nieraz hasbarę i dezinfo. Używaj swego najszybciej zanikającego organu – mózgu.. Dlatego Grypa666 i PiotrBein.wordpress.com…

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/