O-bomba startuje w wyborach na prezydenta w 2012…

O-bomba startuje w wyborach na prezydenta w 2012…

Jim Kirwan 5.4.2011, przekład-skrót Piotr Bein

…bo USA potrzebuje bronić postępu dokonanego za jego obecnej prezydentury. Ohydne oświadczenie, gdy USA nie jest już nawet krajem Amerykanów, w najgorszym historycznie położeniu. Prześcignął perfidię Busza – prezydentem czego? [Co szykują pociągacze sznurków kukły O-bomba, żydomasoneria? – PB] Doktryna O-bomby zniosła umowy międzynarodowe USA stojące na drodze łobuzerskiego USA, mafii prywaciarzy i banksterów w zmowie z syjonistami Izraela, zarażających plagą glob.

Światu grozi radiologiczny holokaust, potrzeba chronić Amerykanów od wszelkiej ekspozycji na radiacjE, a O-bomba chce to robić jednocześnie odmawiając inspekcji bezpieczeństwa siłowni A w USA ale rozwoju ich mocy. Jego boietnice wyborcze to nawet nie śmiećm tylko zagrożenie radiologiczne dla świata, nie tylko Amerykanów. Pod sąd z nim, za brak zbadania zagrożenia z siłowni A made-in-USA, brudnych bomb radiologicznych rozmieszczonych po całym globie. O-bomba wykazał się już priorytetem – Izraelowi.

O-bomba wie o zagrożeniu z Daiiczi. Przytacza spuszczenie (4.4.2011) 11,5 tys. ton ścieków A do Pacyfiku, beznadziejne ratowanie siłowni, fantastycznie skażone wycieki z podziemi reaktorów i akumulację w morzu, zagrożenie dla całego basenu Pacyfiku, konieczność zatrzymania. Ale dlaczego nie w dniu tsunami? To rząd USA z japońskim tuszowały zagrożenie globalne z Daiiczi. O-bomba grał w golfa i główkował następne wybory, podczas gdy opady skaziły powietrze, wodę i mleko w kilku stanach, a gorsze ma przyjść – dla całego globu. Zważywszy wszystkie fiaska O-bomby i setki następnych w nadchodzących miesiącach, nie będzie żadnych wyborów 2012,  bo cały kraj może być w stanie kwarantanny radiologicznej – stan wyjątkowy.

Pożar pożera coraz nowe kraje Afryki, pożoga nie ustaje na Bliskim Wsch., a Izrael nawołuje do nowej rzezi Gazy. Prywatne bombardowanie Libii przez O-bombę okazuję się kolosalną katastrofą  dla wszystkich stron, następnym miejscem, gdzie siły US-raela pozostaną długo, wbrew „zapewnieniom”. Ten palant z noblem potroił wojnę w Afganistanie wbrew obietnicom, prześcignął Busza juniora. Równie dobrze mógłby być preziem Izraela, bo każdą decyzją służył nielegalnemu tworowi syjonistów, którzy zamierzają zmieść z mapy Palestyńczyków. W każdej wonjie O-bomby, anonimowy morderczy terror spada z nieba, zeslany przez drapieżnika-zabijakę ludzi bez pardonu wszędzie, z pogardą dla życia. Wrogowie rodzą się USA globalnie w fantastycznym tempie, a US-rael twierdzi, że zyskuje przyjaciół, wśród głodującyh ocalałych z polityki jakiegoś Atilli Huna.

Haiti wciąż w ruinach, zacholerzone mimo apelu 3 zbrodniarzy USA z kryminalnym Czerwonym Krzyżem zbierającymi pomoc, którą rozkradziono. Fiasko polityki O-bomby wszędzie, gdzie stanie but USA. Dzięki O-bombie i Izraelowi, nie ma już dept. stanu ani sprawiedliwości, ani praw, które obowiązywały każdego w kraju niegdyś zwanym USA. Nielegalne akcje unych w 5 stanach, okrawające resztki słabnącej władzy, finalizują USA na jedno z 2 zbrodniczych mocarstw wpędzających świat w wojnę za wojną. Tydzień po inkryminującej decyzji dept. sprawiedliwości, BP domaga się wznowienia wierceń w Zatoce Meksykańskiej, niecały rok po katastrofie. O-bomba idzie BP na rękę.

Polityka USA: Rób bogatych bogatszymi, eliminuj biedotę bez wzgl. na koszty dla USA i świata. Słuchaj i broń dziwki – Izraela, bez wzgl. na cenę. W jakimkolwiek in. świecie, ten debil byłby już dawno zlinczowan, ale tu i teraz znów startuje w wyborach, zanim spełnił choćby jedną obietnicę sprzed lat. Wciąż nie wiesz co ZROBIĆ z tym fantem?

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/