Fejleton radio-polityczny na okazję żydo-masońskiej walki o waadzę Kanady

Fejleton radio-polityczny na okazję żydo-masońskiej walki o waadzę Kanady

Pij i żryj radioaktywność, goju, jak odmawiasz scypionek!

Piotr Bein 6.4.2011

Norma federalna USA ogranicza radioaktywność jodu-131 w wodzie pitnej do  3 piko-Curie na litr, lecz wykryto poziomy wielokrotnie wyższe w wodzie deszczowej w Kalifornii, Idaho, Minnesocie, Ohio, Pennsylwanii i Massachusetts. Skażenie znaleziono też w mleku w stanie Waszyngton. Wg agencji od żarcia USA (EPA), wcinanie ryb z Japonii  o skażeniu 24 razy powyżej limitu federalnego USA,  niestanowi zagrożenia dla zdrowia.  Przedtem wciskali Amerykanom wodę pitną 181 razy pponad dopuszczalną normę skażenia radioaktywnego. Ta sama agencja z globo-eugenikamiwciskała Amerykanom broń biologiczną – szczepionki na świnioka.

Równie żydomasoński rzont Canady wciskał scypionkę na H1N1, niedawno zakupił tej bio-broni na całe 10 lat, a w Brytyjskiej Kolumbii przestał mierzyć radiację z Daiiczi specjalnie zmoblizowanymi na tę okazję wozami, bo skażenie jest na zbyt niskim poziomie. jak nie mierzą, to skąd  znają poziom? Jak debilnie można mówić do ludu? Te same zbrodniczo kretyńskie waadze dopuściły skażone cezem mleko do konsumpcji przez ciężarne, karmiące, niemowlaki i dzieci.

W czasie kryzysu radiologicznego daiiczi, agent kompleksu jot Ingnatief z opozycji w parlamencie w Ottawie zmontowal szykowane latami odsunięcie premiera Harpera (też mason, na propozycje O-bomby ataku na Libię wybąkał potulnie eee… zgadzam się z prezydentem USA) od władzy i zamknięcie parlamentu, na podstawie lipnego oskarżenia o… a jakże, holokaust, tylko że na Indianach. Ignatief to potomek żydo-wykonawców czerwonego terroru żydo-bolszewików w Rosjii. Ignatief nie mieszkał nawet w Kanadzie, tylko w żydo-norze nowojorskiej przed nagłym pojawieniem się na scenie politycznej Kanady. Vancouver pije wodę z otwartego do atmosfery jeziora w pobliskich górach, cały kraj (i Japonia) polega na łososiu i in. owocach Pacyfiku łowionych przez flotę Kolumbii Brytyjskiej i hodowanych w sadzach przybrzeżnych. Wszystko wziął szlag a ten żydo-palant ani słowa, tylko jak dziadowie bawi się w rjewolucje pałacowe, otoczony debilami zielonych i socjalistów. Co SS-yn ma w zanadrzu dla śpiących błogo Kanadyjców?

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/