Prof. Dorota Majewska zawiadamia

Prof. Dorota Majewska zawiadamia

Email 5.4.2011

Przekazuje dwie informacje, ktore moga byc dla Panstwa przydatne. Sa po angielsku, ale tekst mozna sobie od biedy przetlumaczyc przy pomocy google. Jedna bardzo niepokojaca, ze EPA (Amerykanska Agencja Ochrony Środowiska) planuje podniesc wiele tysiecy razy standardy skazenia radioaktywnego srodowiska, ktore uwazana sa ze bezpieczne, zeby dopasowac je do obecnego skazenia i uznac wszelkie skazenie za trywialne i niegrozne dla czlowieka. Jest to bardzo niebezpieczny proceder, majacy na celu ukrycie przed spoleczenstwem skali zagrozenia radioaktywnego. Niestety takie manipulacje maja miejsce prawie na calym swiecie. Wg poprzednich uczciwych standardow – obecne skazenie w USA przekracza progi bezpieczenstwa, a wg nowych – nadal jest bezpieczne. Podtrzymuje swoja opinie, ze warto teraz brac kelp i zwiekszone dawki antyoksydantow. Sami jednak oceniajcie skale zagrozenia i dokonujcie wlasnych swiadomych wyborow.

Druga informacja jest o dokumentalnym filmie, ktory zrobiono w USA i wyswietlono na publicznym pokazie. Film ten w sposob obiektywny przedstawia dwie strony medalu szczepien i otwarcie mowi o ogromnej dzis skali powiklan poszczepiennych i wynikajacych z nich chorob. Zalaczam zapowiedz filmu, ktory wkrotce ma sie ukazac na DVD. Sadze, ze ktos w Polsce podejmie sie jego przetlumaczenia na polski.

PB: O planach EPA nowych norm dawek donosiłem w Orwell atomowo: „ochrona” radiologiczna USA obniża normy! szukaj także tu.

Józef Bizoń: Tyle wrzeszczą na in. polach medycznych o profilaktyce (sympozja, prace naukowe itp.) – a tu co ? Cisza! Gdzie się podzieli ci medyczni spece od profilaktyki, gdy chodzi o skażenie radioaktywne? A może prepartat Kelp, albo dla dzieci “Marsjanki Syrop” (70 mcg) produkują nie ci co trzeba? Zamiast profilaktyki straszą przedawkowaniem jodu byle by tylko przyswoić sobie jod radioaktywny, bo niby bezpieczniej? Ale dochodzi do niego wtedy, gdy dzienna podaż jodu przekracza 20-krotnie zapotrzebowanie dzienne, tj. 2 mg/dz. czyli trzeba by było zażyć 20 razy więcej niż pisze na opakowaniach tych preparatów. Dziękuję Pani Profesor Majewskiej, a także Piotrowi i innym bijącym na alarm. Na rządzących i wszystkie razem wzięte obłonkańcze partie polityczne w Polsce wraz z wszystkim razem wziętymi mediami (w tym podobno i polskimi) nie ma co liczyć. Oni  od 1989 r. już Polskę wspólnymi siłami zgnoili. No i kpią sobie już teraz wszyscy w żywe oczy z Narodu Polskiego.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/