Skażenie Kolumbii Brytyjskiej

Skażenie Kolumbii Brytyjskiej

Wg atomisty prof. Krzystofa Starosty [zapis z oryginału – PB] z U. Simona Frasera w Vancouver  (5.4.2011), skażenie wody deszczowej maleje, co wg niego znaczy koniec emisji z Daiiczi lub zmiana cyrkulacji atmosferycznej. [Jeśli prosor czyta na bieżąco doniesienia i podsumowania techniczne to wykluczyłby to pierwsze. Na samym początku kryzysu nadawal w tutejszej telewizorni jak prosor Jaworowsky w Polsce – PB.]

Na wykresie Starosty jod-131 w vankurewskiej deszczówce  szczytował 20.3.2011 na poziomie 12 Bq/litr, z zera do 18.3.2011 [kiedy to uszczelniałem chałupę na zewn. bombardowany b. ciężkim plutonem i uranem chroniąc jądra jedną dłonią oraz zbeształem żonę że wylazła na zewn. z jajkami – PB]. Zaś 29.3.2011 wg Starosty poziom spadl do nieco ponad 3 Bq/litr.

Nie tak chopla z zielskiem morskim. 15.3.2011 miało zero jodu-131, a już 22.3.2011 aż 310 Bq/kg suchej masy, 28.3.2011 aż 380 Bq/kg. [Efekt zwany bio-akumulacja panie psorze, podobnie wdychane przez Krzystofa nano-bomby plutonowe i uranowe akumulują mu siem w pucach itp. – PB.] Po Czarnobylu podobne próbki zielska z plaży w Vancouwerze miały 4500 Bq/kg suchej masy.  [Czemu wielce uczony pan psor z Polin nie bada powitrza i nie powi nam ile pyłków na dobę wdychamy uranowo-plutonowych? – PB.] Chyba tylko dziwka lobby A jak Starosta mogła podsunąć dziennikarzynie: Wg agencji ochrony środowiska USA (EPA), konsumpcja 1 kg wodorostów o bieżącym pozimomie promieniowania byłoby równoważne 1 zdjęciu rtg zębów. [Pięści się zwijają do zębów Starosty, ale postaram się opanować… Gębę se prześwietlam za zgodą własną – a co ona ma do radiacji wewnętrznej z wdechniętych i spożytych drobin z Daiiczi? Jaki palant jeszcze cytuje EPA, FDA i in. wspólników w eugenice i mordach globalnych przez kompleks jot: 11 IX, świniok, delegalizacja normalki… chyba tylko kolega popaprańca Jaworowskiego na Kanadę Zach. Starosta nie rozumi prac ECRR, setek paiperów od uczonych z Rosji po Czarnobylu? Jeśli taki przygłup jest profesorem w Kanadzie, kim jest pedofil i pseudo-nałukowiec Bein w tym samym mieście? – PB.]

Starosta nie wiedział, jak pogodzić swą ignorancję o globalmnym rozpraszaniu i bio-akumulacji z opinią swego guru, MAEA, pomylonego o 100-100 razy w obliczeniach zagrożenia radiologicznego, więc szrajber pisze: Tymczasem MAEA wciąż nazywa sytuację w Japonii bardzo poważną 3 tyg. po uszkodzeniu siłowni Daiiczi przez trzęsienie i tsunami. [Dla telewizornych ludziowców jak Starosta i pismak vankurewskiej gazety, zaiste siły natury poslały brudną bombę radiologiczną na cay świat. Dla Grypowiczów666, wkrótce podsumowanie wstępnego dochodzenia ws. Stuxneta w Daiiczi i apel do świata o przejęcie śledztwa – PB.].

Na koniec nasze tu giewu zapewnia poprzez naczelnego wspólnika niedoszłego zamachu na ludzkość przez „pandemię” H1N1: Dotąd nie ma zagrożeń dla zdrowia dla ludzi mieszkających w in. krajach od radioaktywnych substancji  wyemitowanych do atmosfey z japonskich silowni, uaktualnia Światowa Organizacja Zdrowia.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/