Bein zaproszony do akcji orgonowej

MonitorPolski (email do Piotr Bein 7.4.2011): Piotr,  TK udało się zawrócić chmury znad Polski za pomocą tych “dział orgonowych” – busterów. Byłem w Warszawie, na moich oczach chmury się rozproszyły, a samoloty chemtrailowe nie mogły rozpylić smugi na dłużej niż może 100 m, mam to nagrane, zaraz wsadzę na blog. On twierdzi, że jest w stanie odciągnąć chmury znad Vancouver, ale: zobacz na symulacji, sam nie dam rady zawrócić tego nad Pacyfik, Bein mógłby zorganizować busterowców i pomagać no i grupy modlitewne, nie musi sie odklejac  z domu telefonem i netem. Sami stąd możemy nie dać rady,

PB: Wzruszyliście mi żonę z Tadkiem, ale:

  • Choć radioaktywności ni widu, ni slychu i nie wanjajet, jest w krystalicznym powietrzu wyżowym i najdrobniejszy pyłek pozostanie tam na długie lata.
  • We W-szawie  najprawdopodobniej widziałeś wyż atmosferyczny, kiedy chmury “znikają” a smugi kondensacyjne też jak Bóg przykazał, więc nie obserwowałeś żadnej chmury z Japonii ani chemośladów.
  • Delegatura dział ogronowych jest już w Vancouver u Vismayi z pod-delegaturą na Euro-Azję w Lublinie.
  • Widzę dylemat Tadka Kisiela: chciałby zatrzymać te “chmury” dalej od Polski, ale musiałby wpierw przeprosić Beina, Vismayę w Vancouver, a może i Szuberta na przedpolu Polski – dojczlandii.
  • Ponieważ jak znam TK to on tego nie zrobi, radzę skupić się na samym źródle “chmur” — Daiiczi, za co także Japońcy będą wdzięczni.
  • Ja się odwdzięczę dożywotnim odsyłaniem wam owoców Pacyfiku, podtuczonych izotopami tablicy Mendelejewa, strąconymi przez was i delegatury światowe na przedpolu świata zcywilizowanego inaczej.
  • Niech Bóg się nad nami zmiłuje..

Do ewentualnrj zmiany decyzji, jeśli Tadek odpowie na mój apel wkrótce po mordzie na Drze Ratajczaku, żeby się zajął z innymi administracją fundacji dla ubogich polskich patriotów.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/