Józef Bizoń: Chroń siebie i swoją rodzinę przed radioaktywnym jodem!!!

Józef Bizoń: Chroń siebie i swoją rodzinę przed radioaktywnym jodem!!!

Pamiętaj! Bijący się o władzę nad Polakami traktują Cię jak zeszłoroczny śnieg.

Dla komuny w 1986 r. po wybuchu reaktora w Czarnobylu najważniejszy był pochód na 1 maja. Teraz dla PiS-u, PO i całej reszty politykierstwa magdalenkowego najważniejsze jest załatanie wyrwy powstałej w wierzchołku „polskiego trójkąta bermudzkiego: PO-PiS-SLD”, w którym na oczach ślepych Polaków znika im Polska –

Oni wszyscy razem wzięci widzą swe zagrożenie w Narodzie Polskim – a nie w oparach radioaktywnego jodu i pierwiastków promieniotwórczych [całej tablicy Mendelejewa] opadających na Polskę po wybuchu reaktorów w Japoni i nadal ciągle ziejących tym wszystkim w powietrze i w wody oceanu.
Stąd tyle rejwachu na tle katastrofy smoleńskiej – no i usiłowania podziału Polaków na tym tle ku zgubie Polaków. Przecież zajęcie się zagrożeniem radioaktywnym rozbiłoby im propagandową linię ogłupiającą Polaków. Za wszelką cenę chcą odbudować PiS-owski wierzchołek polskiego trójkąta bermudzkiego. Ich wszystkich nie interesuje ani byt, ani zdrowie Narodu Polskiego i przyszłych jego pokoleń.

Dlatego też w zaistniałej sytuacji skażenia terytorium Polski radioaktywnym jodem i innymi pierwiastkami radioaktywnymi skazani jesteśmy na własny rozum, instynkt samozachowawczy i na wiedzę tych nielicznych kompetentnych osób dobrze wszystkim życzących.
Czytaj więc wszystko niżej podane i przekaż to innym! Nie zwlekaj!!! – więcej tu

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/