Rozkład jazdy megalomaniaka Sorosa

Rozkład jazdy megalomaniaka Sorosa

Dan Gainor 6.4.2011, przekład-skrót Piotr Bein

Lewacki miliarder finansuje 2 imprezy NWO-owców w 2 miejscach. Bóg stworzył świat w 6 dni, Soros (jakiegoś rodzaju bóg jego słowy) chce załatwić w następny łikend  zmienić gospodarkę globu, a o 3 godz. jazdy dalej, jego lokaje machają flagą Zmień świat. Zmień media. O-bombowa zmiana wysiada przy tym. Mendia muszą srasznie wierzyć w te impreza, bo nie donoszą o nich, mimo że press-tytutki Reutersa, Financial Times, NPR, PBS, Washington Post i in. żydo-mendy i szabas-goje będą tam. Libacje w Bretton Woods skupią się na ekonomii, wg Sorosa wielkiej gratce, co przestawia cały porządek finansowy.

Soros dał 50 mln $ (październik 2009) na Instytut  Nowej Myśli Ekonomicznej (INET). Tydzień potem, napisal felieton wołający o nową imprezę w Bretton Woods, by odtworzyć starą, która pomogła przeobrazić ekonomię po II wojnie kompleksu jot. Tym razem chodzi o stłamszenie USA. Dziś INET zbiera bandę do dyskusji jak założyć nowe międzynarodowe regułyzreformować system walutowy, słowy Sorosa. Mówcy to wybitni lewacy, globaliści i ekonomiści w zarządach organizacji na garnuszku Sorosa – ponad 2/3 z nich ma związki z baćką. Dla przystęplowania historii, Soros organizje spęd w tym samy hotelu, co po II wojnie kompleksu jot. Soros zabawi toważydostwo w Bretton Woods lekcją Wschodzący porządek ekonomiczny i polityczny.

Niedaleko w Bostonie, żydomendia sorosowskie postarają się zmanipulować przesłanie na swój sposób. Niemal 350 lewaków z rozmaitych organizacji będzie zmieniać tam masowe przykazywanie. Żydoliderka demokratów Nancy Pelosi, żydosenator Bernie Sanders, 4 delegatów demon-kratów USA, żydoszef Columbia University i wahlarz żydopismaków lewacji, od Glenna Greenwalda (Salon) po skompromitowanego b. żydospikera MSNBC, Davida Shustera (tera w sorosowskiej grupie dochodzeń). Reszta listy to kto jest kto lewacji i gadających głów w telawiwzorni, w tym prezio PBS, starszy wicek w American Public Media, vip anglożydo-Al Dżaziry, prezio Cechu Gazetowego fejle-to-nic-sta CWA i Washington Post Rob Pegoraro. Wielu in. trzyma się kieszeni Sorosa:

  • Organizacja Common Cause, szczująca konserwatywnych sędziów najwyższych powiązanych z braćmi Koch. Podobne dochodzenia przeciw podobnym malwersacjom w Common Cause jakoś niewypalają.
  • Dean Starkman z Columbia Journalism Review, gdzie pilnuje działu Kontrola; członek 2006 Katrina Media w sorosowskim  Instytucie Społeczeństwa Otwartego, podstawowej fundacji „dobroczynnego” Sorosa.
  • Free Press, organizator konferencji, dostało ponad 1 mln $ Sorosa  od 2003 i ma  18 mówców nt. silne media publiczne itp. oraz skrajnie kosztowny plan częstotliwości dla trąb propagandowych w USA, orwellowsko nazwany  powszechny dostęp do telekomunikacji.
  • Nienawistnik Kocha w Think Progress, Lee Fang. Think Progress (Postęp Myśli) to bękart Ośrodka Postępu Amerykańskiego (Center for American Progress) demon-kraty Johna Podesty, organizacji karmionej mlekiem Sorosa. Fang wystąpi w panelu Prawdziwe kwestie a lipa: Konfrontujemy braci Koch, znany z żydo-genialnego nie chodzi o liberałów kontra konserwatyści, podczas gdy celem lewaków jest zamknąć Kochów, pozbawiając prawicę funduszy.

Impreza będzie bardziej lewoskrętna niż wyścigi samochodowe: lewacy skrzywieni, że żydomendia  nie są jeszcze bardziej liberalne, z odczytami jak Poza przyimkami: tworzenie prawdziwych historii medialnych o osobach niepasujących do płci ani trans-płci, po presje za prawami imigrantów. Przeważy jednak presja na rząd, by naprawił media. Żydoprezio Columbia University, Lee Bollinger, preziujący też słynnej szkole żydodżurnalizmu na Columbii, ko-finansowanej przez Sorosa, zaoręduje za większym rządowym finansowaniem mediów. Nawoływal do tego (Wall Street Journal 2010) pod przerażającym tutułem Dziennikarstwo potrzebuje pomocy rządu. Bollinger naciskał na utworzenie mendiów publicznych z NPR, PBS i sorosowskiego Głosu Ameryki. Chce też skończyć z regulacją „sprośnego języka” i obrazów w programach medialnych i powrocić do Doktryny Sprawiedliwości (Fairness Doctrine).

Założyciel Free Press, Robert McChesney i wpółautor John Nichols nawołują o 35 mld $ rocznie dla żydo-mendiów. Ich idea wzrosla w cenie z 20 mld $ na rok przez 3 lata do 35 mld $ w nieskończoność, ale spójnie chcą media USA, by przypominały europejskie: oponować fantazji rozwiązań wolnorynkowych. Nic dziwnego, bo żydo-nobelista w ekonomii Joseph Stiglitz, który ma gadać na obu imprezach, jest wilczo przeciw zwolennikom wolnego rynku, tj. fundamentalistom wolnego rynku jego słowy. Wolny rynek to przeciwieństwo ufundowane przez Sorosa grupowej mantry o Wielkim Rządzie jako początkowi Coraz Większego Rządu. W nadchodzący łikend ujrzymy 2 wizje rozwiązań na koszt podatnika, a żydomendia są  za krótkowzroczne, by je zobaczyć.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/