SF: Jeżeli to nie nastąpi ludzkość zginie jako gatunek

SF: Jeżeli to nie nastąpi ludzkość zginie jako gatunek

Email to Piotr Bein 8.4.2011

PB: Amen! Jak w każdej modlitwie… Czyli nawet tylko głęboko odczuwając duchowo, bez synchronizacji i mantry ten sam wynik? Potrzeba zmiany świadomości, serc i dusz  ludzkości, czucia z naturą i jej Stwórcą. Jeżeli to nie nastąpi ludzkość zginie jako gatunek.

SF: NWO… nawet ci, którzy obecnie gorliwie tej idei służą, tak naprawdę nie wiedzą, gdzie to zmierza i jaki jest ostateczny cel, są zwodzeni. NWO to tylko etap przejściowy do…  zagłady ludzkości jako gatunku. Ci, którzy wymyślili NWO i chcą to zrealizować przy pomocy ludzi, oni nie pokazują im całej prawdy, tego, że “są PRZECIWKO ludziom” WSZYSTKIM LUDZIOM, nawet tym, którzy obecnie wiernie im służą. Zwodzeni głupcy, wierzą, że mogą bezkarnie okłamywać i niszczyć innych ludzi, a sami nie zostaną zniszczeni przez… największego zwodziciela i kłamcę, który  zawładnął ich umysłami i słabościami charakteru; ślepcy – nie widzą tego, lecą jak ćmy ku swej własnej zgubie, NWO będzie ich końcem, a nie początkiem “ich nowego świata”. Ci ludzie uwierzyli w to, ze zostali wybrani przez Boga i chcą doprowadzić  do wyniszczenia części ludzkości aby rządzić pozostałą i pomniejszoną resztą? Tak naprawdę zostali wybrani przez diabła.
Ci, którzy są przeciwko ludziom, nie po to ich wybrali, aby rządzili innymi ludźmi,  a tylko po to, aby bazując na ich słabościach, niedoskonałościach,  chęci władzy, na ich ego i na ich odwiecznych wadach,  zniszczyć cała ludzkość jako gatunek, łącznie z “wybrańcami”, którzy przestaną im  już być potrzebni. To szatański plan, dla nich ludzie są niczym,  a zwłaszcza ich wyznawcy, którym do czasu nie okazują swojej pogardy, dopóki ich potrzebują, ale to minie z chwilą gdy osiągną swój cel.
A cel mają tylko jeden: zniszczyć ludzkość jako gatunek, oni są przeciwko ludziom.
(Oni nie są ludżmi, niektórzy widzą w “onych” szatana pod różnymi nazwami czy postaciami  lub Legion, upadłe anioły, etc.).

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/