Ekipa anty-nuklearna z USA popisuje się w Tokio

Ekipa anty-nuklearna z USA popisuje się w Tokio

9.4.2011 – Ok. 150 członków specjalistycznej jednostki anty-nuklearnej wysłanej z USA do akcji ratunkowej w Daiiczi, wykonało w pełnym rynsztunku przeciwatomowym, popisowe ćwiczenia w bazie lotniczej Jokota w Tokio 9.4.2011: ratowanie ludzi zamkniętych w budynkach, z uprzednim dokładnym pomiarem skażenia. W namiocie rozbitym w pobliżu, substancje radioaktywne zmywano z „uratowanych”, a lekarze badali ich. W ramach ćwiczeń ratowano też uwięzionych w aucie i użyto robota monitującego, zdolnego działać w niebezpiecznym otoczeniu. W przygotowaniu do wspólnych działań, ekipa z USA potwierdziła szereg procedur z wojskiem Japonii, e tym zmywanie skażenia nuklearnego. Wg dowódcy, ekipa pracuje dzień i noc z wojskiem Japonii, w pełni wykorzystując swe zdolności  i duch żołnierzy jest wysoki.  USA wysłało też ekspertów do pomocy rządowi Japonii w opanowaniu sytuacji w siłowni Daiiczi.

PB: Dość późno słychać o tej jednostce z USA, skoro przybyła do Japonii już w ub. tygodniu, o czym doniosłem w Elitarne ekipy radiologiczne USA w Japonii: 2.4.2011 – Do Japonii przybyła zaawansowana ekipa wojskowa 15 ludzi z USA, wyspecjalizowanych w kontroli skażenia (Bio-Roboty podczas Czarnobyla). Przybędzie też inna ekipa, 140 ludzi do kontroli skażenia. Dramat rośnie.

Na co oni czekają? Burmistrz miasta Minami-soma już dawno wzywał dramatycznie na necie o pomoc skażonemu, porzuconemu przez rząd miastu? Doniosłem w tekście Miasto błaga o pomoc – po 20 m tsunami, odcięte skażeniem i porzucone przez rząd: 24.3.2011 – Burmistrz miasta Minami-Soma mówi o braku żywności i paliwa oraz dystrybucji w jego mieście, zdewastowanym przez tsunami wys. 20 m. Okolice 50 km2 zalane, być może zapadły się w trzęsieniu. Miasto w strefie z zaleceniem pozostania wenątrz ze wzgl. na opady radioaktywne z Daiiczi. 50 tys.mieszkańców wakuowało się, 20 tys. mieszkanców uwięzionych w domach, zapasy kończą się im. Burmistrz apeluje o powrót mediów i ochotników do pomocy na własne ryzyko radiologiczne.

Dlaczego chwalą się tą pomocą, a cisza o tajemniczych wojskowych USA w Daiiczi przed wybuchem budynku 4 z basenem najbardziej napakowanym szmelcem A? Było tam (nieznana część jest już w globalnej atmosferze i Pacyfiku) ok. 2,5 mln prętów w porównaniu z ok. 1 mln prętów w in. basenach. Wraz z najnowszą bzdurą o uderzeniu 15 m tsunami na ściany turbinowni i budynków reaktorów Daiiczi, mam już niewiele wątpliwości, że mamy do czynienia z wielkim hollyłuckim przedstawieniem, by przykryć Stuxneta, a może i sztuczne trzęsienie i tsunami.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/