Użyteczni atomo-idioci z U. California Berkeley: skażenie wody, mleka, gleby, trawy, warzyw

Użyteczni atomo-idioci z U. California Berkeley: skażenie wody, mleka, gleby, trawy, warzyw

Piotr Bein 9.4.2011

Użyteczni, bo mierzą skażenie gdzie trzeba, wyręczając rzont. Z tego można sobie dośpiewać. Idioci bo kłamią językiem dawki. Zmierzyli skażenie warzyw ze sklepu, trawy, gleby, mleka, wody wodociągowej, deszczówki, powietrza… izotopami jodu, cezu i in. Skażenie jest niskie wg ich inżyniersko-fizycznej normy, opartej na błędnej biologii. Porównują je do dawki z rtg lub lotu samolotem przez USA.

Odpowiedzi na najczęstsze pytania ujawniają ich religię obliczeniową: klasyk błędnej, oszustnej metody Lobby A, zaniżającej zagrożenie o współczynnik 100 do 1000 w stosunku do empirycznych przypadków zachorowań i śmiertelności od pyłów radioaktywnych. Rtg ani lot nie pakują nam do organizmu drobinek, które pozostaną na miesiące, lata lub całe życie zależnie od okresu pół-rozpadu. W jakiejś tkance zaczną niszczyć komórki, wcale nie wg modelu liniowego czczonego przez inżynierów z uniwersytetu w Berkeley. Na PiotrBein.wordpres.com jest mnóstwo artykułów na ten temat, więc się nie powtarzam, tylko podkreślę to, o czym oni nie piszą.

Waadze i atomo-idioci będą podkreślać jod-131, bo dość szybko się rozpada: po 40 dniach ma ok. 3% początkowej radiaktywności. Tylko że:

  • z Daiiczi ciągle nadchodzą nowe posiłki – powietrzem, a niedługo i prądami morskimi.
  • Obok jodu-131, Daiiczi emituje setki izotopów z Daiiczi (czemu cicho np. o plutonie?).
  • Każda dawka szkodzi.

Cez-137 nie jest już tak „mile widziany” przez atomo-idiotów (będą go monitować): nawet po 60 latach, jego drobinka w organizmie będzie wciąż miała ćwierć początkowej radioaktywności, ale „nie szkodzi” bo delikwent może wtedy już być nieboszczykiem od raka.

Rzont z jednej strony zapewnia, że pilnuje naszego zdrowia i monituje sytuację, a z drugiej wycofuje aparaturę pomiarową, żeby się coś broń boże niewydało i ludziowce nierzucili do stampede (jakby było gdzie uciekać). Gdyby matki miały pełną informację i zrozumienie tematu, mogłyby lepiej uchronić życie, a chłopy przynieśliby do chałupy co trza. Waadze popełniają zbrodnię ludobójstwa i przeciw ludzkości, nie informując nas o pełnym składzie opadów radiologicznych z Japonii i zmylając bezpieczną dawką.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/